Activ Plătitor TVA

FEREASTRA PREMIUM SRL

CUI: 33299791
CIF: RO33299791
Reg. Com.: J18/304/2014
CAEN: 4719
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:42

Despre FEREASTRA PREMIUM SRL

FEREASTRA PREMIUM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corneşti Com. Băleşti, judetul GORJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FEREASTRA PREMIUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.727.947 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 9.979 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 133.352 RON in 2014 la 1.727.947 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.727.947 RON
Venituri totale
1.746.054 RON
Cheltuieli totale
1.725.509 RON
Profit brut
20.545 RON
Profit net
9.979 RON
Marja profit net
0,58%
Active imobilizate
126.306 RON
Active circulante
744.550 RON
Stocuri
553.797 RON
Creanțe
109.687 RON
Casa & conturi bănci
81.066 RON
Capital propriu
42.534 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Sat Corneşti Com. Băleşti, 217047
Telefon0768094343

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Sat Corneşti Com. Băleşti, 217047
Cod poștal: 217047
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Sat Corneşti Com. Băleşti, 217047
Cod postal
217047
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
27 octombrie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.727.947 RON
Rezultat net
9.979 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.727.947 RON 1.750.454 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.746.054 RON 1.774.194 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.725.509 RON 1.734.570 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.545 RON 39.624 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.979 RON 23.802 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 126.306 RON 177.860 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 744.550 RON 605.915 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 870.856 RON 783.775 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 553.797 RON 455.695 RON
CreanțeSume de încasat 109.687 RON 34.930 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.066 RON 115.290 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 828.322 RON 709.201 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 42.534 RON 74.574 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active870.856RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale870.856 RON
Datorii totale828.322 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,1 %Profit net / active totale
ROE
23,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.727.947 -1,3% față de anul precedent 1.746.054 1.725.509 20.545 -48,2% față de anul precedent 9.979 -58,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.750.454 -21,1% față de anul precedent 1.774.194 1.734.570 39.624 -81,9% față de anul precedent 23.802 -87,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.217.904 +43,2% față de anul precedent 2.228.573 2.009.648 218.925 +91,1% față de anul precedent 197.190 +95,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.549.357 +37,9% față de anul precedent 1.549.359 1.434.805 114.554 +47,4% față de anul precedent 100.919 +48,4% față de anul precedent 0 0
2020 1.123.808 -28,5% față de anul precedent 1.123.808 1.046.064 77.744 +0,3% față de anul precedent 68.024 +8,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.571.539 +89,0% față de anul precedent 1.574.404 1.496.893 77.511 +73,7% față de anul precedent 62.544 +74,1% față de anul precedent 0 0
2018 831.393 -3,9% față de anul precedent 869.494 824.878 44.616 +16,8% față de anul precedent 35.921 +20,0% față de anul precedent 0 0
2017 864.998 +58,2% față de anul precedent 865.295 827.087 38.208 +198,3% față de anul precedent 29.925 +244,0% față de anul precedent 0 0
2016 546.805 +39,2% față de anul precedent 558.742 545.932 12.810 -68,7% față de anul precedent 8.699 -74,6% față de anul precedent 0 0
2015 392.776 +194,5% față de anul precedent 394.323 353.415 40.908 +158,2% față de anul precedent 34.226 +189,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 133.352 133.401 117.560 15.841 11.840 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 126.306 744.550 870.856 553.797 109.687 81.066
2023 177.860 605.915 783.775 455.695 34.930 115.290
2022 5.499 655.117 660.616 279.832 132.632 242.653
2021 0 661.038 661.038 236.160 120.928 303.950
2020 2.595 386.207 388.802 238.777 54.487 92.943
2019 15.665 398.058 413.723 244.517 30.317 123.224
2018 33.280 392.601 425.881 213.593 17.760 161.248
2017 50.895 180.772 231.667 44.719 96.922 39.131
2016 68.510 52.787 121.297 32.300 10.598 9.889
2015 0 59.733 59.733 21.476 8.585 29.672
2014 0 17.057 17.057 0 599 16.458

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 828.322 +16,8% față de anul precedent 42.534 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 709.201 +53,9% față de anul precedent 74.574 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 460.928 +27,4% față de anul precedent 199.688 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 361.696 +90,0% față de anul precedent 299.342 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 190.379 -32,1% față de anul precedent 198.423 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 280.367 -21,0% față de anul precedent 133.356 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 355.069 +100,9% față de anul precedent 70.812 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 176.776 +83,5% față de anul precedent 54.891 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 96.331 +615,3% față de anul precedent 24.966 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 13.467 +168,4% față de anul precedent 46.266 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 5.017 12.040 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.727.947 RON. Profit: 9.979 RON

Cifra de afaceri: 1.727.947 RON. Profit: 9.979 RON

Cifra de afaceri
1.727.947 RON -1.29% față de anul precedent
Profit net
9.979 RON -58.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
828.322 RON +16.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28787/2024modificare dovada sediu social, sedii secundare

modificare dovada sediu social, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.750.454 RON. Profit: 23.802 RON

Cifra de afaceri: 1.750.454 RON. Profit: 23.802 RON

Cifra de afaceri
1.750.454 RON -21.08% față de anul precedent
Profit net
23.802 RON -87.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
709.201 RON +53.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.217.904 RON. Profit: 197.190 RON

Cifra de afaceri: 2.217.904 RON. Profit: 197.190 RON

Cifra de afaceri
2.217.904 RON +43.15% față de anul precedent
Profit net
197.190 RON +95.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
460.928 RON +27.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.549.357 RON. Profit: 100.919 RON

Cifra de afaceri: 1.549.357 RON. Profit: 100.919 RON

Cifra de afaceri
1.549.357 RON +37.87% față de anul precedent
Profit net
100.919 RON +48.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
361.696 RON +89.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.123.808 RON. Profit: 68.024 RON

Cifra de afaceri: 1.123.808 RON. Profit: 68.024 RON

Cifra de afaceri
1.123.808 RON -28.49% față de anul precedent
Profit net
68.024 RON +8.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
190.379 RON -32.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.571.539 RON. Profit: 62.544 RON

Cifra de afaceri: 1.571.539 RON. Profit: 62.544 RON

Cifra de afaceri
1.571.539 RON +89.02% față de anul precedent
Profit net
62.544 RON +74.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
280.367 RON -21.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 831.393 RON. Profit: 35.921 RON

Cifra de afaceri: 831.393 RON. Profit: 35.921 RON

Cifra de afaceri
831.393 RON -3.88% față de anul precedent
Profit net
35.921 RON +20.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
355.069 RON +100.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 864.998 RON. Profit: 29.925 RON

Cifra de afaceri: 864.998 RON. Profit: 29.925 RON

Cifra de afaceri
864.998 RON +58.19% față de anul precedent
Profit net
29.925 RON +244.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
176.776 RON +83.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 546.805 RON. Profit: 8.699 RON

Cifra de afaceri: 546.805 RON. Profit: 8.699 RON

Cifra de afaceri
546.805 RON +39.22% față de anul precedent
Profit net
8.699 RON -74.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
96.331 RON +615.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 392.776 RON. Profit: 34.226 RON

Cifra de afaceri: 392.776 RON. Profit: 34.226 RON

Cifra de afaceri
392.776 RON +194.54% față de anul precedent
Profit net
34.226 RON +189.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
13.467 RON +168.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 133.352 RON. Profit: 11.840 RON

Cifra de afaceri: 133.352 RON. Profit: 11.840 RON

Cifra de afaceri
133.352 RON
Profit net
11.840 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.017 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFEREASTRA PREMIUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Corneşti Com. Băleşti (GORJ)

FEREASTRA PREMIUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sat Corneşti Com. Băleşti (GORJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.062024Mentiune · Buletin 28787/2024modificare dovada sediu social, sedii secundare

modificare dovada sediu social; sedii secundare

Companie
FEREASTRA PREMIUM SRL
CUI
33299791
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.06.2024
Registrul Comerțului
J18/304/2014
EUID
ROONRC.J18/304/2014
Sediu
Sat Corneşti, Comuna Băleşti, Nr. 21, Judet Gorj
Număr încheiere
4347
Data încheierii
19.06.2024
Număr dosar
17764
Data dosarului
18.06.2024
Tribunal
Gorj

Subiecte

modificare dovada sediu social, sedii secundare

Documente menționate

  • Contract de comodat nr. 1 din 01.06.2024
  • Act adiţional din 01.06.2024 la contract de închiriere nr. 7 din 11.06.2014
Vezi Buletinul ONRC nr. 28787/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4719, Gorj

PADISTAL BAD SRL
CUI: 26947424CAEN: 4719
Activ
GORJ, Sat Murgeşti Orş. Turceni2010-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.300.563 RON
Profit
52.849 RON
Angajati
6
LAN STYLE PARADIS SRL
CUI: 36298545CAEN: 4719
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2016-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.691.407 RON
Profit
150.985 RON
Angajati
9
TOP SRL
CUI: 2158490CAEN: 4719
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.698.679 RON
Profit
269.197 RON
Angajati
2
CILBROTHERS INNOVATION S.R.L.
CUI: 42673126CAEN: 4719
Activ
GORJ, Orş. Rovinari2020-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.632.640 RON
Profit
95.424 RON
Angajati
3
SN TRACKBAND SRL
CUI: 33259720CAEN: 4719
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2014-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.757 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4719, Gorj

CONSHOLPINSTAL SRL
CUI: 33948937CAEN: 4719
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2015-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.897.338 RON
Profit
281.157 RON
Angajati
6
SHOP CLEVER SRL
CUI: 35337280CAEN: 4719
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.166 RON
Profit
45.084 RON
Angajati
2

Alte firme din Gorj

SHARE DIGITAL IDEAS S.R.L.
CUI: 33280233CAEN: 7311
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2014-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.250 RON
Profit
242.588 RON
Angajati
1
JONCRIGAS 2014 SRL
CUI: 33299805CAEN: 4730
Activ
GORJ, Sat Mierea Com. Cruşeţ2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.467.316 RON
Profit
4.303 RON
Angajati
0
EMZELINE CONS SRL
CUI: 33164506CAEN: 4614
Activ
GORJ, Sat Budieni Com. Scoarţa2014-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.200 RON
Profit
1.049 RON
Angajati
3
BUGMIALTRANS SRL
CUI: 33327026CAEN: 4941
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2014-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.182 RON
Profit
132.317 RON
Angajati
1
VILA PRAGES SRL
CUI: 32691206CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Cernădia Com. Baia de Fier2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.278.511 RON
Profit
100.684 RON
Angajati
2
AD&FYNUŢURY TRANS SRL
CUI: 33853209CAEN: 4931
Activ
GORJ, Orş. Ţicleni2014-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000.523 RON
Profit
503.000 RON
Angajati
48
SPIACONS ELECTRIC SRL
CUI: 25285892CAEN: 4321
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2009-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.623 RON
Profit
40.765 RON
Angajati
2
CORCUTSTIL SRL
CUI: 37012101CAEN: 9602
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FEREASTRA PREMIUM SRL?

CUI-ul FEREASTRA PREMIUM SRL este 33299791.

Unde este sediul FEREASTRA PREMIUM SRL?

FEREASTRA PREMIUM SRL are sediul in Romania, GORJ, Sat Corneşti Com. Băleşti, 217047, Sat Corneşti Com. Băleşti, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata FEREASTRA PREMIUM SRL?

FEREASTRA PREMIUM SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FEREASTRA PREMIUM SRL in 2024?

In 2024, FEREASTRA PREMIUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.727.947 RON.

Cati angajati are FEREASTRA PREMIUM SRL?

FEREASTRA PREMIUM SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are FEREASTRA PREMIUM SRL?

FEREASTRA PREMIUM SRL are codul CAEN principal 4719.

Ce profit a inregistrat FEREASTRA PREMIUM SRL in 2024?

FEREASTRA PREMIUM SRL a inregistrat un profit net de 9.979 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.