Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareDespre OLYMPIC LAUNDRY SRL
OLYMPIC LAUNDRY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ghimbav Orş. Ghimbav, judetul BRAŞOV, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, OLYMPIC LAUNDRY SRL a raportat o cifra de afaceri de 373.386 RON, in crestere fata de anul precedent (+30.0%). Profitul net inregistrat a fost de 135.646 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 31.239 RON in 2014 la 373.386 RON in 2025.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 373.386 RON
- Venituri totale
- 397.441 RON
- Cheltuieli totale
- 235.002 RON
- Profit brut
- 162.439 RON
- Profit net
- 135.646 RON
- Marja profit net
- 36,33%
- Active imobilizate
- 40.318 RON
- Active circulante
- 471.847 RON
- Stocuri
- 17.903 RON
- Creanțe
- 233.775 RON
- Casa & conturi bănci
- 220.169 RON
- Capital propriu
- 143.563 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav, Str HERMANN OBERTH nr. 9
- Detalii
- biroul 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.08.2014
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Codlea
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 1 august 2019
- Data reactivare
- 11 decembrie 2019
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2014 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 373.386 RON
- Rezultat net
- 135.646 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 373.386 RON | 287.157 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 397.441 RON | 305.198 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 235.002 RON | 127.510 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 162.439 RON | 177.688 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 135.646 RON | 149.246 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 40.318 RON | 23.636 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 471.847 RON | 437.006 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 512.165 RON | 460.642 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 17.903 RON | 13.291 RON |
| CreanțeSume de încasat | 233.775 RON | 273.452 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 220.169 RON | 150.263 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 368.602 RON | 61.281 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 143.563 RON | 399.361 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 26,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 94,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 28,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 373.386 +30,0% față de anul precedent | 397.441 | 235.002 | 162.439 -8,6% față de anul precedent | 135.646 -9,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 287.157 -4,1% față de anul precedent | 305.198 | 127.510 | 177.688 +6,9% față de anul precedent | 149.246 -8,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 299.475 +1,1% față de anul precedent | 299.477 | 133.263 | 166.214 +1,2% față de anul precedent | 163.215 +1,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 296.283 +5,4% față de anul precedent | 298.593 | 134.398 | 164.195 -7,7% față de anul precedent | 161.208 -7,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 281.189 +131,0% față de anul precedent | 281.457 | 103.627 | 177.830 +131,5% față de anul precedent | 175.030 +131,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 121.737 | 121.855 | 45.045 | 76.810 | 75.538 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 198 | 2.052 | 0 | 0 | 1.854 | 1.860 |
| 2018 | 20.845 -92,0% față de anul precedent | 21.033 | 30.658 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.625 | 9.835 |
| 2017 | 260.062 +22,6% față de anul precedent | 260.061 | 256.494 | 3.567 | 966 | 0 | 0 |
| 2016 | 212.118 -3,4% față de anul precedent | 212.625 | 222.227 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.602 | 11.729 |
| 2015 | 219.491 +602,6% față de anul precedent | 219.493 | 162.695 | 56.798 +563,7% față de anul precedent | 50.213 +558,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 31.239 | 31.239 | 22.681 | 8.558 | 7.621 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.318 | 471.847 | 512.165 | 17.903 | 233.775 | 220.169 |
| 2024 | 23.636 | 437.006 | 460.642 | 13.291 | 273.452 | 150.263 |
| 2023 | 7.111 | 398.779 | 405.890 | 5.337 | 273.606 | 119.836 |
| 2022 | 8.611 | 257.304 | 265.915 | 5.214 | 114.594 | 137.496 |
| 2021 | 7.945 | 255.035 | 262.980 | 1.661 | 59.158 | 194.216 |
| 2020 | 3.420 | 123.649 | 127.069 | 1.490 | 11.723 | 110.436 |
| 2019 | 3.689 | 8.509 | 12.198 | 0 | 7.710 | 799 |
| 2018 | 3.302 | 14.758 | 18.060 | 0 | 12.727 | 2.031 |
| 2017 | 3.306 | 109.418 | 112.724 | 0 | 52.947 | 56.471 |
| 2016 | 0 | 48.602 | 48.602 | 450 | 34.667 | 13.485 |
| 2015 | 0 | 124.114 | 124.114 | 950 | 32.623 | 90.541 |
| 2014 | 0 | 18.432 | 18.432 | 450 | 1.052 | 16.930 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 368.602 +501,5% față de anul precedent | 143.563 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 61.281 -42,1% față de anul precedent | 399.361 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 105.775 +23,7% față de anul precedent | 300.115 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 85.535 +6,8% față de anul precedent | 180.380 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 80.129 +30,7% față de anul precedent | 182.851 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 61.325 +177,2% față de anul precedent | 65.744 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 22.122 -15,3% față de anul precedent | -9.924 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 26.125 -76,5% față de anul precedent | -8.065 | Neraportat | 3 -66,7% față de anul precedent |
| 2017 | 110.953 +132,1% față de anul precedent | 1.771 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 47.797 -29,3% față de anul precedent | 805 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 67.580 +536,9% față de anul precedent | 56.534 | Neraportat | 9 +200,0% față de anul precedent |
| 2014 | 10.611 | 7.821 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
16 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 373.386 RON. Profit: 135.646 RON
Cifra de afaceri: 373.386 RON. Profit: 135.646 RON
- Cifra de afaceri
- 373.386 RON +30.03% față de anul precedent
- Profit net
- 135.646 RON -9.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 368.602 RON +501.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 287.157 RON. Profit: 149.246 RON
Cifra de afaceri: 287.157 RON. Profit: 149.246 RON
- Cifra de afaceri
- 287.157 RON -4.11% față de anul precedent
- Profit net
- 149.246 RON -8.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.281 RON -42.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 299.475 RON. Profit: 163.215 RON
Cifra de afaceri: 299.475 RON. Profit: 163.215 RON
- Cifra de afaceri
- 299.475 RON +1.08% față de anul precedent
- Profit net
- 163.215 RON +1.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 105.775 RON +23.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 1387/2023Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.283 RON. Profit: 161.208 RON
Cifra de afaceri: 296.283 RON. Profit: 161.208 RON
- Cifra de afaceri
- 296.283 RON +5.37% față de anul precedent
- Profit net
- 161.208 RON -7.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 85.535 RON +6.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 281.189 RON. Profit: 175.030 RON
Cifra de afaceri: 281.189 RON. Profit: 175.030 RON
- Cifra de afaceri
- 281.189 RON +130.98% față de anul precedent
- Profit net
- 175.030 RON +131.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 80.129 RON +30.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 121.737 RON. Profit: 75.538 RON
Cifra de afaceri: 121.737 RON. Profit: 75.538 RON
- Cifra de afaceri
- 121.737 RON
- Profit net
- 75.538 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 61.325 RON +177.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.860 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 22.122 RON -15.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.845 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 20.845 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 20.845 RON -91.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.835 RON
- Angajati
- 3 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 26.125 RON -76.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 260.062 RON. Profit: 966 RON
Cifra de afaceri: 260.062 RON. Profit: 966 RON
- Cifra de afaceri
- 260.062 RON +22.6% față de anul precedent
- Profit net
- 966 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 110.953 RON +132.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 212.118 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 212.118 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 212.118 RON -3.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 11.729 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 47.797 RON -29.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 219.491 RON. Profit: 50.213 RON
Cifra de afaceri: 219.491 RON. Profit: 50.213 RON
- Cifra de afaceri
- 219.491 RON +602.62% față de anul precedent
- Profit net
- 50.213 RON +558.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 67.580 RON +536.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 31.239 RON. Profit: 7.621 RON
Cifra de afaceri: 31.239 RON. Profit: 7.621 RON
- Cifra de afaceri
- 31.239 RON
- Profit net
- 7.621 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 10.611 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLYMPIC LAUNDRY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Ghimbav Orş. Ghimbav (BRAŞOV)
OLYMPIC LAUNDRY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Ghimbav Orş. Ghimbav (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
19.012023Mentiune · Buletin 1387/2023Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- OLYMPIC LAUNDRY SRL
- CUI
- 33523138
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 19.01.2023
- Registrul Comerțului
- J8/1203/2014
- EUID
- ROONRC.J8/1203/2014
- Sediu
- Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Strada FĂGĂRAŞULUI, Nr. 46, biroul 1, Judet Braşov
- Număr încheiere
- 1430
- Data încheierii
- 19.01.2023
- Număr dosar
- 3000
- Data dosarului
- 18.01.2023
- Tribunal
- Brașov
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 22 decembrie 2014
- Reprezentant legal
- STANCA MARIUS IOAN
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 119506
- CUI
- 33523138
- Denumire în SEAP
- OLYMPIC LAUNDRY SRL
- Persoană de contact
- STANCA MARIUS
- Adresă
- Strada: FAGARASULUI, nr. 46, Sector: -, Judet: Brasov, Localitate: Ghimbav, Cod postal: 507075
- Localitate
- Ghimbav
- Județ
- Brasov
- Cod poștal
- 507075
- Telefon
- +40 0722553000
- Date preluate la
- 10 august 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 10 august 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Braşov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OLYMPIC LAUNDRY SRL?
CUI-ul OLYMPIC LAUNDRY SRL este 33523138.
Unde este sediul OLYMPIC LAUNDRY SRL?
OLYMPIC LAUNDRY SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav, Str HERMANN OBERTH nr. 9, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata OLYMPIC LAUNDRY SRL?
OLYMPIC LAUNDRY SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OLYMPIC LAUNDRY SRL in 2025?
In 2025, OLYMPIC LAUNDRY SRL a raportat o cifra de afaceri de 373.386 RON.
Cati angajati are OLYMPIC LAUNDRY SRL?
OLYMPIC LAUNDRY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are OLYMPIC LAUNDRY SRL?
OLYMPIC LAUNDRY SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat OLYMPIC LAUNDRY SRL in 2025?
OLYMPIC LAUNDRY SRL a inregistrat un profit net de 135.646 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 august 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 septembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.