Activ Plătitor TVA

ARBORVITAE S.R.L.

CUI: 33738943
CIF: RO33738943
Reg. Com.: J22/1646/2014
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:06

Despre ARBORVITAE S.R.L.

ARBORVITAE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARBORVITAE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
1.017 RON
Cheltuieli totale
66.293 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
592.888 RON
Active circulante
174.888 RON
Stocuri
115.598 RON
Creanțe
59.041 RON
Casa & conturi bănci
249 RON
Capital propriu
-2.029.418 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Amurgului nr. 8, 700442
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon37360091310

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Amurgului nr. 8, 700442
Cod poștal: 700442
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Amurgului nr. 8, 700442
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
700442
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-65.276 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.017 RON 270.081 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.293 RON 1.040.387 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 65.276 RON 770.306 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 65.276 RON 770.306 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 592.888 RON 592.888 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 174.888 RON 169.701 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 767.776 RON 762.589 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 115.598 RON 115.933 RON
CreanțeSume de încasat 59.041 RON 53.686 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 249 RON 82 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.853.584 RON 2.804.947 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.029.418 RON -1.964.142 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active767.776RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

371,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale767.776 RON
Datorii totale2.853.584 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-264,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 1.017 66.293 0 0 65.276 65.276
2023 0 270.081 1.040.387 0 0 770.306 770.306
2022 0 281.113 968.494 0 0 687.381 687.381
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 659.048 0 0 659.048 659.048
2020 3.035.217 -58,3% față de anul precedent 3.036.120 3.143.463 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 107.343 107.343
2019 7.285.857 +172,2% față de anul precedent 7.287.700 6.948.626 339.074 +24,4% față de anul precedent 294.678 +33,9% față de anul precedent 0 0
2018 2.676.869 +11.652,5% față de anul precedent 2.678.795 2.406.284 272.511 220.122 0 0
2017 22.777 -66,5% față de anul precedent 25.130 63.491 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 38.361 39.045
2016 67.942 69.964 65.118 4.846 2.808 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 592.888 174.888 767.776 115.598 59.041 249
2023 592.888 169.701 762.589 115.933 53.686 82
2022 668.703 485.636 1.154.339 102.809 309.092 73.735
2021 3.212 219.006 222.218 92.253 113.576 13.177
2020 6.012 218.878 224.890 92.252 125.697 929
2019 366.964 3.955.412 4.322.376 96.392 3.833.789 25.231
2018 0 1.780.100 1.780.100 53.148 1.580.236 146.716
2017 0 158.477 158.477 76.458 79.966 2.053
2016 0 165.246 165.246 100.649 64.433 164

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.853.584 +1,7% față de anul precedent -2.029.418 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 2.804.947 +14,6% față de anul precedent -1.964.142 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 2.448.218 +211,8% față de anul precedent -1.193.836 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 785.202 +986,1% față de anul precedent -506.455 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 72.297 -98,2% față de anul precedent 152.593 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.946.650 +153,2% față de anul precedent 375.726 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.558.756 +891,2% față de anul precedent 221.344 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 157.256 -4,3% față de anul precedent 1.221 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 164.310 936 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.276 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.853.584 RON +1.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
770.306 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.804.947 RON +14.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
687.381 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.448.218 RON +211.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
659.048 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
785.202 RON +986.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.035.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.035.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.035.217 RON -58.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
107.343 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.297 RON -98.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.285.857 RON. Profit: 294.678 RON

Cifra de afaceri: 7.285.857 RON. Profit: 294.678 RON

Cifra de afaceri
7.285.857 RON +172.18% față de anul precedent
Profit net
294.678 RON +33.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.946.650 RON +153.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.676.869 RON. Profit: 220.122 RON

Cifra de afaceri: 2.676.869 RON. Profit: 220.122 RON

Cifra de afaceri
2.676.869 RON +11652.51% față de anul precedent
Profit net
220.122 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.558.756 RON +891.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.777 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.777 RON -66.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.045 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
157.256 RON -4.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 67.942 RON. Profit: 2.808 RON

Cifra de afaceri: 67.942 RON. Profit: 2.808 RON

Cifra de afaceri
67.942 RON
Profit net
2.808 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
164.310 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARBORVITAE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Iaşi (IAŞI)

ARBORVITAE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Mun. Iaşi (IAŞI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Iaşi

ECO RBK SRL
CUI: 33380372CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.817.552 RON
Profit
11.819 RON
Angajati
9
FLORAL-NYK S.R.L.
CUI: 33862606CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Ţibăneşti Com. Ţibăneşti2014-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.138.737 RON
Profit
28.030 RON
Angajati
2
OYON SERVICII SRL
CUI: 32649872CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Sat Heci Com. Lespezi2014-01-14
fara e-Factura
ZAFARM MEDICAMENTE SRL
CUI: 33956514CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.768.383 RON
Profit
99.724 RON
Angajati
9

Alte firme din Iaşi

TEHNO-URB PROIECT SRL
CUI: 33738870CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2014-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.000 RON
Profit
17.731 RON
Angajati
1
ALCALIN IASI 2G SRL
CUI: 33715168CAEN: 5813
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2014-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.237 RON
Profit
81.637 RON
Angajati
2
LORYEDA SRL
CUI: 33754434CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CIVILIS ART GRUP SRL
CUI: 33926734CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Corneşti Com. Miroslava2014-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
491.692 RON
Profit
128.952 RON
Angajati
1
DOI BRAZI SRL
CUI: 1939809CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.949 RON
Profit
48.555 RON
Angajati
1
TAHAGOV COMSERV S.R.L.
CUI: 43698617CAEN: 4755
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
590.468 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARBORVITAE S.R.L.?

CUI-ul ARBORVITAE S.R.L. este 33738943.

Unde este sediul ARBORVITAE S.R.L.?

ARBORVITAE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Amurgului nr. 8, 700442, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ARBORVITAE S.R.L.?

ARBORVITAE S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARBORVITAE S.R.L. in 2024?

In 2024, ARBORVITAE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are ARBORVITAE S.R.L.?

ARBORVITAE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ARBORVITAE S.R.L.?

ARBORVITAE S.R.L. are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat ARBORVITAE S.R.L. in 2024?

ARBORVITAE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 65.276 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.