Activ Plătitor TVA

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL

CUI: 33367888
CIF: RO33367888
Reg. Com.: J2014008174405
CAEN: 6220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iulie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:31

Despre MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul" (cod CAEN 6220), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 543.172 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+61.6%). Profitul net inregistrat a fost de 139.680 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 173.450 RON in 2014 la 543.172 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
543.172 RON
Venituri totale
543.172 RON
Cheltuieli totale
390.439 RON
Profit brut
152.733 RON
Profit net
139.680 RON
Marja profit net
25,72%
Active imobilizate
2.291.104 RON
Active circulante
545.322 RON
Stocuri
84.279 RON
Creanțe
408.778 RON
Casa & conturi bănci
52.265 RON
Capital propriu
1.575.724 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Agricultori nr. 54A
Telefon0213003131

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Agricultori nr. 54A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Agricultori nr. 54A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.07.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
543.172 RON
Rezultat net
139.680 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 543.172 RON 336.019 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 543.172 RON 336.019 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 390.439 RON 296.629 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 152.733 RON 39.390 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 139.680 RON 36.230 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.291.104 RON 2.324.277 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 545.322 RON 937.213 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.836.426 RON 3.261.490 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 84.279 RON 81.675 RON
CreanțeSume de încasat 408.778 RON 490.640 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.265 RON 364.898 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 355.266 RON 920.010 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.575.724 RON 1.436.044 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.836.426RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.836.426 RON
Datorii totale355.266 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,9 %Profit net / active totale
ROE
8,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 543.172 +61,7% față de anul precedent 543.172 390.439 152.733 +287,8% față de anul precedent 139.680 +285,5% față de anul precedent 0 0
2023 336.019 336.019 296.629 39.390 -93,0% față de anul precedent 36.230 -93,6% față de anul precedent 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 806.808 242.147 564.661 564.661 0 0
2021 450.728 -54,9% față de anul precedent 450.728 512.087 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 61.359 65.366
2020 999.962 +156,4% față de anul precedent 1.134.646 770.545 364.101 +639,2% față de anul precedent 355.023 +684,2% față de anul precedent 0 0
2019 390.021 -14,2% față de anul precedent 741.355 692.101 49.254 +40,8% față de anul precedent 45.271 +47,1% față de anul precedent 0 0
2018 454.635 -77,5% față de anul precedent 459.535 424.550 34.985 -96,5% față de anul precedent 30.770 -96,9% față de anul precedent 0 0
2017 2.022.353 +27,8% față de anul precedent 2.022.353 1.012.828 1.009.525 +132,1% față de anul precedent 989.584 +166,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.582.499 -24,1% față de anul precedent 1.582.499 1.147.471 435.028 -44,0% față de anul precedent 371.222 -43,3% față de anul precedent 0 0
2015 2.083.885 +1.101,4% față de anul precedent 2.083.885 1.307.741 776.144 +932,5% față de anul precedent 654.226 +818,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 173.450 173.450 98.281 75.169 71.222 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.291.104 545.322 2.836.426 84.279 408.778 52.265
2023 2.324.277 937.213 3.261.490 81.675 490.640 364.898
2022 2.357.448 609.775 2.967.223 74.563 533.942 1.270
2021 1.257.315 593.757 1.851.072 45.724 469.726 78.307
2020 769.273 1.182.314 1.951.587 6.693 998.215 177.406
2019 618.817 1.016.450 1.635.267 6.694 751.139 258.617
2018 302.532 1.504.879 1.807.411 6.692 1.079.120 419.067
2017 332.474 1.001.624 1.334.098 5.564 211.565 784.495
2016 97.210 347.619 444.829 4.347 144.891 198.381
2015 0 845.030 845.030 4.347 492.433 348.250
2014 0 81.272 81.272 0 0 81.272

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 355.266 -61,4% față de anul precedent 1.575.724 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 920.010 +31,4% față de anul precedent 1.436.044 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2022 700.259 +370,7% față de anul precedent 1.399.814 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 148.769 -1,0% față de anul precedent 835.153 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 150.279 -20,5% față de anul precedent 934.158 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 188.981 -41,7% față de anul precedent 579.136 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 323.875 -5,9% față de anul precedent 616.386 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 344.114 +368,8% față de anul precedent 989.984 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 73.407 -61,5% față de anul precedent 371.422 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2015 190.604 +1.835,1% față de anul precedent 654.426 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 9.850 71.422 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 543.172 RON. Profit: 139.680 RON

Cifra de afaceri: 543.172 RON. Profit: 139.680 RON

Cifra de afaceri
543.172 RON +61.65% față de anul precedent
Profit net
139.680 RON +285.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
355.266 RON -61.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 336.019 RON. Profit: 36.230 RON

Cifra de afaceri: 336.019 RON. Profit: 36.230 RON

Cifra de afaceri
336.019 RON
Profit net
36.230 RON -93.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
920.010 RON +31.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 564.661 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 564.661 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
564.661 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
700.259 RON +370.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 450.728 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 450.728 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
450.728 RON -54.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.366 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
148.769 RON -1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 999.962 RON. Profit: 355.023 RON

Cifra de afaceri: 999.962 RON. Profit: 355.023 RON

Cifra de afaceri
999.962 RON +156.39% față de anul precedent
Profit net
355.023 RON +684.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
150.279 RON -20.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 390.021 RON. Profit: 45.271 RON

Cifra de afaceri: 390.021 RON. Profit: 45.271 RON

Cifra de afaceri
390.021 RON -14.21% față de anul precedent
Profit net
45.271 RON +47.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
188.981 RON -41.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 454.635 RON. Profit: 30.770 RON

Cifra de afaceri: 454.635 RON. Profit: 30.770 RON

Cifra de afaceri
454.635 RON -77.52% față de anul precedent
Profit net
30.770 RON -96.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
323.875 RON -5.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.022.353 RON. Profit: 989.584 RON

Cifra de afaceri: 2.022.353 RON. Profit: 989.584 RON

Cifra de afaceri
2.022.353 RON +27.79% față de anul precedent
Profit net
989.584 RON +166.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
344.114 RON +368.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.582.499 RON. Profit: 371.222 RON

Cifra de afaceri: 1.582.499 RON. Profit: 371.222 RON

Cifra de afaceri
1.582.499 RON -24.06% față de anul precedent
Profit net
371.222 RON -43.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
73.407 RON -61.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.083.885 RON. Profit: 654.226 RON

Cifra de afaceri: 2.083.885 RON. Profit: 654.226 RON

Cifra de afaceri
2.083.885 RON +1101.43% față de anul precedent
Profit net
654.226 RON +818.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
190.604 RON +1835.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 173.450 RON. Profit: 71.222 RON

Cifra de afaceri: 173.450 RON. Profit: 71.222 RON

Cifra de afaceri
173.450 RON
Profit net
71.222 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.850 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOSS SERVICES SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2017Cifra de afaceri12.517din 151.571 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2.641din 31.134 · Sector 2 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2017Profit net3.828din 151.776 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 806din 31.180 · Sector 2 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat
2017Angajati20.939din 151.776 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 4.358din 31.180 · Sector 2 Mun. Bucureşti NeraportatNeraportatNeraportat

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6220, Municipiul Bucureşti

HR DIGITAL STRATEGY S.R.L.
CUI: 44069755CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
543.833 RON
Profit
13.961 RON
Angajati
1
WITTY BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 35074779CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.098 RON
Profit
348.785 RON
Angajati
1
INFO-LOGICA SILVERLINE SRL
CUI: 16193919CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.001 RON
Profit
456.532 RON
Angajati
1
IT ANALYSIS & CONSULTING S.R.L.
CUI: 45437120CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.915 RON
Profit
340.249 RON
Angajati
1
EAGLE SYSTEMS SERV. SRL
CUI: 13191379CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2000-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.302 RON
Profit
112.245 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6220, Municipiul Bucureşti

SERVERSAFE SRL
CUI: 33362961CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.462 RON
Profit
359.265 RON
Angajati
1
INULTA SRL
CUI: 33396646CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.865.399 RON
Profit
1.948.800 RON
Angajati
63
IT SHARED SOLUTIONS SRL
CUI: 33322185CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.003 RON
Profit
53.558 RON
Angajati
0
AERO IT SUPPORT S.R.L.
CUI: 33480274CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.700 RON
Profit
129.648 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VIANA INTERNATIONAL SRL
CUI: 33367829CAEN: 4632
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-07-09
fara e-Factura
TML AUTOMOTIVE SRL
CUI: 33367950CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRIMIED DESIGN SRL
CUI: 33362988CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.740 RON
Profit
11.992 RON
Angajati
1
DAVID A&M TRANS SRL
CUI: 33370905CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.947 RON
Profit
1.200 RON
Angajati
1
NEW AGE STUDIO SRL
CUI: 33343803CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.455 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAMA SERVICE TEAM SRL
CUI: 33396484CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.358.745 RON
Profit
64.858 RON
Angajati
11
LIFTECH INSTALL SRL
CUI: 33090387CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.082.742 RON
Profit
78.174 RON
Angajati
2
CAPITU SOLUTIONS SRL
CUI: 33635956CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.200 RON
Profit
274.299 RON
Angajati
1
ARTS ARENA SRL
CUI: 30132445CAEN: 9020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.161 RON
Profit
2.680 RON
Angajati
1
METALIC GRAMP SRL
CUI: 35888459CAEN: 4662
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL?

CUI-ul MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL este 33367888.

Unde este sediul MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL?

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Agricultori nr. 54A, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL?

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 543.172 RON.

Cati angajati are MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL?

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL?

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 6220 (Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul).

Ce profit a inregistrat MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL in 2024?

MOSS SERVICES SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 139.680 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.