Activ Plătitor TVA

BALBYC COMERCIAL S.R.L.

CUI: 33564774
CIF: RO33564774
Reg. Com.: J2014000494389
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 septembrie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:15

Despre BALBYC COMERCIAL S.R.L.

BALBYC COMERCIAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Băbeni, judetul VÂLCEA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BALBYC COMERCIAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.313.021 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.6%). Profitul net inregistrat a fost de 952.206 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.313.021 RON
Venituri totale
11.313.704 RON
Cheltuieli totale
10.218.827 RON
Profit brut
1.094.877 RON
Profit net
952.206 RON
Marja profit net
8,42%
Active imobilizate
267.103 RON
Active circulante
2.729.223 RON
Stocuri
532.678 RON
Creanțe
1.034.885 RON
Casa & conturi bănci
1.161.660 RON
Capital propriu
1.012.206 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Orş. Băbeni, Str. Calea lui Traian nr. 105, 245100
Telefon0743118275

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Orş. Băbeni, Str. Calea lui Traian nr. 105, 245100
Cod poștal: 245100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Orş. Băbeni, Str. Calea lui Traian nr. 105, 245100
Cod postal
245100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.09.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.313.021 RON
Rezultat net
952.206 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.313.021 RON 9.958.683 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.313.704 RON 10.004.736 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.218.827 RON 9.093.314 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.094.877 RON 911.422 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 952.206 RON 803.400 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 267.103 RON 299.021 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.729.223 RON 1.228.363 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.996.326 RON 1.527.384 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 532.678 RON 337.199 RON
CreanțeSume de încasat 1.034.885 RON 57.318 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.161.660 RON 833.846 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.984.120 RON 25.298 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.012.206 RON 1.502.086 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.996.326RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.996.326 RON
Datorii totale1.984.120 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
31,8 %Profit net / active totale
ROE
94,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.313.021 +13,6% față de anul precedent 11.313.704 10.218.827 1.094.877 +20,1% față de anul precedent 952.206 +18,5% față de anul precedent 0 0
2023 9.958.683 +31,5% față de anul precedent 10.004.736 9.093.314 911.422 +24,1% față de anul precedent 803.400 +25,8% față de anul precedent 0 0
2022 7.573.927 -0,8% față de anul precedent 7.573.933 6.839.458 734.475 -7,6% față de anul precedent 638.686 -9,3% față de anul precedent 0 0
2021 7.630.867 -0,3% față de anul precedent 7.630.904 6.835.914 794.990 -7,5% față de anul precedent 703.862 -7,5% față de anul precedent 0 0
2020 7.653.303 +73,7% față de anul precedent 7.675.292 6.815.932 859.360 +38,8% față de anul precedent 760.565 +33,1% față de anul precedent 0 0
2019 4.407.312 +25,8% față de anul precedent 4.413.084 3.793.835 619.249 +34,0% față de anul precedent 571.314 +34,7% față de anul precedent 0 0
2018 3.502.568 +58,4% față de anul precedent 3.507.069 3.044.768 462.301 +182,7% față de anul precedent 424.184 +203,9% față de anul precedent 0 0
2017 2.211.635 +24,4% față de anul precedent 2.224.116 2.060.582 163.534 -11,7% față de anul precedent 139.568 -8,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.777.961 +11,3% față de anul precedent 1.777.961 1.592.862 185.099 -10,3% față de anul precedent 152.982 -11,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.597.330 1.597.330 1.391.031 206.299 173.262 Neraportat 0
2014 0 0 639 0 0 639 639

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 267.103 2.729.223 2.996.326 532.678 1.034.885 1.161.660
2023 299.021 1.228.363 1.527.384 337.199 57.318 833.846
2022 371.687 1.079.359 1.451.046 277.735 91.907 709.717
2021 192.203 1.572.169 1.764.372 117.554 87.309 1.367.306
2020 128.822 1.319.227 1.448.049 121.329 33.886 1.164.012
2019 59.576 808.429 868.005 136.042 44.489 627.898
2018 38.987 615.055 654.042 68.833 29.610 516.612
2017 29.781 205.198 234.979 90.612 23.794 90.792
2016 445 282.486 282.931 85.138 11.498 185.850
2015 890 298.915 299.805 78.113 24.556 196.246
2014 878 51.669 52.547 0 0 51.669

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.984.120 +7.743,0% față de anul precedent 1.012.206 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2023 25.298 -96,6% față de anul precedent 1.502.086 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 752.360 +2.731,1% față de anul precedent 698.686 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2021 26.575 +7,9% față de anul precedent 1.737.797 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2020 24.640 +271,5% față de anul precedent 1.423.409 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2019 6.633 -82,4% față de anul precedent 861.372 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2018 37.668 -12,0% față de anul precedent 616.374 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2017 42.789 -44,7% față de anul precedent 192.190 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2016 77.326 +0,2% față de anul precedent 205.605 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 77.182 +2.322,5% față de anul precedent 222.623 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 3.186 49.361 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

24din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ICIONUŢ- CĂTĂLIN BĂLANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6692/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.313.021 RON. Profit: 952.206 RON

Cifra de afaceri: 11.313.021 RON. Profit: 952.206 RON

Cifra de afaceri
11.313.021 RON +13.6% față de anul precedent
Profit net
952.206 RON +18.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
1.984.120 RON +7742.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.958.683 RON. Profit: 803.400 RON

Cifra de afaceri: 9.958.683 RON. Profit: 803.400 RON

Cifra de afaceri
9.958.683 RON +31.49% față de anul precedent
Profit net
803.400 RON +25.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
25.298 RON -96.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.573.927 RON. Profit: 638.686 RON

Cifra de afaceri: 7.573.927 RON. Profit: 638.686 RON

Cifra de afaceri
7.573.927 RON -0.75% față de anul precedent
Profit net
638.686 RON -9.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
752.360 RON +2731.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.630.867 RON. Profit: 703.862 RON

Cifra de afaceri: 7.630.867 RON. Profit: 703.862 RON

Cifra de afaceri
7.630.867 RON -0.29% față de anul precedent
Profit net
703.862 RON -7.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
26.575 RON +7.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.653.303 RON. Profit: 760.565 RON

Cifra de afaceri: 7.653.303 RON. Profit: 760.565 RON

Cifra de afaceri
7.653.303 RON +73.65% față de anul precedent
Profit net
760.565 RON +33.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
24.640 RON +271.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.407.312 RON. Profit: 571.314 RON

Cifra de afaceri: 4.407.312 RON. Profit: 571.314 RON

Cifra de afaceri
4.407.312 RON +25.83% față de anul precedent
Profit net
571.314 RON +34.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
6.633 RON -82.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.502.568 RON. Profit: 424.184 RON

Cifra de afaceri: 3.502.568 RON. Profit: 424.184 RON

Cifra de afaceri
3.502.568 RON +58.37% față de anul precedent
Profit net
424.184 RON +203.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
37.668 RON -11.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.211.635 RON. Profit: 139.568 RON

Cifra de afaceri: 2.211.635 RON. Profit: 139.568 RON

Cifra de afaceri
2.211.635 RON +24.39% față de anul precedent
Profit net
139.568 RON -8.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
42.789 RON -44.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.777.961 RON. Profit: 152.982 RON

Cifra de afaceri: 1.777.961 RON. Profit: 152.982 RON

Cifra de afaceri
1.777.961 RON +11.31% față de anul precedent
Profit net
152.982 RON -11.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
77.326 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.597.330 RON. Profit: 173.262 RON

Cifra de afaceri: 1.597.330 RON. Profit: 173.262 RON

Cifra de afaceri
1.597.330 RON
Profit net
173.262 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
77.182 RON +2322.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
639 RON
Angajati
1
Datorii
3.186 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBALBYC COMERCIAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Orş. Băbeni (VÂLCEA)

BALBYC COMERCIAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Orş. Băbeni (VÂLCEA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6692/2026sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BALBYC COMERCIAL S.R.L.
CUI
33564774
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J2014000494389
EUID
ROONRC.J2014000494389
Sediu
Jud. Vâlcea, Oraş Băbeni, Strada CALEA LUI TRAIAN, Nr. 105
Județ
Vâlcea
Număr încheiere
136972
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
733765
Data dosarului
17.02.2026
Tribunal
Vâlcea
Registrator
Raluca Adriana Dumitrescu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 733765 din 17.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 16.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6692/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Vâlcea

KAMPLAST IMPEX SRL
CUI: 24992194CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.082.682 RON
Profit
824.275 RON
Angajati
9
UNITED GAS S.R.L.
CUI: 38619056CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.202.824 RON
Profit
402.053 RON
Angajati
11
SORLIV TEAM S.R.L.
CUI: 44001067CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Orş. Băbeni2021-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.111 RON
Profit
100.935 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Vâlcea

VISUAL OFTALMO S.R.L.
CUI: 32787638CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Sat Popeşti Com. Lădeşti2014-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.083.160 RON
Profit
729.829 RON
Angajati
4
KARINA IULI TAXI S.R.L.
CUI: 33903226CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.668 RON
Profit
2.152 RON
Angajati
2
ELIONTEEM GAS S.R.L.
CUI: 30809616CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.751.059 RON
Profit
360.148 RON
Angajati
7
TIPGEX PUB S.R.L.
CUI: 36384727CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu2016-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.781 RON
Profit
5.370 RON
Angajati
1

Alte firme din Vâlcea

AMT CONTAB EXPERT S.R.L.
CUI: 33554576CAEN: 6920
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.215.825 RON
Profit
518.101 RON
Angajati
6
ANALIV-CARGO S.R.L.
CUI: 33569658CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Moşteni Com. Frânceşti2014-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.708.411 RON
Profit
2.145 RON
Angajati
6
EURICOM TRADE S.R.L.
CUI: 33493045CAEN: 4639
Activ
VÂLCEA, Sat Orleşti Com. Orleşti2014-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.433 RON
Profit
57.966 RON
Angajati
1
DASYON S.R.L.
CUI: 33598556CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Valea Balceasca Com. Nicolae Bălcescu2014-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.485 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VILCORD SERV S.R.L.
CUI: 33134858CAEN: 4332
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-05-07
fara e-Factura
MIDU EDIL S.R.L.
CUI: 33993148CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Sat Linia Com. Budeşti2015-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VREMCOM SRL
CUI: 27228290CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Sat Prundeni Com. Prundeni2010-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.826 RON
Profit
1.481 RON
Angajati
2
FILVEMA S.R.L.
CUI: 37133707CAEN: 5520
Activ
VÂLCEA, Sat Stăneşti-Lunca Com. Lungeşti2017-03-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BALBYC COMERCIAL S.R.L.?

CUI-ul BALBYC COMERCIAL S.R.L. este 33564774.

Unde este sediul BALBYC COMERCIAL S.R.L.?

BALBYC COMERCIAL S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Orş. Băbeni, Str. Calea lui Traian nr. 105, 245100, Orş. Băbeni, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata BALBYC COMERCIAL S.R.L.?

BALBYC COMERCIAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BALBYC COMERCIAL S.R.L. in 2024?

In 2024, BALBYC COMERCIAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.313.021 RON.

Cati angajati are BALBYC COMERCIAL S.R.L.?

BALBYC COMERCIAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are BALBYC COMERCIAL S.R.L.?

BALBYC COMERCIAL S.R.L. are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat BALBYC COMERCIAL S.R.L. in 2024?

BALBYC COMERCIAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 952.206 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.