Activ e‑Factură

AESTHETIC DIGITAL DC SRL

CUI: 33301069
CIF: 33301069
Reg. Com.: J2014007338406
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 14:27

Despre AESTHETIC DIGITAL DC SRL

AESTHETIC DIGITAL DC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AESTHETIC DIGITAL DC SRL a raportat o cifra de afaceri de 496.906 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.3%). Profitul net inregistrat a fost de 318.488 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 83.827 RON in 2014 la 496.906 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
496.906 RON
Venituri totale
497.682 RON
Cheltuieli totale
164.567 RON
Profit brut
333.115 RON
Profit net
318.488 RON
Marja profit net
64,09%
Active imobilizate
50.040 RON
Active circulante
349.957 RON
Stocuri
38 RON
Creanțe
222.561 RON
Casa & conturi bănci
127.358 RON
Capital propriu
318.968 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Aleea Terasei nr. 10, 41775
Telefon0746169375

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Aleea Terasei nr. 10, 41775
Cod poștal: 41775
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Aleea Terasei nr. 10, 41775
Cod postal
41775
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.11.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
496.906 RON
Rezultat net
318.488 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 496.906 RON 586.618 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 497.682 RON 591.513 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 164.567 RON 308.232 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 333.115 RON 283.281 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 318.488 RON 276.672 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 50.040 RON 59.357 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 349.957 RON 496.186 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 399.997 RON 555.543 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 38 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 222.561 RON 17.189 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 127.358 RON 478.997 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.200 RON 95.217 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 318.968 RON 461.075 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active399.997RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale399.997 RON
Datorii totale82.200 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
79,6 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 496.906 -15,3% față de anul precedent 497.682 164.567 333.115 +17,6% față de anul precedent 318.488 +15,1% față de anul precedent 0 0
2023 586.618 +8,1% față de anul precedent 591.513 308.232 283.281 +49,7% față de anul precedent 276.672 +50,4% față de anul precedent 0 0
2022 542.640 +16,6% față de anul precedent 545.229 355.984 189.245 -8,1% față de anul precedent 183.923 -9,1% față de anul precedent 0 0
2021 465.481 +38,0% față de anul precedent 465.831 259.890 205.941 +98,0% față de anul precedent 202.263 +99,9% față de anul precedent 0 0
2020 337.239 -12,4% față de anul precedent 416.099 312.089 104.010 +42,1% față de anul precedent 101.192 +45,9% față de anul precedent 0 0
2019 385.058 +8,4% față de anul precedent 386.120 312.919 73.201 -40,5% față de anul precedent 69.350 -42,0% față de anul precedent 0 0
2018 355.299 +117,3% față de anul precedent 357.127 234.067 123.060 +177,9% față de anul precedent 119.521 +187,0% față de anul precedent 0 0
2017 163.546 +86,4% față de anul precedent 165.790 121.504 44.286 41.642 0 0
2016 87.740 -29,6% față de anul precedent 89.660 98.367 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.707 11.339
2015 124.578 +48,6% față de anul precedent 124.578 70.552 54.026 +14,1% față de anul precedent 50.288 +12,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 83.827 83.827 36.471 47.356 44.841 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 50.040 349.957 399.997 38 222.561 127.358
2023 59.357 496.186 555.543 0 17.189 478.997
2022 96.215 178.538 274.753 270 10.808 167.460
2021 93.193 575.550 668.743 253 157 575.140
2020 111.357 364.543 475.900 0 29.179 335.364
2019 187.220 187.623 374.843 246 21 187.356
2018 204.660 113.976 318.636 482 104 113.390
2017 111.456 88.469 199.925 10.565 264 77.640
2016 112.804 15.907 128.711 12.606 214 3.087
2015 7.767 82.927 90.694 0 6.625 76.302
2014 6.381 40.435 46.816 0 11.315 29.120

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.200 -13,7% față de anul precedent 318.968 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 95.217 -2,3% față de anul precedent 461.075 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 97.458 -34,4% față de anul precedent 184.403 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 148.452 -4,6% față de anul precedent 523.068 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 155.536 -0,7% față de anul precedent 320.805 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 156.647 -7,3% față de anul precedent 219.613 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 168.884 -0,3% față de anul precedent 150.263 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 169.382 +16,2% față de anul precedent 30.543 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 145.770 +909,4% față de anul precedent -11.099 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 14.442 +713,6% față de anul precedent 95.329 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.775 45.041 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 496.906 RON. Profit: 318.488 RON

Cifra de afaceri: 496.906 RON. Profit: 318.488 RON

Cifra de afaceri
496.906 RON -15.29% față de anul precedent
Profit net
318.488 RON +15.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
82.200 RON -13.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 586.618 RON. Profit: 276.672 RON

Cifra de afaceri: 586.618 RON. Profit: 276.672 RON

Cifra de afaceri
586.618 RON +8.1% față de anul precedent
Profit net
276.672 RON +50.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
95.217 RON -2.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 542.640 RON. Profit: 183.923 RON

Cifra de afaceri: 542.640 RON. Profit: 183.923 RON

Cifra de afaceri
542.640 RON +16.58% față de anul precedent
Profit net
183.923 RON -9.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
97.458 RON -34.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 465.481 RON. Profit: 202.263 RON

Cifra de afaceri: 465.481 RON. Profit: 202.263 RON

Cifra de afaceri
465.481 RON +38.03% față de anul precedent
Profit net
202.263 RON +99.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
148.452 RON -4.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 337.239 RON. Profit: 101.192 RON

Cifra de afaceri: 337.239 RON. Profit: 101.192 RON

Cifra de afaceri
337.239 RON -12.42% față de anul precedent
Profit net
101.192 RON +45.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
155.536 RON -0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 385.058 RON. Profit: 69.350 RON

Cifra de afaceri: 385.058 RON. Profit: 69.350 RON

Cifra de afaceri
385.058 RON +8.38% față de anul precedent
Profit net
69.350 RON -41.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
156.647 RON -7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 355.299 RON. Profit: 119.521 RON

Cifra de afaceri: 355.299 RON. Profit: 119.521 RON

Cifra de afaceri
355.299 RON +117.25% față de anul precedent
Profit net
119.521 RON +187.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
168.884 RON -0.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 163.546 RON. Profit: 41.642 RON

Cifra de afaceri: 163.546 RON. Profit: 41.642 RON

Cifra de afaceri
163.546 RON +86.4% față de anul precedent
Profit net
41.642 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
169.382 RON +16.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 87.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.740 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.740 RON -29.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.339 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
145.770 RON +909.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 124.578 RON. Profit: 50.288 RON

Cifra de afaceri: 124.578 RON. Profit: 50.288 RON

Cifra de afaceri
124.578 RON +48.61% față de anul precedent
Profit net
50.288 RON +12.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.442 RON +713.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 83.827 RON. Profit: 44.841 RON

Cifra de afaceri: 83.827 RON. Profit: 44.841 RON

Cifra de afaceri
83.827 RON
Profit net
44.841 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.775 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAESTHETIC DIGITAL DC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AESTHETIC DIGITAL DC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

JUNIOR WHITE DENT S.R.L.
CUI: 19746134CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.297 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENTAL MEDICAL CONSULT SRL
CUI: 35186632CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.622 RON
Profit
23.128 RON
Angajati
3
DOCTOR KANABI AVIN S.R.L.
CUI: 44046115CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.543 RON
Profit
426.343 RON
Angajati
1
ELFISHIAN CONSULTING S.R.L.
CUI: 42062114CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
503.917 RON
Profit
311.971 RON
Angajati
1
BOGOI DENT SRL
CUI: 37516141CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.228 RON
Profit
195.839 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

DENT ASNAN SRL
CUI: 33243570CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.726 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DENTESTET EVOLUTION SRL
CUI: 33311682CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-06-24
fara e-Factura
DR. ANDY ADLER ORTODONT SRL
CUI: 33234571CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
A&A ORTODENT PLUS SRL
CUI: 33372833CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.383 RON
Profit
181.277 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CSV SYSTEM DEVELOPMENT SRL
CUI: 33301026CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.083.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
DOK ACTIV BUILDING S.R.L.
CUI: 33297049CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
ALEMANA INSTAL SRL
CUI: 33271928CAEN: 4789
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-06-13
fara e-Factura
GYNECOCITY SRL
CUI: 33328072CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NOVOPAY SRL
CUI: 33019840CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-04-03
fara e-Factura
GLOBAL VISION TELECOM SRL
CUI: 33569240CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.892.535 RON
Profit
90.283 RON
Angajati
4
SANITAS MAGEA SRL
CUI: 30034536CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.541 RON
Profit
6.045 RON
Angajati
0
AVOGOOD S.R.L.
CUI: 35833828CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.528.018 RON
Profit
12.696 RON
Angajati
15

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AESTHETIC DIGITAL DC SRL?

CUI-ul AESTHETIC DIGITAL DC SRL este 33301069.

Unde este sediul AESTHETIC DIGITAL DC SRL?

AESTHETIC DIGITAL DC SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Aleea Terasei nr. 10, 41775, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AESTHETIC DIGITAL DC SRL?

AESTHETIC DIGITAL DC SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AESTHETIC DIGITAL DC SRL in 2024?

In 2024, AESTHETIC DIGITAL DC SRL a raportat o cifra de afaceri de 496.906 RON.

Cati angajati are AESTHETIC DIGITAL DC SRL?

AESTHETIC DIGITAL DC SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AESTHETIC DIGITAL DC SRL?

AESTHETIC DIGITAL DC SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat AESTHETIC DIGITAL DC SRL in 2024?

AESTHETIC DIGITAL DC SRL a inregistrat un profit net de 318.488 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.