Restaurante
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 19:46
Despre TIRAROM SRL
TIRAROM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Truşeşti Com. Truşeşti, judetul BOTOŞANI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TIRAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.517 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 18.254 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 499.594 RON in 2008 la 425.517 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 425.517 RON
- Venituri totale
- 441.537 RON
- Cheltuieli totale
- 419.803 RON
- Profit brut
- 21.734 RON
- Profit net
- 18.254 RON
- Marja profit net
- 4,29%
- Active imobilizate
- 82.926 RON
- Active circulante
- 60.055 RON
- Stocuri
- 31.417 RON
- Creanțe
- 3.519 RON
- Casa & conturi bănci
- 25.119 RON
- Capital propriu
- -1.288 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Sat Truşeşti Com. Truşeşti, Com. TRUSESTI, 717400
- Cod postal
- 717400
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.02.1993
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 425.517 RON
- Rezultat net
- 18.254 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 425.517 RON | 432.232 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 441.537 RON | 432.246 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 419.803 RON | 429.906 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 21.734 RON | 2.340 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 18.254 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 1.982 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 82.926 RON | 85.369 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 60.055 RON | 43.225 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 142.981 RON | 128.594 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 31.417 RON | 29.071 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.519 RON | 26 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 25.119 RON | 14.128 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 144.269 RON | 148.136 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -1.288 RON | -19.542 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 12,8 %Profit net / active totale
- ROE
- -1.417,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,42 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -0,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 425.517 -1,6% față de anul precedent | 441.537 | 419.803 | 21.734 +828,8% față de anul precedent | 18.254 | 0 | 0 |
| 2023 | 432.232 +10,7% față de anul precedent | 432.246 | 429.906 | 2.340 -77,5% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.982 |
| 2022 | 390.474 +19,8% față de anul precedent | 390.474 | 380.057 | 10.417 -77,7% față de anul precedent | 6.615 -84,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 325.924 +23,1% față de anul precedent | 325.965 | 279.360 | 46.605 +74,2% față de anul precedent | 43.437 +78,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 264.711 -28,3% față de anul precedent | 289.461 | 262.711 | 26.750 -22,4% față de anul precedent | 24.310 -21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 369.074 +21,2% față de anul precedent | 379.880 | 345.426 | 34.454 +246,0% față de anul precedent | 30.763 +346,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 304.524 +15,1% față de anul precedent | 307.213 | 297.255 | 9.958 | 6.894 | 0 | 0 |
| 2017 | 264.532 -4,2% față de anul precedent | 264.534 | 271.853 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.319 | 9.964 |
| 2016 | 275.980 +19,9% față de anul precedent | 284.313 | 265.771 | 18.542 +300,1% față de anul precedent | 15.699 | 0 | 0 |
| 2015 | 230.251 +11,6% față de anul precedent | 233.327 | 228.693 | 4.634 | 0 | Neraportat | 2.286 |
| 2014 | 206.269 +5,6% față de anul precedent | 206.376 | 220.411 | 0 | 0 | 14.035 | 20.228 |
| 2013 | 195.345 -50,6% față de anul precedent | 195.465 | 232.713 | 0 | 0 | 37.248 | 37.248 |
| 2012 | 395.348 +7,7% față de anul precedent | 397.589 | 410.745 | 0 | 0 | 13.156 | 13.232 |
| 2011 | 367.052 +12,5% față de anul precedent | 367.409 | 406.171 | 0 | 0 | 38.762 | 38.762 |
| 2010 | 326.212 -19,6% față de anul precedent | 326.492 | 344.350 | 0 | 0 | 17.858 | 22.733 |
| 2009 | 405.912 -18,8% față de anul precedent | 405.912 | 424.505 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 18.593 | 24.326 |
| 2008 | 499.594 | 499.594 | 499.493 | 101 | 5 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.926 | 60.055 | 142.981 | 31.417 | 3.519 | 25.119 |
| 2023 | 85.369 | 43.225 | 128.594 | 29.071 | 26 | 14.128 |
| 2022 | 87.812 | 42.496 | 130.308 | 21.794 | 0 | 20.702 |
| 2021 | 90.255 | 55.676 | 145.931 | 15.523 | 5.236 | 34.917 |
| 2020 | 92.698 | 14.914 | 107.612 | 14.577 | 0 | 337 |
| 2019 | 94.923 | 28.321 | 123.244 | 20.166 | 4.090 | 4.065 |
| 2018 | 97.644 | 15.195 | 112.839 | 14.680 | 316 | 199 |
| 2017 | 103.234 | 8.285 | 111.519 | 7.537 | 0 | 748 |
| 2016 | 103.990 | 17.468 | 121.458 | 15.865 | 816 | 787 |
| 2015 | 108.274 | 16.116 | 124.390 | 15.825 | 239 | 52 |
| 2014 | 112.558 | 14.901 | 127.459 | 12.802 | 893 | 1.206 |
| 2013 | 116.401 | 20.050 | 136.451 | 19.979 | 0 | 71 |
| 2012 | 120.203 | 35.556 | 155.759 | 34.907 | 0 | 649 |
| 2011 | 98.474 | 27.736 | 126.210 | 27.258 | 0 | 478 |
| 2010 | 68.496 | 22.746 | 91.242 | 21.274 | 0 | 1.472 |
| 2009 | 86.553 | 24.929 | 111.482 | 20.889 | 3.520 | 520 |
| 2008 | 105.479 | 44.542 | 150.021 | 34.628 | 4.579 | 5.335 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 144.269 -2,6% față de anul precedent | -1.288 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 148.136 +0,2% față de anul precedent | -19.542 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2022 | 147.868 -13,1% față de anul precedent | -17.560 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2021 | 170.105 -2,9% față de anul precedent | -24.174 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2020 | 175.223 -18,6% față de anul precedent | -67.611 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2019 | 215.164 -8,6% față de anul precedent | -91.920 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 235.522 -2,3% față de anul precedent | -122.683 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 241.096 +0,0% față de anul precedent | -129.577 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 241.071 -7,2% față de anul precedent | -119.613 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 259.701 -0,3% față de anul precedent | -135.311 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 260.484 +4,5% față de anul precedent | -133.025 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 249.249 +7,8% față de anul precedent | -112.798 | Neraportat | 5 -37,5% față de anul precedent |
| 2012 | 231.308 +22,7% față de anul precedent | -75.549 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2011 | 188.528 +140,7% față de anul precedent | -62.318 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2010 | 78.326 +3,3% față de anul precedent | 12.916 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2009 | 75.833 -25,6% față de anul precedent | 35.649 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2008 | 101.898 | 59.975 | Neraportat | 10 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 425.517 RON. Profit: 18.254 RON
Cifra de afaceri: 425.517 RON. Profit: 18.254 RON
- Cifra de afaceri
- 425.517 RON -1.55% față de anul precedent
- Profit net
- 18.254 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 144.269 RON -2.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 432.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 432.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 432.232 RON +10.69% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.982 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 148.136 RON +0.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 390.474 RON. Profit: 6.615 RON
Cifra de afaceri: 390.474 RON. Profit: 6.615 RON
- Cifra de afaceri
- 390.474 RON +19.81% față de anul precedent
- Profit net
- 6.615 RON -84.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 147.868 RON -13.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 325.924 RON. Profit: 43.437 RON
Cifra de afaceri: 325.924 RON. Profit: 43.437 RON
- Cifra de afaceri
- 325.924 RON +23.12% față de anul precedent
- Profit net
- 43.437 RON +78.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 170.105 RON -2.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 264.711 RON. Profit: 24.310 RON
Cifra de afaceri: 264.711 RON. Profit: 24.310 RON
- Cifra de afaceri
- 264.711 RON -28.28% față de anul precedent
- Profit net
- 24.310 RON -20.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 175.223 RON -18.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 369.074 RON. Profit: 30.763 RON
Cifra de afaceri: 369.074 RON. Profit: 30.763 RON
- Cifra de afaceri
- 369.074 RON +21.2% față de anul precedent
- Profit net
- 30.763 RON +346.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 215.164 RON -8.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 304.524 RON. Profit: 6.894 RON
Cifra de afaceri: 304.524 RON. Profit: 6.894 RON
- Cifra de afaceri
- 304.524 RON +15.12% față de anul precedent
- Profit net
- 6.894 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 235.522 RON -2.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 264.532 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 264.532 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 264.532 RON -4.15% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.964 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 241.096 RON +0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 275.980 RON. Profit: 15.699 RON
Cifra de afaceri: 275.980 RON. Profit: 15.699 RON
- Cifra de afaceri
- 275.980 RON +19.86% față de anul precedent
- Profit net
- 15.699 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 241.071 RON -7.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 230.251 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 230.251 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 230.251 RON +11.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.286 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 259.701 RON -0.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 206.269 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 206.269 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 206.269 RON +5.59% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.228 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 260.484 RON +4.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 195.345 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 195.345 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 195.345 RON -50.59% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 37.248 RON
- Angajati
- 5 -37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 249.249 RON +7.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 395.348 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 395.348 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 395.348 RON +7.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.232 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 231.308 RON +22.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 367.052 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 367.052 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 367.052 RON +12.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 38.762 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 188.528 RON +140.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 326.212 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 326.212 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 326.212 RON -19.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.733 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 78.326 RON +3.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 405.912 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 405.912 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 405.912 RON -18.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 24.326 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 75.833 RON -25.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 499.594 RON. Profit: 5 RON
Cifra de afaceri: 499.594 RON. Profit: 5 RON
- Cifra de afaceri
- 499.594 RON
- Profit net
- 5 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10
- Datorii
- 101.898 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081993 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTIRAROM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Truşeşti Com. Truşeşti (BOTOŞANI)
TIRAROM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Truşeşti Com. Truşeşti (BOTOŞANI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Botoşani
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Botoşani
Alte firme din Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TIRAROM SRL?
CUI-ul TIRAROM SRL este 3370881.
Unde este sediul TIRAROM SRL?
TIRAROM SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Truşeşti Com. Truşeşti, Com. TRUSESTI, 717400, Sat Truşeşti Com. Truşeşti, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata TIRAROM SRL?
TIRAROM SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TIRAROM SRL in 2024?
In 2024, TIRAROM SRL a raportat o cifra de afaceri de 425.517 RON.
Cati angajati are TIRAROM SRL?
TIRAROM SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are TIRAROM SRL?
TIRAROM SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).
Ce profit a inregistrat TIRAROM SRL in 2024?
TIRAROM SRL a inregistrat un profit net de 18.254 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.