Activ Plătitor TVA

POWER ENERGY PELLET SRL

CUI: 33721976
CIF: RO33721976
Reg. Com.: J2014000985249
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Despre POWER ENERGY PELLET SRL

POWER ENERGY PELLET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Tăuţii-Măgherăuş, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POWER ENERGY PELLET SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
16.114 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.746.882 RON
Active circulante
44.578 RON
Stocuri
832 RON
Creanțe
26.565 RON
Casa & conturi bănci
17.181 RON
Capital propriu
-1.140 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 18 nr. 17, 437345
Telefon0725308777

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 18 nr. 17, 437345
Cod poștal: 437345
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 18 nr. 17, 437345
Cod postal
437345
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-16.114 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.114 RON 12.288 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 16.114 RON 12.288 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 16.114 RON 12.288 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.746.882 RON 1.752.432 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 44.578 RON 52.530 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.791.460 RON 1.804.962 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 832 RON 832 RON
CreanțeSume de încasat 26.565 RON 34.391 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.181 RON 17.307 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.792.600 RON 1.789.988 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.140 RON 14.974 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.791.460RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

100,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.791.460 RON
Datorii totale1.792.600 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-0,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 16.114 0 0 16.114 16.114
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 12.288 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.288 12.288
2022 10.563 +77,9% față de anul precedent 99.371 24.559 74.812 72.148 0 0
2021 5.939 5.939 50.956 0 0 45.017 45.017
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.167 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.167 5.167
2019 4.308.358 4.779.588 4.714.685 64.903 55.099 0 0
2018 0 0 26.992 0 0 26.992 26.992
2017 0 0 22.401 0 0 22.401 22.497
2015 0 0 21 0 0 Neraportat 21
2014 0 0 571 0 0 571 571

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.746.882 44.578 1.791.460 832 26.565 17.181
2023 1.752.432 52.530 1.804.962 832 34.391 17.307
2022 1.757.982 168.151 1.926.133 832 89.549 77.770
2021 1.360.994 147.913 1.508.907 832 69.151 77.930
2020 993.494 350.065 1.343.559 0 175.776 174.289
2019 993.494 915.680 1.909.174 565.250 175.567 174.863
2018 696.007 316.108 1.012.115 120.484 3.680 191.944
2017 146.051 341.835 487.886 120.484 51.804 169.547
2015 372.261 4.854 377.115 0 4.653 201
2014 681.130 8.798 689.928 0 8.598 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.792.600 +0,2% față de anul precedent -1.140 Neraportat 0
2023 1.789.988 -5,7% față de anul precedent 14.974 Neraportat 0
2022 1.898.871 +22,2% față de anul precedent 27.262 Neraportat 0
2021 1.553.793 +15,7% față de anul precedent -44.886 Neraportat 0
2020 1.343.508 -29,4% față de anul precedent 51 Neraportat 0
2019 1.903.957 +79,3% față de anul precedent 5.217 Neraportat 0
2018 1.061.996 +107,9% față de anul precedent -49.881 Neraportat 0
2017 510.775 +35,3% față de anul precedent -22.889 Neraportat 0
2015 377.507 -45,3% față de anul precedent -392 Neraportat 0
2014 690.299 -371 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31481/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.114 RON
Angajati
0
Datorii
1.792.600 RON +0.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.288 RON
Angajati
0
Datorii
1.789.988 RON -5.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.563 RON. Profit: 72.148 RON

Cifra de afaceri: 10.563 RON. Profit: 72.148 RON

Cifra de afaceri
10.563 RON +77.86% față de anul precedent
Profit net
72.148 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.898.871 RON +22.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.939 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.939 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.939 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.017 RON
Angajati
0
Datorii
1.553.793 RON +15.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.167 RON
Angajati
0
Datorii
1.343.508 RON -29.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.308.358 RON. Profit: 55.099 RON

Cifra de afaceri: 4.308.358 RON. Profit: 55.099 RON

Cifra de afaceri
4.308.358 RON
Profit net
55.099 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.903.957 RON +79.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.992 RON
Angajati
0
Datorii
1.061.996 RON +107.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.497 RON
Angajati
0
Datorii
510.775 RON +35.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21 RON
Angajati
0
Datorii
377.507 RON -45.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
571 RON
Angajati
0
Datorii
690.299 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOWER ENERGY PELLET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Orş. Tăuţii-Măgherăuş (MARAMUREŞ)

POWER ENERGY PELLET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Orş. Tăuţii-Măgherăuş (MARAMUREŞ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.082026Mentiune · Buletin 31481/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
POWER ENERGY PELLET SRL
CUI
33721976
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.08.2026
Registrul Comerțului
J24/985/2014
EUID
ROONRC.J24/985/2014
Sediu
Oraş Tăuţii-Măgherăus, Jud. Maramureş, Strada 18, Nr. 17
Județ
Maramureş
Număr încheiere
663147
Data încheierii
21.08.2026
Număr dosar
3142626
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Irina Georgeta Berci

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3142626 din 10.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31481/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Maramureş

DMC ADECRIS S.R.L.
CUI: 33691140CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cerneşti Com. Cerneşti2014-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.823.426 RON
Profit
598.238 RON
Angajati
10
EMIEMILUX SRL
CUI: 33795493CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2014-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.646.454 RON
Profit
87.481 RON
Angajati
2
PROIECT DINAMIC LOGISTIC SRL
CUI: 33400445CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.883.860 RON
Profit
17.547 RON
Angajati
12
UNIC TIMALCO SRL
CUI: 33795574CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2014-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.586.697 RON
Profit
22.777 RON
Angajati
3

Alte firme din Maramureş

TERRA BUS TRANSILVANIA S.R.L.
CUI: 33717002CAEN: 4931
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.357.379 RON
Profit
7.470 RON
Angajati
7
DENI LIND TRANS SRL
CUI: 33727120CAEN: 4939
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.491 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CUVIN CARN SRL-D
CUI: 33701499CAEN: 1013
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2014-10-16
fara e-Factura
JOHANNES EXPERT SRL
CUI: 33752255CAEN: 4721
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2014-10-30
fara e-Factura
FSK INTERNATIONAL SRL
CUI: 33467984CAEN: 4322
Activ
MARAMUREŞ, Sat Sârbi Com. Fărcaşa2014-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.461 RON
Profit
4.251 RON
Angajati
1
CALIFORNIA TYRES SRL
CUI: 33974332CAEN: 4672
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.022.307 RON
Profit
264.764 RON
Angajati
2
WOODN IOANA SRL
CUI: 30562256CAEN: 4683
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2012-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.568.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
GLOBAL DECORATIONS SRL
CUI: 36074416CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.871 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NATIVAL S.R.L.
CUI: 48707252CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ilba Com. Cicârlău2023-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.986 RON
Profit
79.006 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POWER ENERGY PELLET SRL?

CUI-ul POWER ENERGY PELLET SRL este 33721976.

Unde este sediul POWER ENERGY PELLET SRL?

POWER ENERGY PELLET SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, Str. 18 nr. 17, 437345, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata POWER ENERGY PELLET SRL?

POWER ENERGY PELLET SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POWER ENERGY PELLET SRL in 2024?

In 2024, POWER ENERGY PELLET SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are POWER ENERGY PELLET SRL?

POWER ENERGY PELLET SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat POWER ENERGY PELLET SRL in 2024?

POWER ENERGY PELLET SRL a inregistrat o pierdere neta de 16.114 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
24 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.