Activ

INDESEC SRL

CUI: 33468050
CIF: 33468050
Reg. Com.: J05/1233/2014
CAEN: 8030
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:14

Despre INDESEC SRL

INDESEC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8030). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INDESEC SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.250 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 4.735 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 250 RON in 2014 la 54.250 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
54.250 RON
Venituri totale
54.250 RON
Cheltuieli totale
48.609 RON
Profit brut
5.641 RON
Profit net
4.735 RON
Marja profit net
8,73%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.409 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
58 RON
Casa & conturi bănci
17.351 RON
Capital propriu
16.991 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Aradului nr. 15, 410223
Telefon0758240400

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Aradului nr. 15, 410223
Cod poștal: 417495
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin, Str. Nicolae Iorga nr. 5, 417495
Cod postal
417495
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
54.250 RON
Rezultat net
4.735 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 54.250 RON 53.368 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 54.250 RON 53.368 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.609 RON 45.076 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.641 RON 8.292 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.735 RON 6.830 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 528 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.409 RON 11.772 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.409 RON 12.300 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 58 RON 964 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.351 RON 10.808 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 418 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.991 RON 12.300 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.409RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.409 RON
Datorii totale418 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,2 %Profit net / active totale
ROE
27,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
41,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 54.250 +1,7% față de anul precedent 54.250 48.609 5.641 -32,0% față de anul precedent 4.735 -30,7% față de anul precedent 0 0
2023 53.368 +115,4% față de anul precedent 53.368 45.076 8.292 6.830 0 0
2022 24.777 -60,5% față de anul precedent 24.777 36.916 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.139 12.882
2021 62.650 +233,2% față de anul precedent 62.690 49.009 13.681 +185,9% față de anul precedent 11.800 +177,2% față de anul precedent 0 0
2020 18.800 -10,3% față de anul precedent 18.800 14.014 4.786 +304,2% față de anul precedent 4.257 +667,0% față de anul precedent 0 0
2019 20.950 -66,2% față de anul precedent 20.950 19.766 1.184 -52,7% față de anul precedent 555 -13,8% față de anul precedent 0 0
2018 61.990 +185,5% față de anul precedent 62.024 59.519 2.505 +37,3% față de anul precedent 644 -45,1% față de anul precedent 0 0
2017 21.710 21.710 19.886 1.824 1.173 0 0
2016 0 0 50 0 0 50 50
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 2 0 0 Neraportat 2
2014 250 250 468 0 0 218 226

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.409 17.409 0 58 17.351
2023 528 11.772 12.300 0 964 10.808
2022 2.896 2.574 5.470 0 0 2.574
2021 5.263 13.679 18.942 0 5.000 8.679
2020 3.547 3.181 6.728 0 0 3.181
2019 0 2.337 2.337 0 0 2.337
2018 0 16.704 16.704 0 14.470 2.234
2017 0 9.012 9.012 0 0 9.012
2016 643 779 1.422 0 0 779
2015 643 829 1.472 0 0 829
2014 643 839 1.482 0 0 839

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 418 16.991 Neraportat 0
2023 0 12.300 Neraportat 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 5.470 Neraportat 0
2021 591 +233,9% față de anul precedent 18.351 Neraportat 0
2020 177 +311,6% față de anul precedent 6.551 Neraportat 0
2019 43 -99,7% față de anul precedent 2.294 Neraportat 0
2018 14.965 +89,0% față de anul precedent 1.739 Neraportat 0
2017 7.917 +427,8% față de anul precedent 1.095 Neraportat 0
2016 1.500 0,0% față de anul precedent -78 Neraportat 0
2015 1.500 -0,5% față de anul precedent -28 Neraportat 0
2014 1.508 -26 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 54.250 RON. Profit: 4.735 RON

Cifra de afaceri: 54.250 RON. Profit: 4.735 RON

Cifra de afaceri
54.250 RON +1.65% față de anul precedent
Profit net
4.735 RON -30.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
418 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 53.368 RON. Profit: 6.830 RON

Cifra de afaceri: 53.368 RON. Profit: 6.830 RON

Cifra de afaceri
53.368 RON +115.39% față de anul precedent
Profit net
6.830 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.777 RON -60.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.882 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 62.650 RON. Profit: 11.800 RON

Cifra de afaceri: 62.650 RON. Profit: 11.800 RON

Cifra de afaceri
62.650 RON +233.24% față de anul precedent
Profit net
11.800 RON +177.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
591 RON +233.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.800 RON. Profit: 4.257 RON

Cifra de afaceri: 18.800 RON. Profit: 4.257 RON

Cifra de afaceri
18.800 RON -10.26% față de anul precedent
Profit net
4.257 RON +667.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
177 RON +311.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.950 RON. Profit: 555 RON

Cifra de afaceri: 20.950 RON. Profit: 555 RON

Cifra de afaceri
20.950 RON -66.2% față de anul precedent
Profit net
555 RON -13.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43 RON -99.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 61.990 RON. Profit: 644 RON

Cifra de afaceri: 61.990 RON. Profit: 644 RON

Cifra de afaceri
61.990 RON +185.54% față de anul precedent
Profit net
644 RON -45.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.965 RON +89.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 21.710 RON. Profit: 1.173 RON

Cifra de afaceri: 21.710 RON. Profit: 1.173 RON

Cifra de afaceri
21.710 RON
Profit net
1.173 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.917 RON +427.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON -0.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
250 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
226 RON
Angajati
0
Datorii
1.508 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINDESEC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8030 in Mun. Oradea (BIHOR)

INDESEC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8030 in Mun. Oradea (BIHOR)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8030, Bihor

SEDEFAN SRL
CUI: 38028696CAEN: 8030
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.425 RON
Profit
1.441 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

CONGAZ INSTAL SRL
CUI: 33468041CAEN: 4322
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.098 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VITI RANCH SRL
CUI: 33472611CAEN: 7022
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-08-11
fara e-Factura
DINO MATEO DISTRIBUTION SRL
CUI: 33480185CAEN: 4633
Activ
BIHOR, Loc. Vărzarii de Sus Orş. Vaşcău2014-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.392.271 RON
Profit
705.937 RON
Angajati
16
DRIMCAR TAXI SRL
CUI: 33316183CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.442 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GYULAI CONSTRUCT SRL
CUI: 33665582CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Sebiş Com. Drăgăneşti2014-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BTR LINE SRL
CUI: 31698460CAEN: 5229
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2013-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.965 RON
Profit
55.453 RON
Angajati
1
LIVFLORMAR FOREST SRL-D
CUI: 34967899CAEN: 0220
Activ
BIHOR, Sat Roşia Com. Roşia2015-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TORABAN SERVCOM SRL
CUI: 7860975CAEN: 4683
Activ
BIHOR, Sat Brădet Com. Bunteşti1995-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.830.448 RON
Profit
643.343 RON
Angajati
10
SUSTAINABLE HEALTH S.R.L.
CUI: 43738835CAEN: 4727
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.242 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INDESEC SRL?

CUI-ul INDESEC SRL este 33468050.

Unde este sediul INDESEC SRL?

INDESEC SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Cal. Aradului nr. 15, 410223, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata INDESEC SRL?

INDESEC SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INDESEC SRL in 2024?

In 2024, INDESEC SRL a raportat o cifra de afaceri de 54.250 RON.

Ce activitate are INDESEC SRL?

INDESEC SRL are codul CAEN principal 8030.

Ce profit a inregistrat INDESEC SRL in 2024?

INDESEC SRL a inregistrat un profit net de 4.735 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.