Activ

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL

CUI: 33624850
CIF: 33624850
Reg. Com.: J40/11126/2014
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 septembrie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:27

Despre ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 67.269 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.1%). Profitul net inregistrat a fost de 10.799 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut de la 58.227 RON in 2014 la 67.269 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
67.269 RON
Venituri totale
69.628 RON
Cheltuieli totale
56.826 RON
Profit brut
12.802 RON
Profit net
10.799 RON
Marja profit net
16,05%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
33.407 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
10.793 RON
Casa & conturi bănci
22.614 RON
Capital propriu
11.039 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 16, 11974
Detalii adresaCAM. 3
Telefon0723245274

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 16, 11974
Cod poștal: 11974
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 16, 11974
Detalii
CAM. 3
Cod postal
11974
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.09.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
67.269 RON
Rezultat net
10.799 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 67.269 RON 102.104 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 69.628 RON 103.852 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 56.826 RON 87.804 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.802 RON 16.048 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.799 RON 13.524 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.407 RON 90.697 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 33.407 RON 90.697 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 36.445 RON
CreanțeSume de încasat 10.793 RON 38.021 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.614 RON 16.231 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.368 RON 76.933 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.039 RON 13.764 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active33.407RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

67,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale33.407 RON
Datorii totale22.368 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
32,3 %Profit net / active totale
ROE
97,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 67.269 -34,1% față de anul precedent 69.628 56.826 12.802 -20,2% față de anul precedent 10.799 -20,2% față de anul precedent 0 0
2023 102.104 -26,4% față de anul precedent 103.852 87.804 16.048 -77,0% față de anul precedent 13.524 -79,4% față de anul precedent 0 0
2022 138.743 -23,9% față de anul precedent 141.868 72.260 69.608 -9,5% față de anul precedent 65.550 -8,0% față de anul precedent 0 0
2021 182.261 -19,8% față de anul precedent 188.133 111.228 76.905 +46,0% față de anul precedent 71.261 +54,4% față de anul precedent 0 0
2020 227.161 -1,5% față de anul precedent 234.528 181.863 52.665 -55,4% față de anul precedent 46.166 -58,4% față de anul precedent 0 0
2019 230.654 +2,9% față de anul precedent 239.134 121.051 118.083 +1,8% față de anul precedent 110.910 +1,8% față de anul precedent 0 0
2018 224.072 +99,1% față de anul precedent 234.425 118.389 116.036 +85,6% față de anul precedent 109.003 +85,0% față de anul precedent 0 0
2017 112.564 -0,1% față de anul precedent 119.405 56.900 62.505 +0,9% față de anul precedent 58.923 +1,0% față de anul precedent 0 0
2016 112.658 -34,4% față de anul precedent 119.711 57.761 61.950 -2,0% față de anul precedent 58.358 +1,1% față de anul precedent 0 0
2015 171.592 +194,7% față de anul precedent 181.571 118.373 63.198 +76,5% față de anul precedent 57.751 +69,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 58.227 59.073 23.265 35.808 34.036 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 33.407 33.407 0 10.793 22.614
2023 0 90.697 90.697 36.445 38.021 16.231
2022 0 141.649 141.649 65.348 62.178 14.123
2021 0 100.741 100.741 13.206 27.900 59.635
2020 0 76.067 76.067 5.695 31.969 38.403
2019 0 147.142 147.142 47.234 33.817 66.091
2018 0 273.402 273.402 47.436 31.398 194.568
2017 0 148.012 148.012 29.697 21.657 96.658
2016 0 94.520 94.520 18.453 15.089 60.978
2015 0 60.346 60.346 6.086 7.771 46.489
2014 350 39.985 40.335 860 10.317 28.808

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.368 -70,9% față de anul precedent 11.039 Neraportat 0
2023 76.933 +1,4% față de anul precedent 13.764 Neraportat 0
2022 75.859 +159,4% față de anul precedent 65.790 Neraportat 0
2021 29.240 -1,4% față de anul precedent 71.501 Neraportat 0
2020 29.661 -15,3% față de anul precedent 46.406 Neraportat 0
2019 34.997 +20,0% față de anul precedent 112.145 Neraportat 0
2018 29.167 +128,2% față de anul precedent 244.235 Neraportat 0
2017 12.780 -29,8% față de anul precedent 135.232 Neraportat 0
2016 18.211 +660,4% față de anul precedent 76.309 Neraportat 0
2015 2.395 -60,7% față de anul precedent 57.951 Neraportat 0
2014 6.099 34.236 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 67.269 RON. Profit: 10.799 RON

Cifra de afaceri: 67.269 RON. Profit: 10.799 RON

Cifra de afaceri
67.269 RON -34.12% față de anul precedent
Profit net
10.799 RON -20.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.368 RON -70.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 102.104 RON. Profit: 13.524 RON

Cifra de afaceri: 102.104 RON. Profit: 13.524 RON

Cifra de afaceri
102.104 RON -26.41% față de anul precedent
Profit net
13.524 RON -79.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
76.933 RON +1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 138.743 RON. Profit: 65.550 RON

Cifra de afaceri: 138.743 RON. Profit: 65.550 RON

Cifra de afaceri
138.743 RON -23.88% față de anul precedent
Profit net
65.550 RON -8.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
75.859 RON +159.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 182.261 RON. Profit: 71.261 RON

Cifra de afaceri: 182.261 RON. Profit: 71.261 RON

Cifra de afaceri
182.261 RON -19.77% față de anul precedent
Profit net
71.261 RON +54.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.240 RON -1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 227.161 RON. Profit: 46.166 RON

Cifra de afaceri: 227.161 RON. Profit: 46.166 RON

Cifra de afaceri
227.161 RON -1.51% față de anul precedent
Profit net
46.166 RON -58.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.661 RON -15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 230.654 RON. Profit: 110.910 RON

Cifra de afaceri: 230.654 RON. Profit: 110.910 RON

Cifra de afaceri
230.654 RON +2.94% față de anul precedent
Profit net
110.910 RON +1.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.997 RON +19.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 224.072 RON. Profit: 109.003 RON

Cifra de afaceri: 224.072 RON. Profit: 109.003 RON

Cifra de afaceri
224.072 RON +99.06% față de anul precedent
Profit net
109.003 RON +84.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.167 RON +128.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.564 RON. Profit: 58.923 RON

Cifra de afaceri: 112.564 RON. Profit: 58.923 RON

Cifra de afaceri
112.564 RON -0.08% față de anul precedent
Profit net
58.923 RON +0.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.780 RON -29.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 112.658 RON. Profit: 58.358 RON

Cifra de afaceri: 112.658 RON. Profit: 58.358 RON

Cifra de afaceri
112.658 RON -34.35% față de anul precedent
Profit net
58.358 RON +1.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.211 RON +660.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 171.592 RON. Profit: 57.751 RON

Cifra de afaceri: 171.592 RON. Profit: 57.751 RON

Cifra de afaceri
171.592 RON +194.69% față de anul precedent
Profit net
57.751 RON +69.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.395 RON -60.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 58.227 RON. Profit: 34.036 RON

Cifra de afaceri: 58.227 RON. Profit: 34.036 RON

Cifra de afaceri
58.227 RON
Profit net
34.036 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.099 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

SIGMAFIN CONSULTING S.R.L.
CUI: 39427989CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.326 RON
Profit
34.956 RON
Angajati
1
CONGENIAL CONSULTING SRL
CUI: 18336802CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.178 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ASA CONSULT GRUP SRL
CUI: 15585604CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.628 RON
Profit
19.241 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.911 RON
Profit
9.301 RON
Angajati
1
GMZ EXECUTIVE MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 45601965CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INVENTIX CONSULTING SRL
CUI: 16330226CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.650 RON
Profit
25.632 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

TECH SAVVY MINDS SRL
CUI: 33598920CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.700 RON
Profit
29.165 RON
Angajati
0
LEAN SIGMA SRL
CUI: 33624957CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.390 RON
Profit
4.611 RON
Angajati
0
DINAMIT SERV SRL
CUI: 33564588CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-09-09
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FITOUT SOLUTIONS SRL
CUI: 33619870CAEN: 4647
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.478 RON
Profit
5.818 RON
Angajati
1
DM ART CONCEPT & DESIGN S.R.L.
CUI: 33624914CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.026 RON
Profit
4.023 RON
Angajati
0
KLUGER TRAINING SRL
CUI: 33619454CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.605.239 RON
Profit
1.422.364 RON
Angajati
1
BLUE BUZZ SRL
CUI: 33625090CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.895 RON
Profit
229.110 RON
Angajati
1
ONEROOM STUDIO S.R.L.
CUI: 33593680CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.519 RON
Profit
91.260 RON
Angajati
1
ASD WORLD TAX ROMANIA SRL
CUI: 33645984CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.460 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAMI TAXI SRL
CUI: 33353270CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.661 RON
Profit
5.159 RON
Angajati
0
OPTIM SAFETY SIGNS SRL
CUI: 33883498CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
734.208 RON
Profit
116.859 RON
Angajati
5
TRAVEL MATTERS SRL
CUI: 30455870CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.748.528 RON
Profit
454.864 RON
Angajati
20
AUTOMOBILUS INTERNATIONAL SRL
CUI: 36103821CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.733.708 RON
Profit
248.138 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL?

CUI-ul ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL este 33624850.

Unde este sediul ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL?

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Primăverii nr. 16, 11974, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL?

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 67.269 RON.

Ce activitate are ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL?

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL in 2024?

ONCOM MANAGEMENT CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 10.799 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.