Activ

CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 33371137
CIF: 33371137
Reg. Com.: F40/2815/2014
CAEN: 6920
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 10 iulie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Despre CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 10.07.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

ERNST & YOUNG SRL
CUI: 1551105CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.591.926 RON
Profit
18.074.911 RON
Angajati
209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.746.544 RON
Profit
21.752.215 RON
Angajati
399
KPMG AUDIT SRL
CUI: 12997279CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.564.203 RON
Profit
18.762.850 RON
Angajati
310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.999.478 RON
Profit
25.593.645 RON
Angajati
470
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.245.923 RON
Profit
1.320.106 RON
Angajati
135
DELOITTE AUDIT SRL
CUI: 7756924CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.903.204 RON
Profit
4.902.852 RON
Angajati
221
DELOITTE TAX SRL
CUI: 22915705CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.986.358 RON
Profit
8.326.478 RON
Angajati
163
KPMG Tax SRL
CUI: 12624270CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.520.489 RON
Profit
15.110.852 RON
Angajati
179
TMF ROMANIA SRL
CUI: 12338871CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.749.535 RON
Profit
3.070.133 RON
Angajati
143

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 33371137.

Cand a fost infiintata CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CONSTANTIN BEATRICE-ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
1 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
1 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.