Activ Plătitor TVA

PROCONFORT FOCUS S.R.L.

CUI: 33483963
CIF: RO33483963
Reg. Com.: J2014000309216
CAEN: 4752
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:45

Despre PROCONFORT FOCUS S.R.L.

PROCONFORT FOCUS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit" (cod CAEN 4752), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROCONFORT FOCUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 145.381 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.9%). Profitul net inregistrat a fost de 100 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.340 RON in 2014 la 145.381 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
145.381 RON
Venituri totale
155.732 RON
Cheltuieli totale
155.297 RON
Profit brut
435 RON
Profit net
100 RON
Marja profit net
0,07%
Active imobilizate
109.177 RON
Active circulante
-1.726 RON
Stocuri
58.657 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
-60.383 RON
Capital propriu
47.126 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Str. Lacului
Telefon0724059574

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Str. Lacului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Str. Lacului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
145.381 RON
Rezultat net
100 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 145.381 RON 250.070 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 155.732 RON 250.149 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 155.297 RON 253.303 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 435 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 100 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 3.154 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 5.313 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 109.177 RON 118.838 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -1.726 RON -7.203 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 107.451 RON 111.635 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 58.657 RON 52.342 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -60.383 RON -59.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 60.801 RON 66.026 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.126 RON 47.026 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale107.451 RON
Datorii totale60.801 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 145.381 -41,9% față de anul precedent 155.732 155.297 435 100 0 0
2023 250.070 -19,6% față de anul precedent 250.149 253.303 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.154 5.313
2022 311.101 +7,5% față de anul precedent 358.119 351.153 6.966 -6,4% față de anul precedent 4.011 -15,0% față de anul precedent 0 0
2021 289.301 +22,4% față de anul precedent 309.143 301.702 7.441 -12,0% față de anul precedent 4.718 -24,5% față de anul precedent 0 0
2020 236.287 -43,2% față de anul precedent 236.543 228.086 8.457 -44,8% față de anul precedent 6.249 -44,0% față de anul precedent 0 0
2019 416.036 +75,0% față de anul precedent 416.242 400.916 15.326 +141,9% față de anul precedent 11.163 +189,4% față de anul precedent 0 0
2018 237.749 -5,1% față de anul precedent 247.987 241.650 6.337 -61,9% față de anul precedent 3.858 -71,2% față de anul precedent 0 0
2017 250.471 +44,7% față de anul precedent 250.789 234.169 16.620 +91,2% față de anul precedent 13.376 +283,6% față de anul precedent 0 0
2016 173.158 -2,7% față de anul precedent 173.504 164.812 8.692 -39,2% față de anul precedent 3.487 -61,1% față de anul precedent 0 0
2015 177.883 +819,8% față de anul precedent 178.053 163.755 14.298 +3.604,2% față de anul precedent 8.956 Neraportat 0
2014 19.340 19.340 18.954 386 0 0 194

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 109.177 -1.726 107.451 58.657 0 -60.383
2023 118.838 -7.203 111.635 52.342 0 -59.545
2022 128.791 15.362 144.153 62.714 49 -47.401
2021 138.764 33.261 172.025 83.729 0 -50.468
2020 148.371 22.339 170.710 89.899 0 -67.560
2019 151.724 36.579 188.303 76.420 0 -39.841
2018 152.526 21.100 173.626 92.554 0 -71.454
2017 152.526 58.450 210.976 74.118 15.132 -30.800
2016 0 27.699 27.699 57.593 1.234 -31.128
2015 552 54.642 55.194 31.831 966 21.845
2014 1.104 11.367 12.471 7.977 1.408 1.982

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 60.801 -7,9% față de anul precedent 47.126 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 66.026 -30,2% față de anul precedent 47.026 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 94.586 -25,6% față de anul precedent 52.338 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 127.067 -0,0% față de anul precedent 48.327 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 127.101 -15,8% față de anul precedent 43.609 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 150.943 +2,4% față de anul precedent 37.360 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 147.429 -21,9% față de anul precedent 26.197 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 188.638 +1.132,4% față de anul precedent 22.338 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 15.307 -66,9% față de anul precedent 12.449 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 46.232 +270,9% față de anul precedent 8.962 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 12.465 6 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

62din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IPION POPAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37380/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 145.381 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri: 145.381 RON. Profit: 100 RON

Cifra de afaceri
145.381 RON -41.86% față de anul precedent
Profit net
100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.801 RON -7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 250.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 250.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
250.070 RON -19.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.313 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
66.026 RON -30.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 311.101 RON. Profit: 4.011 RON

Cifra de afaceri: 311.101 RON. Profit: 4.011 RON

Cifra de afaceri
311.101 RON +7.54% față de anul precedent
Profit net
4.011 RON -14.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
94.586 RON -25.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 289.301 RON. Profit: 4.718 RON

Cifra de afaceri: 289.301 RON. Profit: 4.718 RON

Cifra de afaceri
289.301 RON +22.44% față de anul precedent
Profit net
4.718 RON -24.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
127.067 RON -0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 236.287 RON. Profit: 6.249 RON

Cifra de afaceri: 236.287 RON. Profit: 6.249 RON

Cifra de afaceri
236.287 RON -43.21% față de anul precedent
Profit net
6.249 RON -44.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
127.101 RON -15.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 416.036 RON. Profit: 11.163 RON

Cifra de afaceri: 416.036 RON. Profit: 11.163 RON

Cifra de afaceri
416.036 RON +74.99% față de anul precedent
Profit net
11.163 RON +189.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
150.943 RON +2.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 237.749 RON. Profit: 3.858 RON

Cifra de afaceri: 237.749 RON. Profit: 3.858 RON

Cifra de afaceri
237.749 RON -5.08% față de anul precedent
Profit net
3.858 RON -71.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
147.429 RON -21.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 250.471 RON. Profit: 13.376 RON

Cifra de afaceri: 250.471 RON. Profit: 13.376 RON

Cifra de afaceri
250.471 RON +44.65% față de anul precedent
Profit net
13.376 RON +283.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
188.638 RON +1132.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 173.158 RON. Profit: 3.487 RON

Cifra de afaceri: 173.158 RON. Profit: 3.487 RON

Cifra de afaceri
173.158 RON -2.66% față de anul precedent
Profit net
3.487 RON -61.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.307 RON -66.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 177.883 RON. Profit: 8.956 RON

Cifra de afaceri: 177.883 RON. Profit: 8.956 RON

Cifra de afaceri
177.883 RON +819.77% față de anul precedent
Profit net
8.956 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.232 RON +270.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 19.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.340 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
194 RON
Angajati
1
Datorii
12.465 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROCONFORT FOCUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4752 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

PROCONFORT FOCUS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4752 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.102026Mentiune · Buletin 37380/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PROCONFORT FOCUS S.R.L.
CUI
33483963
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.10.2026
Registrul Comerțului
J21/309/2014
EUID
ROONRC.J21/309/2014
Sediu
Municipiul Slobozia, Jud. Ialomiţa, Strada LACULUI, Bl. U15, Scara A, Etaj 9, Ap. 39
Județ
Ialomiţa
Număr încheiere
800465
Data încheierii
09.10.2026
Număr dosar
3591132
Data dosarului
08.09.2026
Tribunal
Ialomita
Registrator
Carina Tyron

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3591132 din 08.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37380/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4752, Ialomiţa

IDA INSTAL S.R.L.
CUI: 31615901CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Păltinişu Com. Perieţi2013-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.645 RON
Profit
38.075 RON
Angajati
0
FLORIN DEDU TRANS S.R.L.
CUI: 36658857CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Jilavele Com. Jilavele2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.725 RON
Profit
24.175 RON
Angajati
0
KTS FOREST S.R.L.
CUI: 40816602CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.065 RON
Profit
14.172 RON
Angajati
0
DGA DESIGN 2019 S.R.L.
CUI: 40910390CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2019-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAO GRAND CONSTRUCTII S.R.L.
CUI: 45814815CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Ciocârlia Com. Ciocârlia2022-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.410 RON
Profit
58.394 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4752, Ialomiţa

AGRO GIURGENI S.R.L.
CUI: 33395900CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Giurgeni Com. Giurgeni2014-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.949.595 RON
Profit
54.167 RON
Angajati
1
ADMIH SERVICII S.R.L.
CUI: 34295100CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Gârbovi Com. Gârbovi2015-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.120 RON
Profit
22.161 RON
Angajati
0
LUK MONTAJ CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 33161810CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Vlădeni Com. Vlădeni2014-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.354.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SCA GROUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 36525621CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2016-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.586.321 RON
Profit
635.214 RON
Angajati
9

Alte firme din Ialomiţa

DIDACTIC PROJECT S.R.L.
CUI: 33471608CAEN: 1812
Activ
IALOMIŢA, Sat Amara Orş. Amara2014-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.122 RON
Profit
3.871 RON
Angajati
1
DACOS CENTER S.R.L.
CUI: 33492341CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2014-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.224 RON
Profit
92.314 RON
Angajati
0
NATI-GAB INTERNAŢIONAL S.R.L.
CUI: 33428942CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Sat Mărculeşti Com. Mărculeşti2014-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
607.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DAVI-COS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 33551596CAEN: 4100
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2014-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.346 RON
Profit
4.692 RON
Angajati
1
LIG ASIGURĂRI S.R.L.
CUI: 32842899CAEN: 6622
Activ
IALOMIŢA, Sat Axintele Com. Axintele2014-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.685 RON
Profit
139.802 RON
Angajati
0
AGRIAM RURAL S.R.L.
CUI: 34241003CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Stelnica Com. Stelnica2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.117 RON
Profit
4.240 RON
Angajati
1
CRIS GROUP SRL
CUI: 23436980CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Vlădeni Com. Vlădeni2008-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.065.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
41

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROCONFORT FOCUS S.R.L.?

CUI-ul PROCONFORT FOCUS S.R.L. este 33483963.

Unde este sediul PROCONFORT FOCUS S.R.L.?

PROCONFORT FOCUS S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Str. Lacului, Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata PROCONFORT FOCUS S.R.L.?

PROCONFORT FOCUS S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROCONFORT FOCUS S.R.L. in 2024?

In 2024, PROCONFORT FOCUS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 145.381 RON.

Cati angajati are PROCONFORT FOCUS S.R.L.?

PROCONFORT FOCUS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PROCONFORT FOCUS S.R.L.?

PROCONFORT FOCUS S.R.L. are codul CAEN principal 4752 (Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit).

Ce profit a inregistrat PROCONFORT FOCUS S.R.L. in 2024?

PROCONFORT FOCUS S.R.L. a inregistrat un profit net de 100 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.