Restaurante
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 09:27
Despre NOYA PARTNERS SRL
NOYA PARTNERS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NOYA PARTNERS SRL a raportat o cifra de afaceri de 36.956.671 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.7%). Profitul net inregistrat a fost de 8.107.941 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 101. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.454.434 RON in 2015 la 36.956.671 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 36.956.671 RON
- Venituri totale
- 37.657.277 RON
- Cheltuieli totale
- 28.255.971 RON
- Profit brut
- 9.401.306 RON
- Profit net
- 8.107.941 RON
- Marja profit net
- 21,94%
- Active imobilizate
- 1.008.158 RON
- Active circulante
- 7.986.974 RON
- Stocuri
- 490.063 RON
- Creanțe
- 4.191.645 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.305.266 RON
- Capital propriu
- 8.108.181 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ankara nr. 7, 11833
- Detalii
- SUBSOL. SPATIU COMERCIAL (C1). CAMERA 01
- Cod postal
- 11833
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 10.07.2014
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2015 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 36.956.671 RON
- Rezultat net
- 8.107.941 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 36.956.671 RON | 32.780.645 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 37.657.277 RON | 33.044.772 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 28.255.971 RON | 25.750.323 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 9.401.306 RON | 7.294.449 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 8.107.941 RON | 6.984.995 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.008.158 RON | 896.014 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 7.986.974 RON | 8.093.014 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 8.995.132 RON | 8.989.028 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 490.063 RON | 316.405 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.191.645 RON | 5.965.990 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.305.266 RON | 1.810.619 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.436.290 RON | 2.301.945 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 8.108.181 RON | 6.985.235 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 101 persoane | 105 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 90,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 100,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,56 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 90,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36.956.671 +12,7% față de anul precedent | 37.657.277 | 28.255.971 | 9.401.306 +28,9% față de anul precedent | 8.107.941 +16,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 32.780.645 +22,5% față de anul precedent | 33.044.772 | 25.750.323 | 7.294.449 -11,5% față de anul precedent | 6.984.995 -13,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 26.758.020 +46,5% față de anul precedent | 27.624.939 | 19.380.508 | 8.244.431 +39,4% față de anul precedent | 8.094.723 +39,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 18.261.916 +55,5% față de anul precedent | 19.143.932 | 13.228.868 | 5.915.064 +82,5% față de anul precedent | 5.800.747 +81,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 11.744.230 -28,7% față de anul precedent | 12.703.047 | 9.461.806 | 3.241.241 -32,8% față de anul precedent | 3.189.486 -31,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 16.462.607 +27,2% față de anul precedent | 16.703.304 | 11.882.907 | 4.820.397 +4,4% față de anul precedent | 4.648.589 +3,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 12.940.530 +101,7% față de anul precedent | 13.129.879 | 8.513.479 | 4.616.400 +168,8% față de anul precedent | 4.511.527 +173,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 6.414.375 +56,8% față de anul precedent | 6.444.274 | 4.726.616 | 1.717.658 +79,7% față de anul precedent | 1.652.632 +107,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.090.396 +66,7% față de anul precedent | 4.114.890 | 3.159.084 | 955.806 +11,4% față de anul precedent | 796.225 +11,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 2.454.434 | 2.524.623 | 1.666.237 | 858.386 | 715.572 | Neraportat | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.008.158 | 7.986.974 | 8.995.132 | 490.063 | 4.191.645 | 1.305.266 |
| 2023 | 896.014 | 8.093.014 | 8.989.028 | 316.405 | 5.965.990 | 1.810.619 |
| 2022 | 1.083.438 | 10.201.189 | 11.284.627 | 596.941 | 6.957.033 | 1.247.215 |
| 2021 | 667.350 | 5.593.772 | 6.261.122 | 328.942 | 2.179.404 | 3.085.426 |
| 2020 | 649.097 | 2.796.502 | 3.445.599 | 191.755 | 23.716 | 2.581.031 |
| 2019 | 692.676 | 4.672.808 | 5.365.484 | 266.781 | 3.238.456 | 1.167.571 |
| 2018 | 701.084 | 4.680.749 | 5.381.833 | 246.127 | 2.442.679 | 1.991.943 |
| 2017 | 555.293 | 2.099.466 | 2.654.759 | 524.426 | 185.727 | 1.389.313 |
| 2016 | 168.305 | 810.654 | 978.959 | 54.902 | 24.167 | 731.585 |
| 2015 | 168.865 | 542.591 | 711.456 | 37.685 | 5.738 | 499.168 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.436.290 -37,6% față de anul precedent | 8.108.181 | Neraportat | 101 -3,8% față de anul precedent |
| 2023 | 2.301.945 -33,9% față de anul precedent | 6.985.235 | Neraportat | 105 +12,9% față de anul precedent |
| 2022 | 3.483.178 +360,1% față de anul precedent | 8.094.963 | Neraportat | 93 +6,9% față de anul precedent |
| 2021 | 757.051 +83,1% față de anul precedent | 5.800.987 | Neraportat | 87 +14,5% față de anul precedent |
| 2020 | 413.395 -61,2% față de anul precedent | 3.189.726 | Neraportat | 76 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.066.554 +15,9% față de anul precedent | 4.648.829 | Neraportat | 76 +20,6% față de anul precedent |
| 2018 | 920.161 -8,2% față de anul precedent | 4.511.767 | Neraportat | 63 +90,9% față de anul precedent |
| 2017 | 1.001.887 +449,0% față de anul precedent | 1.652.872 | Neraportat | 33 +32,0% față de anul precedent |
| 2016 | 182.494 -28,4% față de anul precedent | 796.465 | Neraportat | 25 +25,0% față de anul precedent |
| 2015 | 254.944 | 714.512 | Neraportat | 20 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
12 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 36.956.671 RON. Profit: 8.107.941 RON
Cifra de afaceri: 36.956.671 RON. Profit: 8.107.941 RON
- Cifra de afaceri
- 36.956.671 RON +12.74% față de anul precedent
- Profit net
- 8.107.941 RON +16.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 101 -3.81% față de anul precedent
- Datorii
- 1.436.290 RON -37.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 32.780.645 RON. Profit: 6.984.995 RON
Cifra de afaceri: 32.780.645 RON. Profit: 6.984.995 RON
- Cifra de afaceri
- 32.780.645 RON +22.51% față de anul precedent
- Profit net
- 6.984.995 RON -13.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 105 +12.9% față de anul precedent
- Datorii
- 2.301.945 RON -33.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.758.020 RON. Profit: 8.094.723 RON
Cifra de afaceri: 26.758.020 RON. Profit: 8.094.723 RON
- Cifra de afaceri
- 26.758.020 RON +46.52% față de anul precedent
- Profit net
- 8.094.723 RON +39.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 93 +6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 3.483.178 RON +360.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.261.916 RON. Profit: 5.800.747 RON
Cifra de afaceri: 18.261.916 RON. Profit: 5.800.747 RON
- Cifra de afaceri
- 18.261.916 RON +55.5% față de anul precedent
- Profit net
- 5.800.747 RON +81.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 87 +14.47% față de anul precedent
- Datorii
- 757.051 RON +83.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.744.230 RON. Profit: 3.189.486 RON
Cifra de afaceri: 11.744.230 RON. Profit: 3.189.486 RON
- Cifra de afaceri
- 11.744.230 RON -28.66% față de anul precedent
- Profit net
- 3.189.486 RON -31.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 76 0% față de anul precedent
- Datorii
- 413.395 RON -61.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.462.607 RON. Profit: 4.648.589 RON
Cifra de afaceri: 16.462.607 RON. Profit: 4.648.589 RON
- Cifra de afaceri
- 16.462.607 RON +27.22% față de anul precedent
- Profit net
- 4.648.589 RON +3.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 76 +20.63% față de anul precedent
- Datorii
- 1.066.554 RON +15.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 12.940.530 RON. Profit: 4.511.527 RON
Cifra de afaceri: 12.940.530 RON. Profit: 4.511.527 RON
- Cifra de afaceri
- 12.940.530 RON +101.74% față de anul precedent
- Profit net
- 4.511.527 RON +172.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 63 +90.91% față de anul precedent
- Datorii
- 920.161 RON -8.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.414.375 RON. Profit: 1.652.632 RON
Cifra de afaceri: 6.414.375 RON. Profit: 1.652.632 RON
- Cifra de afaceri
- 6.414.375 RON +56.82% față de anul precedent
- Profit net
- 1.652.632 RON +107.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 +32% față de anul precedent
- Datorii
- 1.001.887 RON +449% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.090.396 RON. Profit: 796.225 RON
Cifra de afaceri: 4.090.396 RON. Profit: 796.225 RON
- Cifra de afaceri
- 4.090.396 RON +66.65% față de anul precedent
- Profit net
- 796.225 RON +11.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 182.494 RON -28.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.454.434 RON. Profit: 715.572 RON
Cifra de afaceri: 2.454.434 RON. Profit: 715.572 RON
- Cifra de afaceri
- 2.454.434 RON
- Profit net
- 715.572 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20
- Datorii
- 254.944 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOYA PARTNERS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
NOYA PARTNERS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NOYA PARTNERS SRL?
CUI-ul NOYA PARTNERS SRL este 33373529.
Unde este sediul NOYA PARTNERS SRL?
NOYA PARTNERS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ankara nr. 7, 11833, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata NOYA PARTNERS SRL?
NOYA PARTNERS SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NOYA PARTNERS SRL in 2024?
In 2024, NOYA PARTNERS SRL a raportat o cifra de afaceri de 36.956.671 RON.
Cati angajati are NOYA PARTNERS SRL?
NOYA PARTNERS SRL a raportat un numar mediu de 101 salariati in 2024.
Ce activitate are NOYA PARTNERS SRL?
NOYA PARTNERS SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).
Ce profit a inregistrat NOYA PARTNERS SRL in 2024?
NOYA PARTNERS SRL a inregistrat un profit net de 8.107.941 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.