Activ

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL

CUI: 33711557
CIF: 33711557
Reg. Com.: J40/12124/2014
CAEN: 8230
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:00

Despre CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor" (cod CAEN 8230), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 71.394 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.7%). Profitul net inregistrat a fost de 54.604 RON (in crestere). Datoriile raportate (107.989 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
71.394 RON
Venituri totale
113.683 RON
Cheltuieli totale
45.374 RON
Profit brut
68.309 RON
Profit net
54.604 RON
Marja profit net
76,48%
Active imobilizate
139.110 RON
Active circulante
39.386 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
39.386 RON
Capital propriu
70.507 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prometeu nr. 23, 14222
Telefon0751061256

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prometeu nr. 23, 14222
Cod poștal: 14222
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prometeu nr. 23, 14222
Cod postal
14222
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
71.394 RON
Rezultat net
54.604 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 71.394 RON 65.082 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 113.683 RON 65.082 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 45.374 RON 15.921 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 68.309 RON 49.161 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 54.604 RON 40.663 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 139.110 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.386 RON 44.020 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 178.496 RON 44.020 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 25.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.386 RON 19.020 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 107.989 RON 3.117 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 70.507 RON 40.903 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active178.496RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale178.496 RON
Datorii totale107.989 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,6 %Profit net / active totale
ROE
77,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 71.394 +9,7% față de anul precedent 113.683 45.374 68.309 +39,0% față de anul precedent 54.604 +34,3% față de anul precedent 0 0
2023 65.082 +14,2% față de anul precedent 65.082 15.921 49.161 +66,8% față de anul precedent 40.663 +46,5% față de anul precedent 0 0
2022 57.000 +28,0% față de anul precedent 57.022 27.547 29.475 +85,1% față de anul precedent 27.765 +90,3% față de anul precedent 0 0
2021 44.526 +7,0% față de anul precedent 44.526 28.601 15.925 +4,1% față de anul precedent 14.589 +3,8% față de anul precedent 0 0
2020 41.630 -49,6% față de anul precedent 41.632 26.328 15.304 -72,2% față de anul precedent 14.055 -73,2% față de anul precedent 0 0
2019 82.659 +29,1% față de anul precedent 82.877 27.902 54.975 +8,4% față de anul precedent 52.495 +7,6% față de anul precedent 0 0
2018 64.047 -7,8% față de anul precedent 64.047 13.336 50.711 -24,7% față de anul precedent 48.789 -25,3% față de anul precedent 0 0
2017 69.447 +69,0% față de anul precedent 69.447 2.077 67.370 +72,7% față de anul precedent 65.287 +72,8% față de anul precedent 0 0
2016 41.082 41.082 2.065 39.017 37.785 0 0
2015 0 0 1.482 0 0 Neraportat 1.482
2014 0 0 2.096 0 0 2.096 2.096

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 139.110 39.386 178.496 0 0 39.386
2023 0 44.020 44.020 0 25.000 19.020
2022 0 314.011 314.011 0 0 314.011
2021 14.442 277.028 291.470 0 0 277.028
2020 30.198 252.293 282.491 0 0 252.293
2019 45.953 226.245 272.198 0 0 226.245
2018 61.709 162.734 224.443 0 0 162.734
2017 0 102.524 102.524 0 0 102.524
2016 0 37.266 37.266 0 0 37.266
2015 0 1.722 1.722 0 0 1.722
2014 0 3.104 3.104 0 0 3.104

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 107.989 +3.364,5% față de anul precedent 70.507 Neraportat 0
2023 3.117 -94,5% față de anul precedent 40.903 Neraportat 0
2022 56.625 -8,5% față de anul precedent 257.386 Neraportat 0
2021 61.849 -8,3% față de anul precedent 229.621 Neraportat 0
2020 67.459 -5,3% față de anul precedent 215.032 Neraportat 0
2019 71.221 -6,2% față de anul precedent 200.977 Neraportat 0
2018 75.961 +2.584,1% față de anul precedent 148.482 Neraportat 0
2017 2.830 -1,0% față de anul precedent 99.694 Neraportat 0
2016 2.859 -43,9% față de anul precedent 34.407 Neraportat 0
2015 5.100 +2,0% față de anul precedent -3.378 Neraportat 0
2014 5.000 -1.896 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 71.394 RON. Profit: 54.604 RON

Cifra de afaceri: 71.394 RON. Profit: 54.604 RON

Cifra de afaceri
71.394 RON +9.7% față de anul precedent
Profit net
54.604 RON +34.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
107.989 RON +3364.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 65.082 RON. Profit: 40.663 RON

Cifra de afaceri: 65.082 RON. Profit: 40.663 RON

Cifra de afaceri
65.082 RON +14.18% față de anul precedent
Profit net
40.663 RON +46.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.117 RON -94.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.000 RON. Profit: 27.765 RON

Cifra de afaceri: 57.000 RON. Profit: 27.765 RON

Cifra de afaceri
57.000 RON +28.02% față de anul precedent
Profit net
27.765 RON +90.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.625 RON -8.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 44.526 RON. Profit: 14.589 RON

Cifra de afaceri: 44.526 RON. Profit: 14.589 RON

Cifra de afaceri
44.526 RON +6.96% față de anul precedent
Profit net
14.589 RON +3.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.849 RON -8.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 41.630 RON. Profit: 14.055 RON

Cifra de afaceri: 41.630 RON. Profit: 14.055 RON

Cifra de afaceri
41.630 RON -49.64% față de anul precedent
Profit net
14.055 RON -73.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
67.459 RON -5.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 82.659 RON. Profit: 52.495 RON

Cifra de afaceri: 82.659 RON. Profit: 52.495 RON

Cifra de afaceri
82.659 RON +29.06% față de anul precedent
Profit net
52.495 RON +7.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
71.221 RON -6.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 64.047 RON. Profit: 48.789 RON

Cifra de afaceri: 64.047 RON. Profit: 48.789 RON

Cifra de afaceri
64.047 RON -7.78% față de anul precedent
Profit net
48.789 RON -25.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
75.961 RON +2584.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 69.447 RON. Profit: 65.287 RON

Cifra de afaceri: 69.447 RON. Profit: 65.287 RON

Cifra de afaceri
69.447 RON +69.04% față de anul precedent
Profit net
65.287 RON +72.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.830 RON -1.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 41.082 RON. Profit: 37.785 RON

Cifra de afaceri: 41.082 RON. Profit: 37.785 RON

Cifra de afaceri
41.082 RON
Profit net
37.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.859 RON -43.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.482 RON
Angajati
0
Datorii
5.100 RON +2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.096 RON
Angajati
0
Datorii
5.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONNEKT PEOPLE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8230 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8230, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.954 RON
Profit
53.595 RON
Angajati
0
THE VIKINGS EVENTS S.R.L.
CUI: 50109595CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.924 RON
Profit
53.946 RON
Angajati
0
CREATORS WILL CREATE S.R.L.
CUI: 48838894CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.273 RON
Profit
7.474 RON
Angajati
0
STORYSPACE S.R.L.
CUI: 50321864CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.501 RON
Profit
40.275 RON
Angajati
1
SALESTRUST S.R.L.
CUI: 50518670CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.196 RON
Profit
35.177 RON
Angajati
1
NEW YORK CREW S.R.L.
CUI: 48131124CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.000 RON
Profit
2.025 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8230, Municipiul Bucureşti

PRECIOUS EVENTS SRL
CUI: 33639460CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.264.835 RON
Profit
74.456 RON
Angajati
6
TAKE CAFFE SRL
CUI: 33806576CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ENDLESS MEMORIES S.R.L.
CUI: 33635948CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.371.634 RON
Profit
109.683 RON
Angajati
2
RDR BUSINESS LINE SRL
CUI: 33892712CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MARICLEAN SERVICES SRL
CUI: 33711522CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.945 RON
Profit
215.817 RON
Angajati
1
SAFE SPEDITION SRL
CUI: 33711638CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AXEL ECHO GROUP SRL
CUI: 33707378CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.269 RON
Profit
18.228 RON
Angajati
0
SPDI MANAGEMENT SRL
CUI: 33711956CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-10-21
fara e-Factura
FROZEN STUFF SRL
CUI: 33681936CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.194.057 RON
Profit
3.010.683 RON
Angajati
17
DERMASPA SRL
CUI: 33736845CAEN: 4645
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.790.245 RON
Profit
238.976 RON
Angajati
2
BUBBLE BYTES S.R.L.
CUI: 33968675CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.003 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROMO VERITAS SRL
CUI: 30567938CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-21
fara e-Factura
ANDRA MANEA BEAUTY S.R.L.
CUI: 36172686CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.097 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL?

CUI-ul CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL este 33711557.

Unde este sediul CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL?

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prometeu nr. 23, 14222, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL?

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL in 2024?

In 2024, CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 71.394 RON.

Ce activitate are CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL?

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL are codul CAEN principal 8230 (Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor).

Ce profit a inregistrat CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL in 2024?

CONNEKT PEOPLE SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 54.604 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.