Activ

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 33448664
CIF: 33448664
Reg. Com.: F2014000662157
CAEN: 1421
Formă: Necunoscut
Înființată: 4 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:03

Despre DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte" (cod CAEN 1421), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Bld. Unirii
Telefon0724763054

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Bld. Unirii
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Bld. Unirii
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 04.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1421 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1421 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1421, Dâmboviţa

LIVAS CLOTHING S.R.L.
CUI: 27088668CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2010-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.458.420 RON
Profit
81.259 RON
Angajati
164
SILUETE PROD SRL
CUI: 8197448CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni1996-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.856.417 RON
Profit
1.209.786 RON
Angajati
87
VERTICAL DECISIV DECOR S.R.L.
CUI: 40526374CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.924.022 RON
Profit
5.159 RON
Angajati
7
TAKEO FASHION&DESIGN S.R.L.
CUI: 39457459CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.106.883 RON
Profit
214.122 RON
Angajati
15
13 BUSINESS PROJECTS S.R.L.
CUI: 40965663CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2019-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
962.805 RON
Profit
175.087 RON
Angajati
0
MORECARS SERV SRL
CUI: 28758120CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2011-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
943.397 RON
Profit
6.387 RON
Angajati
25
ATELIER MONARH S.R.L.
CUI: 35406428CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2016-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.199 RON
Profit
37.581 RON
Angajati
1
SABALI CONF TEX S.R.L.
CUI: 32467382CAEN: 1421
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
775.054 RON
Profit
95.288 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 33448664.

Unde este sediul DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Bld. Unirii, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Ce activitate are DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOMIRESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 1421 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.