Activ e‑Factură

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.

CUI: 33595169
CIF: 33595169
Reg. Com.: J21/344/2014
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 septembrie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:43

Despre AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Borduşelu Com. Ciochina, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.443 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.0%). Profitul net inregistrat a fost de 7.450 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.107 RON in 2014 la 90.443 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
90.443 RON
Venituri totale
94.162 RON
Cheltuieli totale
85.904 RON
Profit brut
8.258 RON
Profit net
7.450 RON
Marja profit net
8,24%
Active imobilizate
25.405 RON
Active circulante
68.115 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
17.742 RON
Casa & conturi bănci
50.373 RON
Capital propriu
38.164 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Sat Borduşelu Com. Ciochina, Str. Principala nr. 85, 927076
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0735438433

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Sat Borduşelu Com. Ciochina, Str. Principala nr. 85, 927076
Cod poștal: 927076
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Sat Borduşelu Com. Ciochina, Str. Principala nr. 85, 927076
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
927076
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.09.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
90.443 RON
Rezultat net
7.450 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 90.443 RON 91.320 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 94.162 RON 92.620 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 85.904 RON 76.005 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.258 RON 16.615 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.450 RON 15.800 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 25.405 RON 5.584 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 68.115 RON 53.387 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 93.520 RON 58.971 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 17.742 RON 17.393 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 50.373 RON 35.994 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 30.703 RON 28.257 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 38.164 RON 30.714 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active93.520RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale93.520 RON
Datorii totale30.703 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
19,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 90.443 -1,0% față de anul precedent 94.162 85.904 8.258 -50,3% față de anul precedent 7.450 -52,9% față de anul precedent 0 0
2023 91.320 +50,0% față de anul precedent 92.620 76.005 16.615 +0,9% față de anul precedent 15.800 +7,7% față de anul precedent 0 0
2022 60.902 -24,9% față de anul precedent 60.902 44.435 16.467 -59,0% față de anul precedent 14.674 -61,6% față de anul precedent 0 0
2021 81.040 +30,4% față de anul precedent 88.043 47.863 40.180 +10,9% față de anul precedent 38.219 +8,9% față de anul precedent 0 0
2020 62.131 -68,8% față de anul precedent 68.140 31.903 36.237 -75,3% față de anul precedent 35.113 -75,0% față de anul precedent 0 0
2019 199.011 -28,5% față de anul precedent 205.919 59.366 146.553 -30,4% față de anul precedent 140.375 -30,6% față de anul precedent 0 0
2018 278.461 +40,8% față de anul precedent 283.043 72.396 210.647 +52,7% față de anul precedent 202.155 +53,2% față de anul precedent 0 0
2017 197.752 +77,0% față de anul precedent 197.752 59.843 137.909 +198,1% față de anul precedent 131.977 +207,5% față de anul precedent 0 0
2016 111.728 +13,1% față de anul precedent 111.728 65.457 46.271 +567,9% față de anul precedent 42.919 +983,0% față de anul precedent 0 0
2015 98.820 +513,5% față de anul precedent 98.820 91.892 6.928 +539,1% față de anul precedent 3.963 +559,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 16.107 16.107 15.023 1.084 601 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 25.405 68.115 93.520 0 17.742 50.373
2023 5.584 53.387 58.971 0 17.393 35.994
2022 0 41.609 41.609 0 18.605 23.004
2021 0 98.356 98.356 0 87.611 10.745
2020 0 329.048 329.048 0 77.584 251.464
2019 3.480 299.813 303.293 112 101.994 197.707
2018 6.499 267.605 274.104 0 143.054 124.551
2017 0 177.113 177.113 0 81.656 95.457
2016 4.868 63.927 68.795 0 58.448 5.479
2015 16.025 57.117 73.142 0 39.039 18.078
2014 3.277 9.221 12.498 0 7.200 2.021

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 30.703 +8,7% față de anul precedent 38.164 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 28.257 +5,9% față de anul precedent 30.714 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 26.695 -36,9% față de anul precedent 14.914 Neraportat 1
2021 42.299 -8,3% față de anul precedent 56.057 Neraportat 0
2020 46.123 -24,0% față de anul precedent 277.843 Neraportat 0
2019 60.703 -15,7% față de anul precedent 242.730 Neraportat 0
2018 72.034 +59,4% față de anul precedent 202.355 Neraportat 0
2017 45.185 +76,0% față de anul precedent 132.177 Neraportat 0
2016 25.676 -63,3% față de anul precedent 43.119 Neraportat 0
2015 69.930 +497,9% față de anul precedent 4.764 Neraportat 0
2014 11.697 801 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 90.443 RON. Profit: 7.450 RON

Cifra de afaceri: 90.443 RON. Profit: 7.450 RON

Cifra de afaceri
90.443 RON -0.96% față de anul precedent
Profit net
7.450 RON -52.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.703 RON +8.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 91.320 RON. Profit: 15.800 RON

Cifra de afaceri: 91.320 RON. Profit: 15.800 RON

Cifra de afaceri
91.320 RON +49.95% față de anul precedent
Profit net
15.800 RON +7.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.257 RON +5.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 60.902 RON. Profit: 14.674 RON

Cifra de afaceri: 60.902 RON. Profit: 14.674 RON

Cifra de afaceri
60.902 RON -24.85% față de anul precedent
Profit net
14.674 RON -61.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
26.695 RON -36.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 81.040 RON. Profit: 38.219 RON

Cifra de afaceri: 81.040 RON. Profit: 38.219 RON

Cifra de afaceri
81.040 RON +30.43% față de anul precedent
Profit net
38.219 RON +8.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.299 RON -8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 62.131 RON. Profit: 35.113 RON

Cifra de afaceri: 62.131 RON. Profit: 35.113 RON

Cifra de afaceri
62.131 RON -68.78% față de anul precedent
Profit net
35.113 RON -74.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
46.123 RON -24.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 199.011 RON. Profit: 140.375 RON

Cifra de afaceri: 199.011 RON. Profit: 140.375 RON

Cifra de afaceri
199.011 RON -28.53% față de anul precedent
Profit net
140.375 RON -30.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
60.703 RON -15.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 278.461 RON. Profit: 202.155 RON

Cifra de afaceri: 278.461 RON. Profit: 202.155 RON

Cifra de afaceri
278.461 RON +40.81% față de anul precedent
Profit net
202.155 RON +53.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.034 RON +59.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 197.752 RON. Profit: 131.977 RON

Cifra de afaceri: 197.752 RON. Profit: 131.977 RON

Cifra de afaceri
197.752 RON +76.99% față de anul precedent
Profit net
131.977 RON +207.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.185 RON +75.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 111.728 RON. Profit: 42.919 RON

Cifra de afaceri: 111.728 RON. Profit: 42.919 RON

Cifra de afaceri
111.728 RON +13.06% față de anul precedent
Profit net
42.919 RON +982.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.676 RON -63.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 98.820 RON. Profit: 3.963 RON

Cifra de afaceri: 98.820 RON. Profit: 3.963 RON

Cifra de afaceri
98.820 RON +513.52% față de anul precedent
Profit net
3.963 RON +559.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.930 RON +497.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 16.107 RON. Profit: 601 RON

Cifra de afaceri: 16.107 RON. Profit: 601 RON

Cifra de afaceri
16.107 RON
Profit net
601 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.697 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAM STUDIO PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sat Borduşelu Com. Ciochina (IALOMIŢA)

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sat Borduşelu Com. Ciochina (IALOMIŢA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Ialomiţa

SMART FUN EVENTS BOX S.R.L.
CUI: 36760228CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2016-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RIVA SECURE TRANS S.R.L.
CUI: 39052641CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Loc. Slobozia Nouă Mun. Slobozia2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.200 RON
Profit
21.883 RON
Angajati
0
AGRO PHOTO MEDIA S.R.L.
CUI: 39256900CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Sat Sineşti Com. Sineşti2018-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.867 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CATARSIS SRL
CUI: 18983701CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2006-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.062 RON
Profit
28.968 RON
Angajati
0
POP PRODUCTION S.R.L.
CUI: 44115711CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2021-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.406 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FPS EVENTS S.R.L.
CUI: 47810844CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Sat Miloşeşti Com. Miloşeşti2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.105 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Ialomiţa

PIF MEDIA S.R.L.
CUI: 26353332CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2009-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.332 RON
Profit
8.443 RON
Angajati
1
ART MULTIMEDIA SRL
CUI: 23687028CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2008-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MCM HAPPY S.R.L.
CUI: 35413220CAEN: 7420
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2016-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.044 RON
Profit
3.529 RON
Angajati
1

Alte firme din Ialomiţa

JUNIOR TRANSCOM S.R.L.
CUI: 33581538CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Sat Fierbinţii de Sus Orş. Fierbinţi-Târg2014-09-15
fara e-Factura
VLT EXCLUSIV TEAM S.R.L.
CUI: 33602878CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2014-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.557 RON
Profit
35.220 RON
Angajati
1
LUKWOOD S.R.L.
CUI: 33525155CAEN: 4778
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2014-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RO ETB PRINT S.R.L.
CUI: 33660054CAEN: 1812
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2014-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.685 RON
Profit
3.212 RON
Angajati
0
LINEAR CONCEPT S.R.L.
CUI: 32944538CAEN: 2224
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2014-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.418 RON
Profit
30.295 RON
Angajati
5
ADMIH SERVICII S.R.L.
CUI: 34295100CAEN: 4752
Activ
IALOMIŢA, Sat Gârbovi Com. Gârbovi2015-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.120 RON
Profit
22.161 RON
Angajati
0
VP MEDIA S.R.L.
CUI: 23638220CAEN: 6110
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2008-04-02
fara e-Factura
DEEA SPEED TRANS S.R.L.
CUI: 39431475CAEN: 4941
Activ
IALOMIŢA, Sat Traian Com. Traian2018-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.180.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. este 33595169.

Unde este sediul AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.?

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Sat Borduşelu Com. Ciochina, Str. Principala nr. 85, 927076, Sat Borduşelu Com. Ciochina, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.?

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 90.443 RON.

Cati angajati are AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.?

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AM STUDIO PRODUCTION S.R.L.?

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. in 2024?

AM STUDIO PRODUCTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.450 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.