Activ

PROTECHNOROM INVEST SRL

CUI: 33503360
CIF: 33503360
Reg. Com.: J26/774/2014
CAEN: 4676
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 august 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:04

Despre PROTECHNOROM INVEST SRL

PROTECHNOROM INVEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4676). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROTECHNOROM INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.550 RON
Stocuri
2.553 RON
Creanțe
136 RON
Casa & conturi bănci
861 RON
Capital propriu
343 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Cernei nr. 12, 540194
Telefon0743790138

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Cernei nr. 12, 540194
Cod poștal: 540194
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Cernei nr. 12, 540194
Cod postal
540194
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.08.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.550 RON 3.550 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.550 RON 3.550 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.553 RON 2.553 RON
CreanțeSume de încasat 136 RON 136 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 861 RON 861 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.207 RON 3.207 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 343 RON 343 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.550RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.550 RON
Datorii totale3.207 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
9,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2019 928 -3,4% față de anul precedent 928 816 112 -63,8% față de anul precedent 85 -69,6% față de anul precedent 0 0
2018 961 +40,1% față de anul precedent 961 652 309 +3.762,5% față de anul precedent 280 0 0
2017 686 +15,1% față de anul precedent 686 678 8 0 0 13
2016 596 -82,3% față de anul precedent 596 632 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36 55
2015 3.370 +2.472,5% față de anul precedent 3.370 1.794 1.576 1.475 Neraportat 0
2014 131 131 1.760 0 0 1.629 1.629

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2023 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2022 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2021 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2020 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2019 0 3.550 3.550 2.553 136 861
2018 0 3.494 3.494 2.555 158 781
2017 0 3.006 3.006 2.365 186 455
2016 0 2.496 2.496 1.993 132 371
2015 0 3.193 3.193 2.066 795 332
2014 0 18.568 18.568 14.836 3.561 171

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.207 0,0% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2023 3.207 0,0% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2022 3.207 0,0% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2021 3.207 0,0% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2020 3.207 0,0% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2019 3.207 -0,9% față de anul precedent 343 Neraportat 0
2018 3.236 +6,9% față de anul precedent 258 Neraportat 0
2017 3.028 +20,9% față de anul precedent -22 Neraportat 0
2016 2.505 -20,4% față de anul precedent -9 Neraportat 0
2015 3.147 -84,3% față de anul precedent 46 Neraportat 0
2014 19.997 -1.429 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 928 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri: 928 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri
928 RON -3.43% față de anul precedent
Profit net
85 RON -69.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.207 RON -0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 961 RON. Profit: 280 RON

Cifra de afaceri: 961 RON. Profit: 280 RON

Cifra de afaceri
961 RON +40.09% față de anul precedent
Profit net
280 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.236 RON +6.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
686 RON +15.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13 RON
Angajati
0
Datorii
3.028 RON +20.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 596 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 596 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
596 RON -82.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55 RON
Angajati
0
Datorii
2.505 RON -20.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.370 RON. Profit: 1.475 RON

Cifra de afaceri: 3.370 RON. Profit: 1.475 RON

Cifra de afaceri
3.370 RON +2472.52% față de anul precedent
Profit net
1.475 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.147 RON -84.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.629 RON
Angajati
0
Datorii
19.997 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROTECHNOROM INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4676 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

PROTECHNOROM INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4676 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4676, Mureş

DANA GLUE SRL
CUI: 30636400CAEN: 4676
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.941.594 RON
Profit
249.746 RON
Angajati
2
FLACONIA SRL
CUI: 34022577CAEN: 4676
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-01-27
fara e-Factura
NOVOBOND SRL
CUI: 29775129CAEN: 4676
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BIO AGRO SIMO S.R.L.
CUI: 49134471CAEN: 4676
Activ
MUREŞ, Sat Mitreşti Com. Vărgata2023-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.000 RON
Profit
10.870 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

MAR-KEN JENO SRL
CUI: 33503327CAEN: 4779
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2014-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.886 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BMR DISTRACTIV S.R.L.
CUI: 33507779CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.135 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ERIK CONCRETE SRL
CUI: 33473382CAEN: 7732
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2014-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.276 RON
Profit
13.865 RON
Angajati
4
ELINOM CONSTRUCT SRL
CUI: 33527652CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Sat Ciobotani Com. Stânceni2014-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.936 RON
Profit
8.411 RON
Angajati
0
AMADORA WOODHOUSE SRL
CUI: 33250895CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2014-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.277.065 RON
Profit
54.724 RON
Angajati
18
ITACA LOGISTIC SRL
CUI: 30808114CAEN: 4311
Activ
MUREŞ, Sat Sântioana de Mureş Com. Pănet2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.111 RON
Profit
58.586 RON
Angajati
1
HOTEL BARONSIG SRL
CUI: 35715253CAEN: 5590
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2016-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.346 RON
Profit
108.636 RON
Angajati
1
DISP YNE S.R.L.
CUI: 47747054CAEN: 5226
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.171 RON
Profit
72.755 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROTECHNOROM INVEST SRL?

CUI-ul PROTECHNOROM INVEST SRL este 33503360.

Unde este sediul PROTECHNOROM INVEST SRL?

PROTECHNOROM INVEST SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Cernei nr. 12, 540194, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata PROTECHNOROM INVEST SRL?

PROTECHNOROM INVEST SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROTECHNOROM INVEST SRL in 2024?

In 2024, PROTECHNOROM INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PROTECHNOROM INVEST SRL?

PROTECHNOROM INVEST SRL are codul CAEN principal 4676.

Ce profit a inregistrat PROTECHNOROM INVEST SRL in 2024?

PROTECHNOROM INVEST SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.