Activ Plătitor TVA

SIDEF S.R.L.

CUI: 3360527
CIF: RO3360527
Reg. Com.: J24/1775/1992
CAEN: 1061
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor de morărit

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:35

Despre SIDEF S.R.L.

SIDEF S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor de morărit" (cod CAEN 1061), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIDEF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 924.963 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 30.546 RON in 2008 la 924.963 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
924.963 RON
Venituri totale
924.966 RON
Cheltuieli totale
966.271 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
140.509 RON
Active circulante
55.063 RON
Stocuri
5.960 RON
Creanțe
22.949 RON
Casa & conturi bănci
26.154 RON
Capital propriu
-242.039 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, Str. Dr. Florian C. Ulmeanu nr. 22, 437355
Telefon0262264661

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, Str. Dr. Florian C. Ulmeanu nr. 22, 437355
Cod poștal: 437355
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, Str. Dr. Florian C. Ulmeanu nr. 22, 437355
Cod postal
437355
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
924.963 RON
Rezultat net
-64.992 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 924.963 RON 1.013.716 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 924.966 RON 1.013.718 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 966.271 RON 972.472 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 41.246 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 31.109 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 41.305 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 64.992 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 140.509 RON 150.012 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.063 RON 83.435 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 195.572 RON 233.447 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.960 RON 11.490 RON
CreanțeSume de încasat 22.949 RON 22.583 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.154 RON 49.362 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 439.129 RON 413.708 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -242.039 RON -177.047 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active195.572RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

224,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale195.572 RON
Datorii totale439.129 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-123,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 924.963 -8,8% față de anul precedent 924.966 966.271 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.305 64.992
2023 1.013.716 +14,5% față de anul precedent 1.013.718 972.472 41.246 31.109 0 0
2022 885.377 +23,1% față de anul precedent 885.377 945.610 0 0 60.233 69.087
2021 719.281 +14,5% față de anul precedent 719.281 731.157 0 0 11.876 19.070
2020 628.411 +10,4% față de anul precedent 628.411 671.916 0 0 43.505 49.790
2019 569.381 +11,0% față de anul precedent 569.381 574.082 0 0 4.701 10.395
2018 512.942 +29,1% față de anul precedent 512.942 536.671 0 -100,0% față de anul precedent 0 23.729 24.869
2017 397.475 +238,7% față de anul precedent 397.475 381.741 15.734 +128,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 13.830
2015 117.364 +197,7% față de anul precedent 117.364 110.467 6.897 -14,0% față de anul precedent 4.930 -28,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 39.423 +36,1% față de anul precedent 40.226 32.203 8.023 6.896 0 0
2013 28.967 +12,4% față de anul precedent 28.967 30.687 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.720 2.549
2012 25.765 -6,6% față de anul precedent 26.122 21.760 4.362 +62,5% față de anul precedent 4.005 +88,8% față de anul precedent 0 0
2011 27.592 +27,5% față de anul precedent 27.592 24.908 2.684 2.121 0 0
2010 21.639 -28,9% față de anul precedent 27.010 39.578 0 0 12.568 14.218
2009 30.446 -0,3% față de anul precedent 32.046 36.381 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.335 5.801
2008 30.546 44.224 43.761 463 388 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 140.509 55.063 195.572 5.960 22.949 26.154
2023 150.012 83.435 233.447 11.490 22.583 49.362
2022 154.652 59.396 214.048 16.162 19.043 24.191
2021 165.630 39.191 204.821 16.921 19.513 2.757
2020 173.919 29.773 203.692 14.656 7.691 7.426
2019 180.869 21.818 202.687 7.609 11.759 2.450
2018 135.944 14.815 150.759 7.786 3.671 3.358
2017 123.756 46.669 170.425 39.680 -312 7.301
2015 123.756 28.637 152.393 11.847 15.430 1.360
2014 124.310 4.426 128.736 2.409 935 1.082
2013 108.043 4.065 112.108 1.605 1.019 1.441
2012 95.725 5.262 100.987 1.605 929 2.728
2011 86.477 4.839 91.316 1.400 1.086 2.353
2010 72.030 3.845 75.875 1.400 1.091 1.354
2009 64.598 5.161 69.759 3.103 929 1.129
2008 52.239 10.975 63.214 6.043 2.412 2.520

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 439.129 +6,1% față de anul precedent -242.039 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2023 413.708 -2,0% față de anul precedent -177.047 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2022 422.222 +22,8% față de anul precedent -208.156 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 343.907 +6,2% față de anul precedent -139.068 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2020 323.816 +18,7% față de anul precedent -119.998 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2019 272.895 +29,6% față de anul precedent -70.208 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2018 210.572 -4,1% față de anul precedent -59.813 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2017 219.492 +39,8% față de anul precedent -49.067 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 156.991 +8,2% față de anul precedent -4.598 Neraportat 4
2014 145.160 +7,2% față de anul precedent -16.424 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 135.428 +10,9% față de anul precedent -23.320 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2012 122.117 +6,8% față de anul precedent -21.130 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 114.371 +13,2% față de anul precedent -23.055 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2010 101.051 +25,2% față de anul precedent -25.176 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 80.716 +18,1% față de anul precedent -10.957 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 68.371 -5.157 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 924.963 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 924.963 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
924.963 RON -8.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
64.992 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
439.129 RON +6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.013.716 RON. Profit: 31.109 RON

Cifra de afaceri: 1.013.716 RON. Profit: 31.109 RON

Cifra de afaceri
1.013.716 RON +14.5% față de anul precedent
Profit net
31.109 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
413.708 RON -2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 885.377 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 885.377 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
885.377 RON +23.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.087 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
422.222 RON +22.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 719.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 719.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
719.281 RON +14.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.070 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
343.907 RON +6.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 628.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 628.411 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
628.411 RON +10.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.790 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
323.816 RON +18.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 569.381 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 569.381 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
569.381 RON +11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.395 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
272.895 RON +29.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 512.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 512.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
512.942 RON +29.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.869 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
210.572 RON -4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 397.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 397.475 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
397.475 RON +238.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.830 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
219.492 RON +39.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 117.364 RON. Profit: 4.930 RON

Cifra de afaceri: 117.364 RON. Profit: 4.930 RON

Cifra de afaceri
117.364 RON +197.7% față de anul precedent
Profit net
4.930 RON -28.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
156.991 RON +8.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 39.423 RON. Profit: 6.896 RON

Cifra de afaceri: 39.423 RON. Profit: 6.896 RON

Cifra de afaceri
39.423 RON +36.1% față de anul precedent
Profit net
6.896 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
145.160 RON +7.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 28.967 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.967 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.967 RON +12.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.549 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
135.428 RON +10.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 25.765 RON. Profit: 4.005 RON

Cifra de afaceri: 25.765 RON. Profit: 4.005 RON

Cifra de afaceri
25.765 RON -6.62% față de anul precedent
Profit net
4.005 RON +88.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
122.117 RON +6.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 27.592 RON. Profit: 2.121 RON

Cifra de afaceri: 27.592 RON. Profit: 2.121 RON

Cifra de afaceri
27.592 RON +27.51% față de anul precedent
Profit net
2.121 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
114.371 RON +13.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 21.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.639 RON -28.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.218 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
101.051 RON +25.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 30.446 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.446 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.446 RON -0.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.801 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
80.716 RON +18.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 30.546 RON. Profit: 388 RON

Cifra de afaceri: 30.546 RON. Profit: 388 RON

Cifra de afaceri
30.546 RON
Profit net
388 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
68.371 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIDEF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1061 in Sat Ulmeni Orş. Ulmeni (MARAMUREŞ)

SIDEF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1061 in Sat Ulmeni Orş. Ulmeni (MARAMUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1061, Maramureş

BUCIUMANA SRL
CUI: 2234725CAEN: 1061
Activ
MARAMUREŞ, Sat Buciumi Orş. Şomcuta Mare1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.495.639 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
IPAR BARTA SRL
CUI: 4564606CAEN: 1061
Activ
MARAMUREŞ, Sat Fărcaşa Com. Fărcaşa1993-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.071 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LALELI EXCLUSIV SRL
CUI: 29829482CAEN: 1061
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2012-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.199.426 RON
Profit
765.885 RON
Angajati
23

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1061, Maramureş

DUNAV PROD SRL
CUI: 6360009CAEN: 1061
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Cavnic1994-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.122.493 RON
Profit
456.498 RON
Angajati
42

Alte firme din Maramureş

VANTA ADY & MARIUS SRL
CUI: 3360438CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mireşu Mare Com. Mireşu Mare1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.786.622 RON
Profit
534.723 RON
Angajati
7
NICULINA-PETRUS S.R.L.
CUI: 3360624CAEN: 4932
Activ
MARAMUREŞ, Sat Copalnic-Mănăştur Com. Copalnic-Mănăştur1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
739.020 RON
Profit
26.754 RON
Angajati
2
TRINOM SRL
CUI: 3359174CAEN: 3100
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MINA-DORA SRL
CUI: 3361760CAEN: 4751
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.956 RON
Profit
27.472 RON
Angajati
1
MATEI SRL
CUI: 2945337CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.219 RON
Profit
34.840 RON
Angajati
2
ULISE COMERCIAL SRL
CUI: 3810966CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.130 RON
Profit
97.503 RON
Angajati
1
NICODAM PREST S.R.L.
CUI: 9196190CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Tămaia Com. Fărcaşa1997-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.058 RON
Profit
13.577 RON
Angajati
2
CASA CLUJ S.R.L.
CUI: 40009289CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-10-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIDEF S.R.L.?

CUI-ul SIDEF S.R.L. este 3360527.

Unde este sediul SIDEF S.R.L.?

SIDEF S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, Str. Dr. Florian C. Ulmeanu nr. 22, 437355, Sat Ulmeni Orş. Ulmeni, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata SIDEF S.R.L.?

SIDEF S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIDEF S.R.L. in 2024?

In 2024, SIDEF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 924.963 RON.

Cati angajati are SIDEF S.R.L.?

SIDEF S.R.L. a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are SIDEF S.R.L.?

SIDEF S.R.L. are codul CAEN principal 1061 (Fabricarea produselor de morărit).

Ce profit a inregistrat SIDEF S.R.L. in 2024?

SIDEF S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 64.992 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.