Activ Plătitor TVAe‑Factură

FERMA CENAD S.R.L.

CUI: 33472948
CIF: RO33472948
Reg. Com.: J2014009405403
CAEN: 4631
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:35

Despre FERMA CENAD S.R.L.

FERMA CENAD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, FERMA CENAD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.283.912 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.4%). Profitul net inregistrat a fost de 13.393 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 216.860 RON in 2014 la 2.283.912 RON in 2025. Datoriile raportate (21.805.697 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 8 din 24 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 19 la nivel national in domeniul sau (53 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.283.912 RON
Venituri totale
7.665.550 RON
Cheltuieli totale
7.645.361 RON
Profit brut
20.189 RON
Profit net
13.393 RON
Marja profit net
0,59%
Active imobilizate
19.998.661 RON
Active circulante
17.015.220 RON
Stocuri
11.887.150 RON
Creanțe
4.892.221 RON
Casa & conturi bănci
235.849 RON
Capital propriu
290.631 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4631
Loc 19 din 53
Profit net · CAEN 4631
Loc 28 din 53
Angajati · CAEN 4631
Loc 4 din 53

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Aleea Alexandru nr. 7A
Detalii adresaBIROU 1 DREAPTA FATA+ DEPENDINTE

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Aleea Alexandru nr. 7A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Craiovei nr. 43
Detalii
BIROUL NR. 5.3 SI 5.4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 02.10.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 februarie 2015 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
2.283.912 RON
Rezultat net
13.393 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.283.912 RON 2.465.930 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.665.550 RON 5.617.243 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.645.361 RON 5.608.242 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.189 RON 9.001 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.393 RON 9.001 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.998.661 RON 14.494.914 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.015.220 RON 19.618.366 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 37.013.881 RON 34.113.280 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.887.150 RON 11.143.904 RON
CreanțeSume de încasat 4.892.221 RON 8.335.809 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 235.849 RON 138.653 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.805.697 RON 17.045.957 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 290.631 RON 277.237 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 16 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active37.013.881RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

58,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale37.013.881 RON
Datorii totale21.805.697 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
4,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 2.283.912 -7,4% față de anul precedent 7.665.550 7.645.361 20.189 +124,3% față de anul precedent 13.393 +48,8% față de anul precedent 0 0
2024 2.465.930 +16,4% față de anul precedent 5.617.243 5.608.242 9.001 +43,2% față de anul precedent 9.001 +43,2% față de anul precedent 0 0
2023 2.118.919 +302,8% față de anul precedent 5.202.261 5.195.976 6.285 6.285 0 0
2022 526.015 +118,9% față de anul precedent 4.992.424 5.980.206 0 0 987.782 987.782
2021 240.330 -97,0% față de anul precedent 6.328.086 7.183.052 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 854.966 854.966
2020 7.908.727 +10,7% față de anul precedent 10.063.939 10.053.323 10.616 10.616 0 0
2019 7.146.118 -61,3% față de anul precedent 8.424.529 9.599.835 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.175.306 1.175.306
2018 18.445.165 -1,4% față de anul precedent 18.960.175 18.826.853 133.322 -59,6% față de anul precedent 20.669 -90,7% față de anul precedent 0 0
2017 18.713.142 +31,6% față de anul precedent 18.734.094 18.404.398 329.696 +261,5% față de anul precedent 221.728 0 0
2016 14.223.763 +375,6% față de anul precedent 14.438.567 14.347.362 91.205 -35,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.441
2015 2.990.606 +1.279,1% față de anul precedent 2.990.679 2.850.228 140.451 +884,7% față de anul precedent 113.263 +1.368,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 216.860 218.292 204.029 14.263 7.714 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 19.998.661 17.015.220 37.013.881 11.887.150 4.892.221 235.849
2024 14.494.914 19.618.366 34.113.280 11.143.904 8.335.809 138.653
2023 16.105.673 13.070.423 29.176.096 9.564.034 3.180.729 325.660
2022 17.272.960 10.088.253 27.361.213 7.894.851 1.602.924 590.478
2021 11.506.331 13.821.452 25.327.783 6.093.663 2.801.715 4.926.074
2020 5.819.444 20.814.681 26.634.125 4.860.047 11.062.180 4.892.454
2019 2.246.363 24.449.400 26.695.763 1.626.073 22.554.171 269.156
2018 2.324.755 2.932.139 5.256.894 1.106.764 1.781.405 43.970
2017 380.763 3.447.976 3.828.739 877.165 1.907.250 663.561
2016 73.234 2.417.284 2.490.518 244.528 1.784.100 388.656
2015 12.193 1.336.347 1.348.540 236.768 1.023.385 76.194
2014 1.437 33.604 35.041 0 22.498 11.106

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 21.805.697 +27,9% față de anul precedent 290.631 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2024 17.045.957 +7,0% față de anul precedent 277.237 Neraportat 16 -5,9% față de anul precedent
2023 15.933.105 +27,9% față de anul precedent 268.236 Neraportat 17 +41,7% față de anul precedent
2022 12.460.195 +34,3% față de anul precedent 192.381 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2021 9.281.450 +47,1% față de anul precedent 1.060.163 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2020 6.308.674 +19,3% față de anul precedent 467.579 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2019 5.290.312 +0,5% față de anul precedent 428.263 Neraportat 13 -23,5% față de anul precedent
2018 5.266.340 +46,1% față de anul precedent 29.069 Neraportat 17 -15,0% față de anul precedent
2017 3.605.832 +51,3% față de anul precedent 229.590 Neraportat 20 +53,9% față de anul precedent
2016 2.383.373 +93,2% față de anul precedent 107.862 Neraportat 13 +550,0% față de anul precedent
2015 1.233.735 +2.898,9% față de anul precedent 115.303 Neraportat 2
2014 41.140 7.914 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OCOVIDIU-DAN CROITORUîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36453/2026modificare date sediu social, cod obiect de activitate

modificare date sediu social, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 2.283.912 RON. Profit: 13.393 RON

Cifra de afaceri: 2.283.912 RON. Profit: 13.393 RON

Cifra de afaceri
2.283.912 RON -7.38% față de anul precedent
Profit net
13.393 RON +48.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
21.805.697 RON +27.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.465.930 RON. Profit: 9.001 RON

Cifra de afaceri: 2.465.930 RON. Profit: 9.001 RON

Cifra de afaceri
2.465.930 RON +16.38% față de anul precedent
Profit net
9.001 RON +43.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -5.88% față de anul precedent
Datorii
17.045.957 RON +6.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.118.919 RON. Profit: 6.285 RON

Cifra de afaceri: 2.118.919 RON. Profit: 6.285 RON

Cifra de afaceri
2.118.919 RON +302.82% față de anul precedent
Profit net
6.285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +41.67% față de anul precedent
Datorii
15.933.105 RON +27.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 526.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 526.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
526.015 RON +118.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
987.782 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
12.460.195 RON +34.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 240.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 240.330 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
240.330 RON -96.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
854.966 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
9.281.450 RON +47.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.908.727 RON. Profit: 10.616 RON

Cifra de afaceri: 7.908.727 RON. Profit: 10.616 RON

Cifra de afaceri
7.908.727 RON +10.67% față de anul precedent
Profit net
10.616 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
6.308.674 RON +19.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.146.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.146.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.146.118 RON -61.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.175.306 RON
Angajati
13 -23.53% față de anul precedent
Datorii
5.290.312 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.445.165 RON. Profit: 20.669 RON

Cifra de afaceri: 18.445.165 RON. Profit: 20.669 RON

Cifra de afaceri
18.445.165 RON -1.43% față de anul precedent
Profit net
20.669 RON -90.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -15% față de anul precedent
Datorii
5.266.340 RON +46.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 18.713.142 RON. Profit: 221.728 RON

Cifra de afaceri: 18.713.142 RON. Profit: 221.728 RON

Cifra de afaceri
18.713.142 RON +31.56% față de anul precedent
Profit net
221.728 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +53.85% față de anul precedent
Datorii
3.605.832 RON +51.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.223.763 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.223.763 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.223.763 RON +375.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.441 RON
Angajati
13 +550% față de anul precedent
Datorii
2.383.373 RON +93.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.990.606 RON. Profit: 113.263 RON

Cifra de afaceri: 2.990.606 RON. Profit: 113.263 RON

Cifra de afaceri
2.990.606 RON +1279.05% față de anul precedent
Profit net
113.263 RON +1368.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
1.233.735 RON +2898.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 216.860 RON. Profit: 7.714 RON

Cifra de afaceri: 216.860 RON. Profit: 7.714 RON

Cifra de afaceri
216.860 RON
Profit net
7.714 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.140 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFERMA CENAD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FERMA CENAD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4631 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36453/2026modificare date sediu social, cod obiect de activitate

modificare date sediu social; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FERMA CENAD S.R.L.
CUI
33472948
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J2014009405403
EUID
ROONRC.J2014009405403
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Intrarea CRAIOVEI, Nr. 43, BIROUL NR. 5.3 SI 5.4
Județ
București
Număr încheiere
779516
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3525546
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Bolintiru

Subiecte

modificare date sediu social, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 27.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3525546 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36453/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2025

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4631, Municipiul Bucureşti

RANDA VILLIGE S.R.L.
CUI: 45089076CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.496.555 RON
Profit
161.461 RON
Angajati
5
GRINGO SHOP S.R.L.
CUI: 38536287CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.437.352 RON
Profit
1.029.579 RON
Angajati
1
AKTIV FRESH FRUITS PROD S.R.L.
CUI: 40754534CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.597.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SILENCE EXPEDITION S.R.L.
CUI: 48830459CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.427.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EUROGROS SERVICII SRL
CUI: 18684866CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.286.258 RON
Profit
84.629 RON
Angajati
6
MIKA & MARCRIS PRODUCT SRL
CUI: 29046740CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.842.341 RON
Profit
458.607 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4631, Municipiul Bucureşti

KTZFAM SRL
CUI: 33405779CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ASPIS FOOD SRL
CUI: 33651846CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.315.937 RON
Profit
2.319.634 RON
Angajati
6
TAFRO MARKET SRL
CUI: 33049825CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEO LEGUME-FRUCTE IMPEX SRL
CUI: 33795868CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
846.468 RON
Profit
172.681 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BVA IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 33472956CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.696 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRUPO BALEARIA LIVESTOCK SRL
CUI: 33468831CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
613.402 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALICE STYLE SRL
CUI: 33476532CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.451 RON
Profit
5.219 RON
Angajati
7
FIT4YOU FOOD DELIVERY S.R.L.
CUI: 33446698CAEN: 5622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.369.308 RON
Profit
4.567 RON
Angajati
15
SHARP INVEST CONSULTING S.R.L.
CUI: 33494504CAEN: 9020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISVAL DINAMIC SERV SRL
CUI: 33212344CAEN: 1011
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GLORIES TELEFAX SRL
CUI: 33747453CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.019 RON
Profit
2.563 RON
Angajati
0
DASADI BUSINESS SRL
CUI: 30278425CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
314.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COQUETTE DESIGN BOUTIQUE SRL
CUI: 35983434CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.652 RON
Profit
393 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FERMA CENAD S.R.L.?

CUI-ul FERMA CENAD S.R.L. este 33472948.

Unde este sediul FERMA CENAD S.R.L.?

FERMA CENAD S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Aleea Alexandru nr. 7A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FERMA CENAD S.R.L.?

FERMA CENAD S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FERMA CENAD S.R.L. in 2025?

In 2025, FERMA CENAD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.283.912 RON.

Cati angajati are FERMA CENAD S.R.L.?

FERMA CENAD S.R.L. a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2025.

Ce activitate are FERMA CENAD S.R.L.?

FERMA CENAD S.R.L. are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).

Ce profit a inregistrat FERMA CENAD S.R.L. in 2025?

FERMA CENAD S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.393 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.