Activ Plătitor TVAe‑Factură

LAND AMT CULTIV S.R.L.

CUI: 33539347
CIF: RO33539347
Reg. Com.: J2019004718129
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 septembrie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:27

Despre LAND AMT CULTIV S.R.L.

LAND AMT CULTIV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vultureni Com. Vultureni, judetul CLUJ, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LAND AMT CULTIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.793 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+74.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (1.331.547 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
91.793 RON
Venituri totale
407.435 RON
Cheltuieli totale
503.231 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
282.925 RON
Active circulante
881.184 RON
Stocuri
636.756 RON
Creanțe
228.894 RON
Casa & conturi bănci
15.534 RON
Capital propriu
-126.004 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni, VULTURENI nr. 253/D, 492
Telefon0731010215

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni, VULTURENI nr. 253/D, 492
Cod poștal: 492
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni, VULTURENI nr. 253/D, 492
Cod postal
492
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.12.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
91.793 RON
Rezultat net
-97.204 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 91.793 RON 52.624 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 407.435 RON 749.796 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 503.231 RON 738.972 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 10.824 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.298 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 95.796 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 97.204 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 282.925 RON 257.548 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 881.184 RON 968.143 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.164.109 RON 1.225.691 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 636.756 RON 632.027 RON
CreanțeSume de încasat 228.894 RON 312.951 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.534 RON 23.165 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.331.547 RON 1.279.575 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -126.004 RON -28.800 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.164.109RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

114,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.164.109 RON
Datorii totale1.331.547 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-10,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 91.793 +74,4% față de anul precedent 407.435 503.231 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 95.796 97.204
2023 52.624 -81,8% față de anul precedent 749.796 738.972 10.824 -74,9% față de anul precedent 10.298 -74,4% față de anul precedent 0 0
2022 289.040 +64,6% față de anul precedent 338.789 295.736 43.053 -88,9% față de anul precedent 40.142 -89,6% față de anul precedent 0 0
2021 175.606 +40,8% față de anul precedent 813.791 425.122 388.669 +780,4% față de anul precedent 386.913 +800,1% față de anul precedent 0 0
2020 124.711 -82,5% față de anul precedent 422.953 378.804 44.149 42.988 0 0
2019 714.020 -10,5% față de anul precedent 2.257.512 2.811.619 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 554.107 586.002
2018 798.150 +15,4% față de anul precedent 2.532.461 2.465.218 67.243 -46,0% față de anul precedent 66.104 -46,3% față de anul precedent 0 0
2017 691.523 +22,7% față de anul precedent 2.020.828 1.896.252 124.576 123.099 0 0
2016 563.775 +236,5% față de anul precedent 1.140.372 1.293.668 0 0 153.296 154.836
2015 167.550 301.067 457.807 0 0 Neraportat 161.767
2014 0 0 16.561 0 0 16.561 16.561

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 282.925 881.184 1.164.109 636.756 228.894 15.534
2023 257.548 968.143 1.225.691 632.027 312.951 23.165
2022 168.944 1.148.676 1.317.620 813.584 317.076 18.016
2021 142.837 924.128 1.066.965 811.082 83.948 29.098
2020 0 358.208 358.208 297.983 58.131 2.094
2019 0 915.964 915.964 511.442 403.415 1.107
2018 2.769.010 2.179.313 4.948.323 1.326.098 802.534 50.681
2017 1.904.412 1.416.713 3.321.125 785.184 592.681 38.848
2016 9.000 1.032.980 1.041.980 423.919 566.701 42.360
2015 12.600 185.379 197.979 113.348 62.329 9.702
2014 0 1.735 1.735 0 0 1.735

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.331.547 +4,1% față de anul precedent -126.004 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.279.575 -7,5% față de anul precedent -28.800 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.382.569 +20,5% față de anul precedent -39.097 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.147.663 +39,2% față de anul precedent -79.240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 824.361 -40,7% față de anul precedent -466.153 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.390.670 -67,5% față de anul precedent -474.706 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2018 4.283.107 +26,5% față de anul precedent 665.542 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 3.385.037 +156,6% față de anul precedent -63.363 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 1.319.006 +234,6% față de anul precedent -269.160 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2015 394.170 +2.078,2% față de anul precedent -178.128 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2014 18.096 -16.361 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 91.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.793 RON +74.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
97.204 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.331.547 RON +4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 52.624 RON. Profit: 10.298 RON

Cifra de afaceri: 52.624 RON. Profit: 10.298 RON

Cifra de afaceri
52.624 RON -81.79% față de anul precedent
Profit net
10.298 RON -74.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.279.575 RON -7.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 289.040 RON. Profit: 40.142 RON

Cifra de afaceri: 289.040 RON. Profit: 40.142 RON

Cifra de afaceri
289.040 RON +64.6% față de anul precedent
Profit net
40.142 RON -89.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.382.569 RON +20.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 175.606 RON. Profit: 386.913 RON

Cifra de afaceri: 175.606 RON. Profit: 386.913 RON

Cifra de afaceri
175.606 RON +40.81% față de anul precedent
Profit net
386.913 RON +800.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.147.663 RON +39.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 124.711 RON. Profit: 42.988 RON

Cifra de afaceri: 124.711 RON. Profit: 42.988 RON

Cifra de afaceri
124.711 RON -82.53% față de anul precedent
Profit net
42.988 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
824.361 RON -40.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 714.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 714.020 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
714.020 RON -10.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
586.002 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
1.390.670 RON -67.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 798.150 RON. Profit: 66.104 RON

Cifra de afaceri: 798.150 RON. Profit: 66.104 RON

Cifra de afaceri
798.150 RON +15.42% față de anul precedent
Profit net
66.104 RON -46.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
4.283.107 RON +26.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 691.523 RON. Profit: 123.099 RON

Cifra de afaceri: 691.523 RON. Profit: 123.099 RON

Cifra de afaceri
691.523 RON +22.66% față de anul precedent
Profit net
123.099 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
3.385.037 RON +156.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 563.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 563.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
563.775 RON +236.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
154.836 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
1.319.006 RON +234.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 167.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.550 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.550 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
161.767 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
394.170 RON +2078.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.561 RON
Angajati
1
Datorii
18.096 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAND AMT CULTIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Vultureni Com. Vultureni (CLUJ)

LAND AMT CULTIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Vultureni Com. Vultureni (CLUJ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Cluj

BIO AUBRAC FARM S.R.L.
CUI: 42622360CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni2020-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.735 RON
Profit
159.319 RON
Angajati
0
LICĂ AGRO FARM S.R.L.
CUI: 38817053CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.357 RON
Profit
655 RON
Angajati
0
LV TERRA PRODEXIM SRL
CUI: 23663860CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.000 RON
Profit
6.108 RON
Angajati
1
ARMCONF SRL
CUI: 16491362CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Soporu de Câmpie Com. Frata2004-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.025 RON
Profit
11.913 RON
Angajati
1
COMTRAC AGRO SRL
CUI: 18317916CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.523 RON
Profit
9.931 RON
Angajati
1
SPECIFIC AGRO PROD SRL
CUI: 37730373CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Cluj

AEM ECO TRANSILVANIA SRL
CUI: 33421715CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Săvădisla Com. Săvădisla2014-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.417 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LVAGRO BIOFARM SRL
CUI: 33769419CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.000 RON
Profit
9.538 RON
Angajati
3
HIMINA DAGA SRL
CUI: 33262040CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROSTAR PALATCA SRL
CUI: 34134368CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Pălatca Com. Pălatca2015-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.401.037 RON
Profit
20.328 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

AUFBAU CONSTRUCT SRL
CUI: 33539371CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.693 RON
Profit
10.563 RON
Angajati
0
AMERA CHE SRL
CUI: 33530682CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.237 RON
Profit
7.801 RON
Angajati
1
MIH & ARY SRL-D
CUI: 33549251CAEN: 4621
Activ
CLUJ, Sat Mănăstirea Com. Mica2014-09-04
fara e-Factura
UMBA SERVICII B2B S.R.L.
CUI: 33456489CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.461 RON
Profit
91.625 RON
Angajati
1
GREENBAU CONSULTING SRL
CUI: 33623102CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.966 RON
Profit
38.551 RON
Angajati
4
ADD TECH SRL
CUI: 34322540CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.900 RON
Profit
92.075 RON
Angajati
1
BNM INSTAL SRL
CUI: 21261742CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.967 RON
Profit
15.746 RON
Angajati
0
LR CLINIC HAIR SALON S.R.L.
CUI: 39215153CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.485 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAND AMT CULTIV S.R.L.?

CUI-ul LAND AMT CULTIV S.R.L. este 33539347.

Unde este sediul LAND AMT CULTIV S.R.L.?

LAND AMT CULTIV S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Vultureni Com. Vultureni, VULTURENI nr. 253/D, 492, Sat Vultureni Com. Vultureni, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata LAND AMT CULTIV S.R.L.?

LAND AMT CULTIV S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAND AMT CULTIV S.R.L. in 2024?

In 2024, LAND AMT CULTIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.793 RON.

Cati angajati are LAND AMT CULTIV S.R.L.?

LAND AMT CULTIV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LAND AMT CULTIV S.R.L.?

LAND AMT CULTIV S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat LAND AMT CULTIV S.R.L. in 2024?

LAND AMT CULTIV S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 97.204 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.