Activ Plătitor TVAe‑Factură

RAMAYANA SINAIA SRL

CUI: 33330455
CIF: RO33330455
Reg. Com.: J2014000916298
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:03

Despre RAMAYANA SINAIA SRL

RAMAYANA SINAIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAMAYANA SINAIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.451.142 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.501 RON in 2014 la 2.451.142 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.451.142 RON
Venituri totale
2.466.901 RON
Cheltuieli totale
2.586.606 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
40.774 RON
Active circulante
218.984 RON
Stocuri
102.091 RON
Creanțe
79.836 RON
Casa & conturi bănci
37.057 RON
Capital propriu
107.157 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Bld. Carol I nr. 19, 106100
Detalii adresacamera 11
Telefon0729414546

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Bld. Carol I nr. 19, 106100
Cod poștal: 106100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Bld. Carol I nr. 19, 106100
Detalii
camera 11
Cod postal
106100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.06.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2022)
TVA la incasare
9 iulie 2014 - 1 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.451.142 RON
Rezultat net
-119.705 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.451.142 RON 2.551.185 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.466.901 RON 2.607.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.586.606 RON 2.517.007 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 90.293 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 66.303 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 119.705 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 119.705 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 40.774 RON 39.838 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.984 RON 372.475 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 259.758 RON 412.313 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 102.091 RON 44.828 RON
CreanțeSume de încasat 79.836 RON 311.390 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.057 RON 16.257 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 120.000 RON 153.058 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 107.157 RON 226.862 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active259.758RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale259.758 RON
Datorii totale120.000 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.451.142 -3,9% față de anul precedent 2.466.901 2.586.606 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 119.705 119.705
2023 2.551.185 +22,0% față de anul precedent 2.607.300 2.517.007 90.293 -41,9% față de anul precedent 66.303 -52,7% față de anul precedent 0 0
2022 2.091.169 +55,7% față de anul precedent 2.095.169 1.939.855 155.314 +126,6% față de anul precedent 140.255 +154,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.342.936 +25,9% față de anul precedent 1.596.219 1.527.665 68.554 55.180 0 0
2020 1.066.834 -36,8% față de anul precedent 1.066.834 1.169.729 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 102.895 112.401
2019 1.688.780 +29,0% față de anul precedent 1.688.767 1.364.531 324.236 +7,2% față de anul precedent 307.203 +6,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.308.991 +51,9% față de anul precedent 1.496.201 1.193.630 302.571 +391,0% față de anul precedent 289.444 +427,7% față de anul precedent 0 0
2017 861.912 +29,5% față de anul precedent 1.121.723 1.060.099 61.624 54.854 0 0
2016 665.635 +36,4% față de anul precedent 874.921 977.219 0 0 102.298 102.298
2015 487.975 +2.169,6% față de anul precedent 637.682 853.559 0 0 Neraportat 219.272
2014 21.501 26.841 105.278 0 0 78.437 78.437

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 40.774 218.984 259.758 102.091 79.836 37.057
2023 39.838 372.475 412.313 44.828 311.390 16.257
2022 75.587 330.244 405.831 95.660 202.735 31.849
2021 39.031 256.453 295.484 35.500 145.773 75.180
2020 118.760 235.466 354.226 91.380 140.407 3.679
2019 197.648 383.920 581.568 101.999 127.478 154.443
2018 217.733 197.572 415.305 82.673 100.350 14.549
2017 219.322 198.868 418.190 39.972 153.244 5.652
2016 220.087 116.614 336.701 4.590 104.350 7.674
2015 210.037 126.018 336.055 16.768 91.426 17.824
2014 187.542 197.122 384.664 102.833 78.807 15.482

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 120.000 -21,6% față de anul precedent 107.157 Neraportat 0
2023 153.058 -21,4% față de anul precedent 226.862 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 194.741 +36,9% față de anul precedent 178.559 Neraportat 19
2021 142.260 -54,6% față de anul precedent 63.304 Neraportat 0
2020 313.580 +5,6% față de anul precedent 8.124 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 297.066 -32,1% față de anul precedent 251.693 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2018 437.534 -40,1% față de anul precedent -55.510 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2017 729.862 -0,9% față de anul precedent -344.953 Neraportat 14 +55,6% față de anul precedent
2016 736.508 +16,2% față de anul precedent -399.807 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2015 634.014 +37,0% față de anul precedent -297.509 Neraportat 13 +550,0% față de anul precedent
2014 462.901 -78.237 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

51din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.451.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.451.142 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.451.142 RON -3.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
119.705 RON
Angajati
0
Datorii
120.000 RON -21.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.551.185 RON. Profit: 66.303 RON

Cifra de afaceri: 2.551.185 RON. Profit: 66.303 RON

Cifra de afaceri
2.551.185 RON +22% față de anul precedent
Profit net
66.303 RON -52.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
153.058 RON -21.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.091.169 RON. Profit: 140.255 RON

Cifra de afaceri: 2.091.169 RON. Profit: 140.255 RON

Cifra de afaceri
2.091.169 RON +55.72% față de anul precedent
Profit net
140.255 RON +154.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19
Datorii
194.741 RON +36.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.342.936 RON. Profit: 55.180 RON

Cifra de afaceri: 1.342.936 RON. Profit: 55.180 RON

Cifra de afaceri
1.342.936 RON +25.88% față de anul precedent
Profit net
55.180 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.260 RON -54.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.066.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.066.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.066.834 RON -36.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
112.401 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
313.580 RON +5.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.688.780 RON. Profit: 307.203 RON

Cifra de afaceri: 1.688.780 RON. Profit: 307.203 RON

Cifra de afaceri
1.688.780 RON +29.01% față de anul precedent
Profit net
307.203 RON +6.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
297.066 RON -32.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.308.991 RON. Profit: 289.444 RON

Cifra de afaceri: 1.308.991 RON. Profit: 289.444 RON

Cifra de afaceri
1.308.991 RON +51.87% față de anul precedent
Profit net
289.444 RON +427.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
437.534 RON -40.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 861.912 RON. Profit: 54.854 RON

Cifra de afaceri: 861.912 RON. Profit: 54.854 RON

Cifra de afaceri
861.912 RON +29.49% față de anul precedent
Profit net
54.854 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +55.56% față de anul precedent
Datorii
729.862 RON -0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 665.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 665.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
665.635 RON +36.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
102.298 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
736.508 RON +16.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 487.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 487.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
487.975 RON +2169.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
219.272 RON
Angajati
13 +550% față de anul precedent
Datorii
634.014 RON +36.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 21.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.501 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.437 RON
Angajati
2
Datorii
462.901 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAMAYANA SINAIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Orş. Sinaia (PRAHOVA)

RAMAYANA SINAIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Orş. Sinaia (PRAHOVA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Prahova

NICOBAR COM S.R.L.
CUI: 24050715CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Sat Fântânele Com. Fântânele2008-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.997.260 RON
Profit
343.017 RON
Angajati
5
DAPEKOS CHARA SRL
CUI: 29627130CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2012-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.056.798 RON
Profit
236.620 RON
Angajati
15
SMART LIVE EVENTS S.R.L.
CUI: 33541274CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2014-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.664.680 RON
Profit
693.282 RON
Angajati
15
CRISTOPHER-COFFE LINE S.R.L.
CUI: 44031084CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.323.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
HENNELYA PREST SERV SRL
CUI: 31070260CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
717.863 RON
Profit
102.613 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Prahova

LUCA NĂLUCA SRL
CUI: 32639895CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.965 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.592 RON
Profit
60.032 RON
Angajati
4
ARNO MACHINING SRL
CUI: 33314530CAEN: 2562
Activ
PRAHOVA, Sat Măgurele Com. Măgurele2014-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.375 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STARTINFO ALOE SOLUTIONS SRL
CUI: 33359907CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.844 RON
Profit
33.789 RON
Angajati
1
STEFIX HIDRO CONSTRUCT SRL
CUI: 33157525CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2014-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.679.930 RON
Profit
1.047.112 RON
Angajati
13
LORAZ SMART EXPERT SRL
CUI: 35128291CAEN: 7490
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2015-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.101 RON
Profit
35.379 RON
Angajati
1
B & B SRL
CUI: 3283858CAEN: 4639
Activ
PRAHOVA, Sat Urleta Com. Băneşti1993-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.599.052 RON
Profit
1.601.588 RON
Angajati
116
PRAJITORIA CU POVESTI S.R.L.
CUI: 44523290CAEN: 1083
Activ
PRAHOVA, Loc. Nistoreşti Orş. Breaza2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAMAYANA SINAIA SRL?

CUI-ul RAMAYANA SINAIA SRL este 33330455.

Unde este sediul RAMAYANA SINAIA SRL?

RAMAYANA SINAIA SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Sinaia, Bld. Carol I nr. 19, 106100, Orş. Sinaia, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata RAMAYANA SINAIA SRL?

RAMAYANA SINAIA SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAMAYANA SINAIA SRL in 2024?

In 2024, RAMAYANA SINAIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.451.142 RON.

Ce activitate are RAMAYANA SINAIA SRL?

RAMAYANA SINAIA SRL are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat RAMAYANA SINAIA SRL in 2024?

RAMAYANA SINAIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 119.705 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.