Activ Plătitor TVAe‑Factură

RARA INVEST WRC S.R.L.

CUI: 33352623
CIF: RO33352623
Reg. Com.: J2014000876035
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:41

Despre RARA INVEST WRC S.R.L.

RARA INVEST WRC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, judetul ARGEŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RARA INVEST WRC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 718.715 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 192.363 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.764 RON in 2014 la 718.715 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
718.715 RON
Venituri totale
718.715 RON
Cheltuieli totale
504.791 RON
Profit brut
213.924 RON
Profit net
192.363 RON
Marja profit net
26,76%
Active imobilizate
153.867 RON
Active circulante
844.873 RON
Stocuri
19.066 RON
Creanțe
690.116 RON
Casa & conturi bănci
135.691 RON
Capital propriu
720.040 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, 117375

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, 117375
Cod poștal: 117375
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, 117375
Cod postal
117375
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
718.715 RON
Rezultat net
192.363 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 718.715 RON 791.311 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 718.715 RON 791.411 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 504.791 RON 615.232 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 213.924 RON 176.179 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 192.363 RON 168.266 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 153.867 RON 46.700 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 844.873 RON 776.775 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 998.740 RON 823.475 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 19.066 RON 15.017 RON
CreanțeSume de încasat 690.116 RON 389.764 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 135.691 RON 371.994 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 278.700 RON 105.798 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 720.040 RON 717.677 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active998.740RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale998.740 RON
Datorii totale278.700 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,3 %Profit net / active totale
ROE
26,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 718.715 -9,2% față de anul precedent 718.715 504.791 213.924 +21,4% față de anul precedent 192.363 +14,3% față de anul precedent 0 0
2023 791.311 -1,2% față de anul precedent 791.411 615.232 176.179 -12,6% față de anul precedent 168.266 -13,0% față de anul precedent 0 0
2022 800.586 +16,6% față de anul precedent 800.592 599.105 201.487 +15,2% față de anul precedent 193.481 +15,2% față de anul precedent 0 0
2021 686.737 +57,7% față de anul precedent 686.737 511.896 174.841 -5,8% față de anul precedent 167.974 -7,3% față de anul precedent 0 0
2020 435.445 -3,6% față de anul precedent 435.445 249.814 185.631 +117,1% față de anul precedent 181.277 +123,8% față de anul precedent 0 0
2019 451.880 +62,8% față de anul precedent 451.880 366.362 85.518 +207,8% față de anul precedent 80.999 +224,1% față de anul precedent 0 0
2018 277.591 +61,7% față de anul precedent 277.591 249.805 27.786 +169,1% față de anul precedent 24.994 +261,0% față de anul precedent 0 0
2017 171.637 +4.323,6% față de anul precedent 171.637 161.313 10.324 +345,0% față de anul precedent 6.923 +214,1% față de anul precedent 0 0
2016 3.880 -94,2% față de anul precedent 3.880 1.560 2.320 -75,9% față de anul precedent 2.204 -71,1% față de anul precedent 0 0
2015 66.540 +220,5% față de anul precedent 67.186 57.567 9.619 7.623 0 0
2014 20.764 20.764 24.309 0 0 3.545 4.168

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 153.867 844.873 998.740 19.066 690.116 135.691
2023 46.700 776.775 823.475 15.017 389.764 371.994
2022 7.801 644.715 652.516 31.275 347.608 265.832
2021 8.000 501.075 509.075 6.903 313.756 180.416
2020 12.000 282.148 294.148 26.870 86.684 168.594
2019 0 105.068 105.068 2.227 35.185 67.656
2018 0 56.630 56.630 3.324 20.812 32.494
2017 0 15.518 15.518 5.238 938 9.342
2016 0 7.042 7.042 3.351 2.009 1.682
2015 0 5.446 5.446 2.351 523 2.572
2014 0 3.217 3.217 1.355 131 1.731

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 278.700 +163,4% față de anul precedent 720.040 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 105.798 +26,5% față de anul precedent 717.677 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 83.606 -37,4% față de anul precedent 568.910 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 133.646 +123,9% față de anul precedent 375.429 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 59.693 +137,0% față de anul precedent 234.455 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 25.190 -32,8% față de anul precedent 79.878 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 37.501 +1.008,5% față de anul precedent 19.129 Neraportat 3
2017 3.383 +84,9% față de anul precedent 12.135 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 1.830 -24,9% față de anul precedent 5.212 Neraportat 1
2015 2.438 -66,1% față de anul precedent 3.008 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 7.185 -3.968 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 718.715 RON. Profit: 192.363 RON

Cifra de afaceri: 718.715 RON. Profit: 192.363 RON

Cifra de afaceri
718.715 RON -9.17% față de anul precedent
Profit net
192.363 RON +14.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
278.700 RON +163.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 791.311 RON. Profit: 168.266 RON

Cifra de afaceri: 791.311 RON. Profit: 168.266 RON

Cifra de afaceri
791.311 RON -1.16% față de anul precedent
Profit net
168.266 RON -13.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
105.798 RON +26.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 800.586 RON. Profit: 193.481 RON

Cifra de afaceri: 800.586 RON. Profit: 193.481 RON

Cifra de afaceri
800.586 RON +16.58% față de anul precedent
Profit net
193.481 RON +15.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
83.606 RON -37.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 686.737 RON. Profit: 167.974 RON

Cifra de afaceri: 686.737 RON. Profit: 167.974 RON

Cifra de afaceri
686.737 RON +57.71% față de anul precedent
Profit net
167.974 RON -7.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
133.646 RON +123.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 435.445 RON. Profit: 181.277 RON

Cifra de afaceri: 435.445 RON. Profit: 181.277 RON

Cifra de afaceri
435.445 RON -3.64% față de anul precedent
Profit net
181.277 RON +123.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
59.693 RON +136.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 451.880 RON. Profit: 80.999 RON

Cifra de afaceri: 451.880 RON. Profit: 80.999 RON

Cifra de afaceri
451.880 RON +62.79% față de anul precedent
Profit net
80.999 RON +224.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
25.190 RON -32.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 277.591 RON. Profit: 24.994 RON

Cifra de afaceri: 277.591 RON. Profit: 24.994 RON

Cifra de afaceri
277.591 RON +61.73% față de anul precedent
Profit net
24.994 RON +261.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
37.501 RON +1008.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 171.637 RON. Profit: 6.923 RON

Cifra de afaceri: 171.637 RON. Profit: 6.923 RON

Cifra de afaceri
171.637 RON +4323.63% față de anul precedent
Profit net
6.923 RON +214.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.383 RON +84.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.880 RON. Profit: 2.204 RON

Cifra de afaceri: 3.880 RON. Profit: 2.204 RON

Cifra de afaceri
3.880 RON -94.17% față de anul precedent
Profit net
2.204 RON -71.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.830 RON -24.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 66.540 RON. Profit: 7.623 RON

Cifra de afaceri: 66.540 RON. Profit: 7.623 RON

Cifra de afaceri
66.540 RON +220.46% față de anul precedent
Profit net
7.623 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.438 RON -66.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 20.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.764 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.168 RON
Angajati
1
Datorii
7.185 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRARA INVEST WRC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele (ARGEŞ)

RARA INVEST WRC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele (ARGEŞ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Argeş

OVICOS ŢAVĂ SRL
CUI: 37187804CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Jupâneşti Com. Coşeşti2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
702.945 RON
Profit
13.051 RON
Angajati
3
ALEMAT RENTAL BUSINESS S.R.L.
CUI: 47423694CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.362 RON
Profit
26.194 RON
Angajati
1
PETROCOS DIVERS 2003 SRL
CUI: 15898687CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Găneşti Com. Pietroşani2003-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.751 RON
Profit
2.467 RON
Angajati
2
DENIS BUILD HOUSE SRL
CUI: 18001831CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Călineşti Com. Călineşti2005-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
886.559 RON
Profit
133.129 RON
Angajati
1
SARA BLU EYES SRL
CUI: 28249800CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2011-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.329 RON
Profit
63.050 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Argeş

DAVIDUZZU ADE COMERŢ SRL
CUI: 33301530CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.675.770 RON
Profit
169.813 RON
Angajati
2
BRICO WOOD TRADE SRL
CUI: 33476192CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.973.566 RON
Profit
986.735 RON
Angajati
48
IBC MULTITRADE SRL
CUI: 33060335CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.654.038 RON
Profit
7.712.854 RON
Angajati
6
SILVA TOP CONCEPT SRL
CUI: 33516513CAEN: 4683
Activ
ARGEŞ, Sat Dealul Pădurii Com. Cotmeana2014-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.156.268 RON
Profit
112.342 RON
Angajati
6

Alte firme din Argeş

GINAS MARKET BLUE SRL-D
CUI: 33352585CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Viişoara Orş. Ştefăneşti2014-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.830 RON
Profit
22.325 RON
Angajati
1
LIVCON BEST TOTAL SRL
CUI: 33352640CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.207 RON
Profit
29.999 RON
Angajati
3
AMY FLOWER GARDEN SRL
CUI: 33133666CAEN: 4622
Activ
ARGEŞ, Sat Negreni Com. Dârmăneşti2014-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DELICE FACTORY S.R.L.
CUI: 33562650CAEN: 1071
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2014-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.099.152 RON
Profit
784 RON
Angajati
4
CORSAR TRAILER SRL
CUI: 35216318CAEN: 0146
Activ
ARGEŞ, Sat Broşteni Orş. Costeşti2015-11-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RARA INVEST WRC S.R.L.?

CUI-ul RARA INVEST WRC S.R.L. este 33352623.

Unde este sediul RARA INVEST WRC S.R.L.?

RARA INVEST WRC S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, 117375, Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata RARA INVEST WRC S.R.L.?

RARA INVEST WRC S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RARA INVEST WRC S.R.L. in 2024?

In 2024, RARA INVEST WRC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 718.715 RON.

Cati angajati are RARA INVEST WRC S.R.L.?

RARA INVEST WRC S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are RARA INVEST WRC S.R.L.?

RARA INVEST WRC S.R.L. are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat RARA INVEST WRC S.R.L. in 2024?

RARA INVEST WRC S.R.L. a inregistrat un profit net de 192.363 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.