Activ

EURO-BIO CONSULTING SRL

CUI: 33332928
CIF: 33332928
Reg. Com.: J40/7749/2014
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 iunie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:51

Despre EURO-BIO CONSULTING SRL

EURO-BIO CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EURO-BIO CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.487 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-99.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 10.388 RON in 2017 la 2.487 RON in 2024. Datoriile raportate (713.815 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.487 RON
Venituri totale
2.487 RON
Cheltuieli totale
149.498 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
48.418 RON
Active circulante
464.106 RON
Stocuri
27.793 RON
Creanțe
430.152 RON
Casa & conturi bănci
6.161 RON
Capital propriu
-183.639 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202 B
Detalii adresaCAMERA 42
Telefon72403540

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202 B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202 B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.06.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iunie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.487 RON
Rezultat net
-147.011 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.487 RON 1.685.200 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.487 RON 1.685.200 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 149.498 RON 735.199 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 950.001 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 933.991 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 147.011 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 147.011 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 48.418 RON 51.151 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 464.106 RON 1.167.057 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 512.524 RON 1.218.208 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 27.793 RON 62.191 RON
CreanțeSume de încasat 430.152 RON 549.676 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.161 RON 555.190 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 713.815 RON 335.428 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -183.639 RON 934.231 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active512.524RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

139,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale512.524 RON
Datorii totale713.815 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-35,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.487 -99,9% față de anul precedent 2.487 149.498 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 147.011 147.011
2023 1.685.200 +20,6% față de anul precedent 1.685.200 735.199 950.001 +52,4% față de anul precedent 933.991 +53,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.397.236 +528,4% față de anul precedent 1.272.236 649.031 623.205 +6.245,0% față de anul precedent 609.932 +7.655,0% față de anul precedent 0 0
2021 222.359 -71,5% față de anul precedent 347.360 337.538 9.822 -98,5% față de anul precedent 7.865 -98,8% față de anul precedent 0 0
2020 780.566 +165,6% față de anul precedent 815.187 153.540 661.647 +290,8% față de anul precedent 649.216 +304,5% față de anul precedent 0 0
2019 293.865 -0,5% față de anul precedent 293.869 124.568 169.301 -25,6% față de anul precedent 160.485 -27,0% față de anul precedent 0 0
2018 295.195 +2.741,7% față de anul precedent 295.195 67.787 227.408 +4.104,3% față de anul precedent 219.934 +4.215,0% față de anul precedent 0 0
2017 10.388 79.335 73.926 5.409 5.097 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 48.418 464.106 512.524 27.793 430.152 6.161
2023 51.151 1.167.057 1.218.208 62.191 549.676 555.190
2022 45.459 1.018.335 1.063.794 53.502 862.657 102.176
2021 45.459 679.254 724.713 190.224 317.110 171.920
2020 34.619 631.453 666.072 36.998 436.490 157.965
2019 0 262.317 262.317 53.760 133.565 74.992
2018 0 312.462 312.462 4.817 194.546 113.099
2017 0 62.082 62.082 391 61.316 375

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 713.815 +112,8% față de anul precedent -183.639 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 335.428 +111,3% față de anul precedent 934.231 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 158.762 -5,6% față de anul precedent 966.357 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 168.167 +859,7% față de anul precedent 609.162 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 17.523 +52,2% față de anul precedent 649.416 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 11.511 -46,0% față de anul precedent 251.134 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 21.333 -54,0% față de anul precedent 235.649 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 46.362 15.720 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.487 RON -99.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
147.011 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
713.815 RON +112.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.685.200 RON. Profit: 933.991 RON

Cifra de afaceri: 1.685.200 RON. Profit: 933.991 RON

Cifra de afaceri
1.685.200 RON +20.61% față de anul precedent
Profit net
933.991 RON +53.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
335.428 RON +111.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.397.236 RON. Profit: 609.932 RON

Cifra de afaceri: 1.397.236 RON. Profit: 609.932 RON

Cifra de afaceri
1.397.236 RON +528.37% față de anul precedent
Profit net
609.932 RON +7655.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
158.762 RON -5.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 222.359 RON. Profit: 7.865 RON

Cifra de afaceri: 222.359 RON. Profit: 7.865 RON

Cifra de afaceri
222.359 RON -71.51% față de anul precedent
Profit net
7.865 RON -98.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
168.167 RON +859.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 780.566 RON. Profit: 649.216 RON

Cifra de afaceri: 780.566 RON. Profit: 649.216 RON

Cifra de afaceri
780.566 RON +165.62% față de anul precedent
Profit net
649.216 RON +304.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.523 RON +52.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 293.865 RON. Profit: 160.485 RON

Cifra de afaceri: 293.865 RON. Profit: 160.485 RON

Cifra de afaceri
293.865 RON -0.45% față de anul precedent
Profit net
160.485 RON -27.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.511 RON -46.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 295.195 RON. Profit: 219.934 RON

Cifra de afaceri: 295.195 RON. Profit: 219.934 RON

Cifra de afaceri
295.195 RON +2741.69% față de anul precedent
Profit net
219.934 RON +4214.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.333 RON -53.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.388 RON. Profit: 5.097 RON

Cifra de afaceri: 10.388 RON. Profit: 5.097 RON

Cifra de afaceri
10.388 RON
Profit net
5.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
46.362 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEURO-BIO CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EURO-BIO CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

SULTAN LOGISTICS S.R.L.
CUI: 48728913CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MICRO INVEST GRUP SRL
CUI: 16000775CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KG CONSULTING S.R.L.
CUI: 47971883CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGM CADET S.R.L.
CUI: 23961980CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
53 RON
Angajati
1
HAWELL CONSULT SRL
CUI: 17238148CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.838 RON
Profit
941 RON
Angajati
0
SIMOCALITATE SMC SRL
CUI: 37435268CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

PHOENIX MC SOLUTIONS SRL
CUI: 33312068CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.393 RON
Profit
4.333 RON
Angajati
0
R.C.T. LIMAR SRL
CUI: 33343625CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-07-02
fara e-Factura
ALL DEVELOPMENT SERVICES SRL
CUI: 33306953CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.186 RON
Profit
282.004 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NEW PARTNER PT S.R.L.
CUI: 33332910CAEN: 4613
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.283.569 RON
Profit
2.667 RON
Angajati
14
PRO TECH SHOP SRL
CUI: 33333664CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.131.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.350 RON
Profit
10.541 RON
Angajati
1
KUSTOMIX MOB SRL
CUI: 33337933CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.019.913 RON
Profit
0 RON
Angajati
22
RYO TRADING INVEST SRL
CUI: 33302196CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-06-23
fara e-Factura
NOVA-LINK SYSTEMS SRL
CUI: 33357850CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.633.180 RON
Profit
4.988.872 RON
Angajati
6
ARIS CAPITAL S.A.
CUI: 33056105CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DASIGUR SRL
CUI: 33599128CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.083.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
LOGIA GLOBAL TRANSLATIONS SRL
CUI: 30078516CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EUCONS BIZ SRL
CUI: 35862319CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.258.401 RON
Profit
349.308 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EURO-BIO CONSULTING SRL?

CUI-ul EURO-BIO CONSULTING SRL este 33332928.

Unde este sediul EURO-BIO CONSULTING SRL?

EURO-BIO CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Spl. Independenţei nr. 202 B, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EURO-BIO CONSULTING SRL?

EURO-BIO CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EURO-BIO CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, EURO-BIO CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.487 RON.

Cati angajati are EURO-BIO CONSULTING SRL?

EURO-BIO CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EURO-BIO CONSULTING SRL?

EURO-BIO CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat EURO-BIO CONSULTING SRL in 2024?

EURO-BIO CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 147.011 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.