Activ

PITICRIS SRL

CUI: 33303175
CIF: 33303175
Reg. Com.: J2014000368277
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 17:42

Despre PITICRIS SRL

PITICRIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vădurele Com. Cândeşti, judetul NEAMŢ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PITICRIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 116.330 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.1%). Profitul net inregistrat a fost de 8.809 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.834 RON in 2014 la 116.330 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
116.330 RON
Venituri totale
116.330 RON
Cheltuieli totale
106.358 RON
Profit brut
9.972 RON
Profit net
8.809 RON
Marja profit net
7,57%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
43.808 RON
Stocuri
629 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
43.179 RON
Capital propriu
31.532 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Cândeşti, 617512

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Cândeşti, 617512
Cod poștal: 617512
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Cândeşti, 617512
Cod postal
617512
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.06.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
116.330 RON
Rezultat net
8.809 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 116.330 RON 110.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 116.330 RON 110.700 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.358 RON 89.306 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.972 RON 21.394 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.809 RON 20.287 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 43.808 RON 45.420 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.808 RON 45.420 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 629 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.179 RON 45.420 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.276 RON 10.197 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 31.532 RON 35.223 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.808RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.808 RON
Datorii totale12.276 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,1 %Profit net / active totale
ROE
27,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 116.330 +5,1% față de anul precedent 116.330 106.358 9.972 -53,4% față de anul precedent 8.809 -56,6% față de anul precedent 0 0
2023 110.700 +40,7% față de anul precedent 110.700 89.306 21.394 -37,6% față de anul precedent 20.287 -39,4% față de anul precedent 0 0
2022 78.700 +51,3% față de anul precedent 131.842 97.585 34.257 +3.677,0% față de anul precedent 33.470 +8.548,6% față de anul precedent 0 0
2021 52.020 +71,8% față de anul precedent 52.878 51.971 907 +19,5% față de anul precedent 387 -15,1% față de anul precedent 0 0
2020 30.285 +16,7% față de anul precedent 30.285 29.526 759 +331,3% față de anul precedent 456 0 0
2019 25.950 +24,8% față de anul precedent 25.950 25.774 176 0 0 84
2018 20.800 +1.286,7% față de anul precedent 20.800 23.416 0 0 2.616 2.839
2017 1.500 1.500 9.066 0 0 7.566 7.581
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 691 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 691 691
2015 10.131 +164,2% față de anul precedent 10.131 6.808 3.323 3.019 Neraportat 0
2014 3.834 3.834 15.138 0 0 11.304 11.401

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 43.808 43.808 629 0 43.179
2023 0 45.420 45.420 0 0 45.420
2022 0 26.085 26.085 0 0 26.085
2021 0 8.723 8.723 0 0 8.723
2020 0 8 8 0 0 8
2019 0 4.481 4.481 0 0 4.481
2018 0 10.242 10.242 5.853 0 4.389
2017 0 6.016 6.016 5.853 0 163
2016 0 7.065 7.065 5.853 0 1.212
2015 0 7.756 7.756 5.853 0 1.903
2014 0 8.209 8.209 5.853 0 2.356

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.276 +20,4% față de anul precedent 31.532 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 10.197 -8,5% față de anul precedent 35.223 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 11.149 -59,1% față de anul precedent 14.936 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 27.257 +44,0% față de anul precedent -18.534 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 18.929 -20,7% față de anul precedent -18.921 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 23.858 -19,2% față de anul precedent -19.377 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 29.535 +31,4% față de anul precedent -19.293 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 22.470 +41,0% față de anul precedent -16.454 Neraportat 1
2016 15.938 0,0% față de anul precedent -8.873 Neraportat 0
2015 15.938 -17,9% față de anul precedent -8.182 Neraportat 0
2014 19.410 -11.201 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
COCRISTINA OBREJAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24181/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 116.330 RON. Profit: 8.809 RON

Cifra de afaceri: 116.330 RON. Profit: 8.809 RON

Cifra de afaceri
116.330 RON +5.09% față de anul precedent
Profit net
8.809 RON -56.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.276 RON +20.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 110.700 RON. Profit: 20.287 RON

Cifra de afaceri: 110.700 RON. Profit: 20.287 RON

Cifra de afaceri
110.700 RON +40.66% față de anul precedent
Profit net
20.287 RON -39.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
10.197 RON -8.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 78.700 RON. Profit: 33.470 RON

Cifra de afaceri: 78.700 RON. Profit: 33.470 RON

Cifra de afaceri
78.700 RON +51.29% față de anul precedent
Profit net
33.470 RON +8548.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
11.149 RON -59.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.020 RON. Profit: 387 RON

Cifra de afaceri: 52.020 RON. Profit: 387 RON

Cifra de afaceri
52.020 RON +71.77% față de anul precedent
Profit net
387 RON -15.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
27.257 RON +44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.285 RON. Profit: 456 RON

Cifra de afaceri: 30.285 RON. Profit: 456 RON

Cifra de afaceri
30.285 RON +16.71% față de anul precedent
Profit net
456 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.929 RON -20.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.950 RON +24.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.858 RON -19.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.800 RON +1286.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.839 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.535 RON +31.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.500 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.581 RON
Angajati
1
Datorii
22.470 RON +40.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
691 RON
Angajati
0
Datorii
15.938 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 10.131 RON. Profit: 3.019 RON

Cifra de afaceri: 10.131 RON. Profit: 3.019 RON

Cifra de afaceri
10.131 RON +164.24% față de anul precedent
Profit net
3.019 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.938 RON -17.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.834 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.401 RON
Angajati
0
Datorii
19.410 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPITICRIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Vădurele Com. Cândeşti (NEAMŢ)

PITICRIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Vădurele Com. Cândeşti (NEAMŢ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.062026Mentiune · Buletin 24181/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PITICRIS SRL
CUI
33303175
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.06.2026
Registrul Comerțului
J27/368/2014
EUID
ROONRC.J27/368/2014
Sediu
Sat Vădurele, Comuna Cîndeşti, Jud. Neamţ, Nr. 267
Județ
Neamţ
Număr încheiere
508534
Data încheierii
24.06.2026
Număr dosar
2467690
Data dosarului
19.06.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Angelica-Voichiţa Andraş

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2467690 din 19.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24181/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Neamţ

DECO PROFIL TEAM S.R.L.
CUI: 41530420CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.081 RON
Profit
9.476 RON
Angajati
0
ILIFANT COM SRL
CUI: 8376745CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1996-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.575 RON
Profit
20.975 RON
Angajati
1
SORANA NICO SRL
CUI: 17004066CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2004-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ROMEGAMUSIC ART S.R.L.
CUI: 38921533CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.941 RON
Profit
1.233 RON
Angajati
1
GRISHACART SRL
CUI: 35637589CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.725 RON
Profit
14.471 RON
Angajati
0
DELTA SMOKER S.R.L.
CUI: 47070061CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Alexandru cel Bun2022-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.774 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Neamţ

DANCO 2014 COMPANY SRL
CUI: 32991645CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Teţcani Com. Gherăeşti2014-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.399 RON
Profit
16.456 RON
Angajati
2
START DUEDMI SRL
CUI: 33497381CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2014-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.207 RON
Profit
18.653 RON
Angajati
1
HUANG FASHION SRL
CUI: 32573618CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Horia Com. Horia2013-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.412.482 RON
Profit
47.218 RON
Angajati
17
POLYTECH RUBBER SRL
CUI: 33905391CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Bălţăteşti Com. Bălţăteşti2014-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.530.816 RON
Profit
935.803 RON
Angajati
6

Alte firme din Neamţ

SAFOUR DANIA SRL
CUI: 33299414CAEN: 5610
Activ
NEAMŢ, Sat Roznov Orş. Roznov2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.547.817 RON
Profit
1.516.427 RON
Angajati
27
FARBWERKE SRL
CUI: 33314573CAEN: 4669
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2014-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUDACU 2SP SRL
CUI: 33264459CAEN: 5510
Activ
NEAMŢ, Sat Mădei Com. Borca2014-06-11
fara e-Factura
VOC EXPLOATĂRI FORESTIERE SRL
CUI: 33355247CAEN: 0220
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2014-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.451.407 RON
Profit
136.973 RON
Angajati
5
BOG EDIL SERV SRL
CUI: 32843932CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Sat Negreşti Com. Negreşti2014-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.824 RON
Profit
23.766 RON
Angajati
1
TURIN MANAGEMENT SRL
CUI: 33808577CAEN: 3100
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2014-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.805 RON
Profit
317 RON
Angajati
0
EXPO CARM MĂCELĂRIE SRL
CUI: 27634786CAEN: 1013
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2010-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.884.342 RON
Profit
607.721 RON
Angajati
31
MISHA ART EVENT SRL
CUI: 36861613CAEN: 8230
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PITICRIS SRL?

CUI-ul PITICRIS SRL este 33303175.

Unde este sediul PITICRIS SRL?

PITICRIS SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Cândeşti, 617512, Sat Vădurele Com. Cândeşti, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata PITICRIS SRL?

PITICRIS SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PITICRIS SRL in 2024?

In 2024, PITICRIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 116.330 RON.

Cati angajati are PITICRIS SRL?

PITICRIS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PITICRIS SRL?

PITICRIS SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat PITICRIS SRL in 2024?

PITICRIS SRL a inregistrat un profit net de 8.809 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.