Activ Plătitor TVA

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL

CUI: 33457700
CIF: RO33457700
Reg. Com.: J2014001016032
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:51

Despre IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 522.315 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.8%). Profitul net inregistrat a fost de 5.691 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 39.645 RON in 2014 la 522.315 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
522.315 RON
Venituri totale
537.266 RON
Cheltuieli totale
520.953 RON
Profit brut
16.313 RON
Profit net
5.691 RON
Marja profit net
1,09%
Active imobilizate
18.138 RON
Active circulante
249.201 RON
Stocuri
169.722 RON
Creanțe
61.342 RON
Casa & conturi bănci
18.137 RON
Capital propriu
120.503 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Episcop Grigorie Leu nr. 97, 110337

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Episcop Grigorie Leu nr. 97, 110337
Cod poștal: 110337
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Episcop Grigorie Leu nr. 97, 110337
Cod postal
110337
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
522.315 RON
Rezultat net
5.691 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 522.315 RON 484.673 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 537.266 RON 557.362 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 520.953 RON 548.974 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.313 RON 8.388 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.691 RON 2.814 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 18.138 RON 18.138 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 249.201 RON 156.429 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 267.339 RON 174.567 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 169.722 RON 132.654 RON
CreanțeSume de încasat 61.342 RON 15.274 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.137 RON 8.501 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 146.836 RON 59.755 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 120.503 RON 114.812 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active267.339RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale267.339 RON
Datorii totale146.836 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,1 %Profit net / active totale
ROE
4,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 522.315 +7,8% față de anul precedent 537.266 520.953 16.313 +94,5% față de anul precedent 5.691 +102,2% față de anul precedent 0 0
2023 484.673 -22,9% față de anul precedent 557.362 548.974 8.388 -44,0% față de anul precedent 2.814 -64,8% față de anul precedent 0 0
2022 628.730 -40,5% față de anul precedent 697.925 682.948 14.977 -52,5% față de anul precedent 7.999 -64,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.057.114 +17,1% față de anul precedent 1.078.822 1.047.326 31.496 -57,4% față de anul precedent 22.500 -65,5% față de anul precedent 0 0
2020 902.992 -28,5% față de anul precedent 997.243 923.273 73.970 +305,9% față de anul precedent 65.299 +1.064,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.262.455 -5,9% față de anul precedent 1.263.514 1.245.292 18.222 -84,5% față de anul precedent 5.606 -94,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.342.082 -13,6% față de anul precedent 1.343.870 1.226.558 117.312 +23,4% față de anul precedent 103.911 +29,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.553.939 +11,8% față de anul precedent 1.555.771 1.460.682 95.089 80.460 0 0
2016 1.389.503 +1.256,7% față de anul precedent 1.390.210 1.400.100 0 0 9.890 11.448
2015 102.416 +158,3% față de anul precedent 102.416 114.214 0 0 Neraportat 14.869
2014 39.645 39.645 41.515 0 0 1.870 3.059

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 18.138 249.201 267.339 169.722 61.342 18.137
2023 18.138 156.429 174.567 132.654 15.274 8.501
2022 124.760 137.844 262.604 105.584 21.457 10.803
2021 152.190 215.625 367.815 57.244 143.769 14.612
2020 215.731 222.688 438.419 28.211 158.079 36.398
2019 162.054 437.143 599.197 179.536 246.843 10.764
2018 232.795 401.860 634.655 193.408 197.143 11.309
2017 107.460 260.842 368.302 104.533 118.822 37.487
2016 0 174.146 174.146 52.077 97.139 24.930
2015 0 73.701 73.701 35.917 37.697 87
2014 0 59.242 59.242 39.848 15.418 3.976

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 146.836 +145,7% față de anul precedent 120.503 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 59.755 -60,3% față de anul precedent 114.812 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 150.607 -31,8% față de anul precedent 111.997 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 220.816 -29,7% față de anul precedent 146.999 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 313.920 -41,9% față de anul precedent 124.499 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 539.997 +12,6% față de anul precedent 59.200 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 479.461 +51,2% față de anul precedent 155.194 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2017 317.018 +55,9% față de anul precedent 51.284 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 203.322 +122,4% față de anul precedent -29.176 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 91.429 +47,2% față de anul precedent -17.728 Neraportat 1
2014 62.101 -2.859 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGHEORGHE CĂTĂLIN PĂUNOIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10888/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5743/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 522.315 RON. Profit: 5.691 RON

Cifra de afaceri: 522.315 RON. Profit: 5.691 RON

Cifra de afaceri
522.315 RON +7.77% față de anul precedent
Profit net
5.691 RON +102.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
146.836 RON +145.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 484.673 RON. Profit: 2.814 RON

Cifra de afaceri: 484.673 RON. Profit: 2.814 RON

Cifra de afaceri
484.673 RON -22.91% față de anul precedent
Profit net
2.814 RON -64.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
59.755 RON -60.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 628.730 RON. Profit: 7.999 RON

Cifra de afaceri: 628.730 RON. Profit: 7.999 RON

Cifra de afaceri
628.730 RON -40.52% față de anul precedent
Profit net
7.999 RON -64.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
150.607 RON -31.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.057.114 RON. Profit: 22.500 RON

Cifra de afaceri: 1.057.114 RON. Profit: 22.500 RON

Cifra de afaceri
1.057.114 RON +17.07% față de anul precedent
Profit net
22.500 RON -65.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
220.816 RON -29.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 902.992 RON. Profit: 65.299 RON

Cifra de afaceri: 902.992 RON. Profit: 65.299 RON

Cifra de afaceri
902.992 RON -28.47% față de anul precedent
Profit net
65.299 RON +1064.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
313.920 RON -41.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.262.455 RON. Profit: 5.606 RON

Cifra de afaceri: 1.262.455 RON. Profit: 5.606 RON

Cifra de afaceri
1.262.455 RON -5.93% față de anul precedent
Profit net
5.606 RON -94.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
539.997 RON +12.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.342.082 RON. Profit: 103.911 RON

Cifra de afaceri: 1.342.082 RON. Profit: 103.911 RON

Cifra de afaceri
1.342.082 RON -13.63% față de anul precedent
Profit net
103.911 RON +29.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
479.461 RON +51.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.553.939 RON. Profit: 80.460 RON

Cifra de afaceri: 1.553.939 RON. Profit: 80.460 RON

Cifra de afaceri
1.553.939 RON +11.83% față de anul precedent
Profit net
80.460 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
317.018 RON +55.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.389.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.389.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.389.503 RON +1256.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.448 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
203.322 RON +122.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 102.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.416 RON +158.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.869 RON
Angajati
1
Datorii
91.429 RON +47.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 39.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.645 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.059 RON
Angajati
0
Datorii
62.101 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.032026Mentiune · Buletin 10888/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.02.2026

Companie
IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL
CUI
33457700
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.03.2026
Registrul Comerțului
J2014001016032
EUID
ROONRC.J2014001016032
Sediu
Jud. Argeş, Municipiul Piteşti, Strada EPISCOP GRIGORIE LEU, Nr. 97
Județ
Argeş
Număr încheiere
232613
Data încheierii
19.03.2026
Număr dosar
1181552
Data dosarului
18.03.2026
Tribunal
Arges
Registrator
Valeriu Ristea

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 18.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10888/2026 (PDF)
13.022026Mentiune · Buletin 5743/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL
CUI
33457700
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.02.2026
Registrul Comerțului
J3/1016/2014
EUID
ROONRC.J3/1016/2014
Sediu
Jud. Argeş, Municipiul Piteşti, Strada EPISCOP GRIGORIE LEU, Nr. 97
Județ
Argeş
Număr încheiere
118656
Data încheierii
12.02.2026
Număr dosar
637927
Data dosarului
11.02.2026
Tribunal
Arges
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 637927 din 11.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5743/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4639, Argeş

INTERGET SERVICE MARKET SRL
CUI: 16475294CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.207.675 RON
Profit
87.269 RON
Angajati
1
FLORIMAR BERCOM TOTAL SRL
CUI: 16801994CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Sat Şerboeni Com. Buzoeşti2004-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANTO FAMILY DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 38399309CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Sat Oarja Com. Oarja2017-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.352.809 RON
Profit
46.656 RON
Angajati
1
KARISHMA ANITA MD S.R.L.
CUI: 29347548CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2011-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
497.027 RON
Profit
3.269 RON
Angajati
2
ALEX8 TOP MARKET SRL
CUI: 33904000CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.237.535 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
DISTRI GOODS S.R.L.
CUI: 42242859CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Sat Ceparii Pământeni Com. Cepari2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Argeş

ARCIDIACONO FOOD & BEVERAGE SRL
CUI: 34281369CAEN: 4639
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2015-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.139.826 RON
Profit
805.299 RON
Angajati
4

Alte firme din Argeş

AMCO SERVICES LOGISTICS SRL
CUI: 33457697CAEN: 5226
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.158.663 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
LAVDA DOMINVM S.R.L.
CUI: 33457786CAEN: 4332
Activ
ARGEŞ, Sat Dinculeşti Com. Poiana Lacului2014-08-06
fara e-Factura
MITHRAS MANAGEMENT SRL
CUI: 33441380CAEN: 6612
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti2014-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.027 RON
Profit
102.206 RON
Angajati
1
M.P. AGENŢIA DE EXPORT SRL
CUI: 33471764CAEN: 4617
Activ
ARGEŞ, Sat Cotmeana Com. Cotmeana2014-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.086 RON
Profit
154.146 RON
Angajati
2
MARADRIMEX AGRICULTURĂ SRL
CUI: 33649803CAEN: 0111
Activ
ARGEŞ, Sat Vedea Com. Vedea2014-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.950.524 RON
Profit
440.992 RON
Angajati
7
ADICONTAFIN FOR BUSINESS SRL
CUI: 35276514CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2015-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.904 RON
Profit
44.773 RON
Angajati
0
PĂMÂNT ŞI FOC S.R.L.
CUI: 45515074CAEN: 2331
Activ
ARGEŞ, Sat Lupueni Com. Băbana2022-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL?

CUI-ul IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL este 33457700.

Unde este sediul IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL?

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Episcop Grigorie Leu nr. 97, 110337, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL?

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL in 2024?

In 2024, IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 522.315 RON.

Cati angajati are IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL?

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL?

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL in 2024?

IANIS ELECOM DISTRIBUTION SRL a inregistrat un profit net de 5.691 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.