Activ

ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 33737670
CIF: 33737670
Reg. Com.: F36/344/2014
CAEN: 9003
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 28 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Beidaud Com. Beidaud, judetul TULCEA, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9003). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9003, Tulcea

ATELIER STEFANIA BANEA S.R.L.
CUI: 44108250CAEN: 9003
Activ
TULCEA, Sat Jijila Com. Jijila2021-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.978 RON
Profit
175.958 RON
Angajati
1
MIT EXPERT RUTIER S.R.L.
CUI: 46280880CAEN: 9003
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.655 RON
Profit
99.834 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 33737670.

Cand a fost infiintata ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Ce activitate are ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ROŞU VASILE PICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9003.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
3 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
3 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.