Activ

FOTOLIUL SRL

CUI: 33647683
CIF: 33647683
Reg. Com.: J22/1529/2014
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2014 · 12 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:07

Despre FOTOLIUL SRL

FOTOLIUL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cârlig Com. Popricani, judetul IAŞI, infiintata in 2014 (12 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FOTOLIUL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.398 RON
Stocuri
34.718 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
11.680 RON
Capital propriu
43.756 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani, 707381
Detalii adresaCF 60785, NR. CADASTRAL 133/1/3, CORP C1(fost SMA)

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani, 707381
Cod poștal: 707381
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani, 707381
Detalii
CF 60785, NR. CADASTRAL 133/1/3, CORP C1(fost SMA)
Cod postal
707381
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
5 noiembrie 2021
Data reactivare
16 mai 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.398 RON 46.398 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.398 RON 46.398 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 34.718 RON 34.718 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.680 RON 11.680 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.642 RON 2.642 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.756 RON 43.756 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.398RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.398 RON
Datorii totale2.642 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 303 0 0 303 303
2019 0 0 1.464 0 0 1.464 1.464
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.801 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.801 5.801
2017 76.035 -3,9% față de anul precedent 76.038 53.140 22.898 -10,2% față de anul precedent 22.137 -7,5% față de anul precedent 0 0
2016 79.078 +94,3% față de anul precedent 79.078 53.576 25.502 +706,8% față de anul precedent 23.921 +1.133,7% față de anul precedent 0 0
2015 40.710 40.710 37.549 3.161 1.939 Neraportat 0
2014 0 0 5.093 0 0 5.093 5.093

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.398 46.398 34.718 0 11.680
2023 0 46.398 46.398 34.718 0 11.680
2022 0 46.398 46.398 34.718 0 11.680
2021 0 46.426 46.426 34.718 0 11.708
2020 0 48.049 48.049 34.718 0 13.331
2019 0 48.049 48.049 34.718 0 13.331
2018 0 48.049 48.049 34.718 0 13.331
2017 0 52.818 52.818 34.718 0 18.100
2016 0 57.257 57.257 49.890 0 7.367
2015 0 15.310 15.310 14.564 0 746
2014 0 21.384 21.384 18.007 0 3.377

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.642 0,0% față de anul precedent 43.756 Neraportat 0
2023 2.642 0,0% față de anul precedent 43.756 Neraportat 0
2022 2.642 0,0% față de anul precedent 43.756 Neraportat 0
2021 2.642 -78,9% față de anul precedent 43.784 Neraportat 0
2020 12.513 +2,5% față de anul precedent 35.536 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 12.210 +13,6% față de anul precedent 35.839 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 10.746 +10,6% față de anul precedent 37.303 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 9.714 -73,2% față de anul precedent 43.104 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 36.290 +98,7% față de anul precedent 20.967 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 18.264 -30,5% față de anul precedent -2.954 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 26.277 -4.893 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.642 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.642 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.642 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.642 RON -78.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
303 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.513 RON +2.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.464 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.210 RON +13.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.801 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.746 RON +10.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 76.035 RON. Profit: 22.137 RON

Cifra de afaceri: 76.035 RON. Profit: 22.137 RON

Cifra de afaceri
76.035 RON -3.85% față de anul precedent
Profit net
22.137 RON -7.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.714 RON -73.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 79.078 RON. Profit: 23.921 RON

Cifra de afaceri: 79.078 RON. Profit: 23.921 RON

Cifra de afaceri
79.078 RON +94.25% față de anul precedent
Profit net
23.921 RON +1133.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.290 RON +98.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 40.710 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri: 40.710 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri
40.710 RON
Profit net
1.939 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.264 RON -30.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.093 RON
Angajati
1
Datorii
26.277 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFOTOLIUL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Cârlig Com. Popricani (IAŞI)

FOTOLIUL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sat Cârlig Com. Popricani (IAŞI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Iaşi

SKY OPTIK SRL
CUI: 33565850CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.314 RON
Profit
83.620 RON
Angajati
1
OPTIVERA S.R.L.
CUI: 33653529CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.385 RON
Profit
276.615 RON
Angajati
3
TOP OPTI SERV S.R.L.
CUI: 33461841CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2014-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.942 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRAND OPTIK SRL
CUI: 34150525CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Iaşi

ATIPICO COLORIS SRL
CUI: 33642660CAEN: 7311
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.700 RON
Profit
153 RON
Angajati
0
EURO INVEST CASH SRL
CUI: 33647780CAEN: 4777
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000.195 RON
Profit
138.592 RON
Angajati
9
DDD COMPANY SRL
CUI: 33621870CAEN: 8123
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.853.158 RON
Profit
463.953 RON
Angajati
6
YBA GRUP SRL
CUI: 33658879CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Picioru Lupului Com. Ciurea2014-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.877 RON
Profit
15.634 RON
Angajati
2
EXCLUSIVE VISION S.R.L.
CUI: 33487507CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Sat Iepureni Com. Movileni2014-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.333 RON
Profit
7.235 RON
Angajati
0
ROXALIN LACRI SRL
CUI: 33844944CAEN: 4690
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
543.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CONSECUTIV SRL
CUI: 31782748CAEN: 4619
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.797.790 RON
Profit
328.470 RON
Angajati
3
TANASOV GROUP SRL
CUI: 35296910CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2015-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.629.885 RON
Profit
201.189 RON
Angajati
4
SUPORT ASIGOO S.R.L.
CUI: 43653259CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.745 RON
Profit
10.629 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FOTOLIUL SRL?

CUI-ul FOTOLIUL SRL este 33647683.

Unde este sediul FOTOLIUL SRL?

FOTOLIUL SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani, 707381, Sat Cârlig Com. Popricani, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata FOTOLIUL SRL?

FOTOLIUL SRL a fost infiintata in anul 2014 (12 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FOTOLIUL SRL in 2024?

In 2024, FOTOLIUL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FOTOLIUL SRL?

FOTOLIUL SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat FOTOLIUL SRL in 2024?

FOTOLIUL SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.