Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:42
Despre ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş, judetul ARGEŞ, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din aprilie 2026).
In 2024, ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 78.717 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (253.322 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 78.717 RON
- Venituri totale
- 82.717 RON
- Cheltuieli totale
- 87.904 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 10.954 RON
- Stocuri
- 2.855 RON
- Creanțe
- 8.045 RON
- Casa & conturi bănci
- 54 RON
- Capital propriu
- -154.085 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş, 117009
- Cod postal
- 117009
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 15 aprilie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 15.04.2026
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
- Platitor TVA
- Nu
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 20 iunie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2014 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 78.717 RON
- Rezultat net
- -5.187 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 78.717 RON | 62.888 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 82.717 RON | 64.989 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 87.904 RON | 96.500 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 5.187 RON | 31.511 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 5.187 RON | 31.511 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 32.493 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 10.954 RON | 50.308 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 10.954 RON | 82.801 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.855 RON | 2.855 RON |
| CreanțeSume de încasat | 8.045 RON | 45.942 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 54 RON | 1.511 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 253.322 RON | 331.982 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -154.085 RON | -148.898 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,04 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -1.406,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 78.717 +25,2% față de anul precedent | 82.717 | 87.904 | 0 | 0 | 5.187 | 5.187 |
| 2023 | 62.888 -2,5% față de anul precedent | 64.989 | 96.500 | 0 | 0 | 31.511 | 31.511 |
| 2022 | 64.482 -28,2% față de anul precedent | 64.501 | 100.172 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 35.671 | 37.605 |
| 2021 | 89.791 +8,1% față de anul precedent | 128.745 | 126.507 | 2.238 +11,9% față de anul precedent | 1.042 -10,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 83.039 -70,8% față de anul precedent | 83.039 | 81.039 | 2.000 -34,8% față de anul precedent | 1.170 +519,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 283.950 +730,1% față de anul precedent | 288.011 | 284.942 | 3.069 | 189 | 0 | 0 |
| 2018 | 34.207 -57,1% față de anul precedent | 34.207 | 91.876 | 0 | 0 | 57.669 | 58.010 |
| 2017 | 79.764 +226,2% față de anul precedent | 79.764 | 103.342 | 0 | 0 | 23.578 | 24.375 |
| 2016 | 24.451 +194,1% față de anul precedent | 24.451 | 29.241 | 0 | 0 | 4.790 | 5.279 |
| 2015 | 8.314 | 8.314 | 19.616 | 0 | 0 | Neraportat | 11.551 |
| 2014 | 0 | 0 | 1.999 | 0 | 0 | 1.999 | 1.999 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 10.954 | 10.954 | 2.855 | 8.045 | 54 |
| 2023 | 32.493 | 50.308 | 82.801 | 2.855 | 45.942 | 1.511 |
| 2022 | 90.071 | 47.307 | 137.378 | 2.855 | 44.640 | -188 |
| 2021 | 145.773 | 43.540 | 189.313 | 2.855 | 40.852 | -167 |
| 2020 | 201.474 | 46.077 | 247.551 | 2.300 | 34.390 | 9.387 |
| 2019 | 257.176 | 87.632 | 344.808 | 24.693 | 56.214 | 6.725 |
| 2018 | 42.475 | 12.503 | 54.978 | 5.766 | 40 | 6.697 |
| 2017 | 42.475 | 6.130 | 48.605 | 0 | 0 | 6.130 |
| 2016 | 1.877 | 0 | 1.877 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 | 1.877 | 197 | 2.074 | 0 | 0 | 197 |
| 2014 | 1.877 | 100 | 1.977 | 0 | 0 | 100 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 253.322 -23,7% față de anul precedent | -154.085 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 331.982 -6,5% față de anul precedent | -148.898 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 355.050 -3,9% față de anul precedent | -117.389 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 369.380 -12,4% față de anul precedent | -79.784 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 421.760 -1,2% față de anul precedent | -80.826 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 426.804 +211,2% față de anul precedent | -81.996 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 137.163 +88,5% față de anul precedent | -82.185 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 72.780 +946,3% față de anul precedent | -24.175 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2016 | 6.956 -48,2% față de anul precedent | -5.079 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 13.425 +255,5% față de anul precedent | -11.351 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 3.776 | -1.799 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 13968/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 78.717 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 78.717 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 78.717 RON +25.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.187 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 253.322 RON -23.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 62.888 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 62.888 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 62.888 RON -2.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 31.511 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 331.982 RON -6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 64.482 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 64.482 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 64.482 RON -28.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 37.605 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 355.050 RON -3.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 89.791 RON. Profit: 1.042 RON
Cifra de afaceri: 89.791 RON. Profit: 1.042 RON
- Cifra de afaceri
- 89.791 RON +8.13% față de anul precedent
- Profit net
- 1.042 RON -10.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 369.380 RON -12.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 83.039 RON. Profit: 1.170 RON
Cifra de afaceri: 83.039 RON. Profit: 1.170 RON
- Cifra de afaceri
- 83.039 RON -70.76% față de anul precedent
- Profit net
- 1.170 RON +519.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 421.760 RON -1.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 283.950 RON. Profit: 189 RON
Cifra de afaceri: 283.950 RON. Profit: 189 RON
- Cifra de afaceri
- 283.950 RON +730.09% față de anul precedent
- Profit net
- 189 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 426.804 RON +211.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 34.207 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.207 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.207 RON -57.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 58.010 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 137.163 RON +88.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 79.764 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 79.764 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 79.764 RON +226.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.375 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 72.780 RON +946.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 24.451 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 24.451 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 24.451 RON +194.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.279 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.956 RON -48.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.314 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.314 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.314 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.551 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.425 RON +255.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.999 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.776 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş (ARGEŞ)
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
15.042026Radiere · Buletin 13968/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL
- CUI
- 33633831
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 15.04.2026
- Registrul Comerțului
- J3/1248/2014
- EUID
- ROONRC.J3/1248/2014
- Sediu
- Jud. Argeş, Sat Dobrotu, Comuna Albeştii de Argeş, Nr. 208
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 302867
- Data încheierii
- 14.04.2026
- Număr dosar
- 1515041
- Data dosarului
- 09.04.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Valeriu Ristea
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4941, Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL?
CUI-ul ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL este 33633831.
Unde este sediul ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL?
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş, 117009, Sat Dobrotu Com. Albeştii de Argeş, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL?
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL in 2024?
In 2024, ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 78.717 RON.
Cati angajati are ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL?
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL?
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL in 2024?
ROPROFESIONAL MULTIACTIV COMSERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.187 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.