Activ e‑Factură

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 33295676
CIF: 33295676
Reg. Com.: F08/803/2014
CAEN: 1392
Formă: Necunoscut
Înființată: 19 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:06

Despre OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)" (cod CAEN 1392), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Plugarilor nr. 6Z, 500473
Telefon0731895734

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Plugarilor nr. 6Z, 500473
Cod poștal: 500473
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Plugarilor nr. 6Z, 500473
Cod postal
500473
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.06.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1392 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1392 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1392, Braşov

TOPP BV SRL
CUI: 8825437CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1996-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.428.485 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
AG-PRODUKTE S.R.L.
CUI: 41733408CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2019-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.266.693 RON
Profit
273.599 RON
Angajati
26
CONDREX SRL
CUI: 10420281CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1998-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.249.557 RON
Profit
155.609 RON
Angajati
9
IANBRA COMIMPEX SRL
CUI: 9692088CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1997-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.973.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
SILMARCOM SRL
CUI: 3583707CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.029.605 RON
Profit
157.102 RON
Angajati
1
LAVIART PRINTING SRL
CUI: 37761876CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
932.856 RON
Profit
312.624 RON
Angajati
4
CASA DE BUMBAC S.R.L.
CUI: 42844765CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
795.263 RON
Profit
112.255 RON
Angajati
8
VIVA CONSULT SRL
CUI: 17176924CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.811 RON
Profit
18.891 RON
Angajati
2
OFENSIVE IMPEX S.R.L.
CUI: 10027771CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş1997-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.671 RON
Profit
50.477 RON
Angajati
1
CROLENA S.R.L.
CUI: 1128912CAEN: 1392
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.153 RON
Profit
501 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 33295676.

Unde este sediul OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Plugarilor nr. 6Z, 500473, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OLARU GH. MIHAELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 1392 (Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.