Activ

NICOL DACIANA SRL

CUI: 33745797
CIF: 33745797
Reg. Com.: J2014000473117
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:54

Despre NICOL DACIANA SRL

NICOL DACIANA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Caransebeş, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NICOL DACIANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 295.036 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 9.280 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut de la 203.400 RON in 2015 la 295.036 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
295.036 RON
Venituri totale
295.036 RON
Cheltuieli totale
277.525 RON
Profit brut
17.511 RON
Profit net
9.280 RON
Marja profit net
3,15%
Active imobilizate
2.230 RON
Active circulante
436.769 RON
Stocuri
137.625 RON
Creanțe
242.095 RON
Casa & conturi bănci
57.049 RON
Capital propriu
392.301 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. Punţii nr. 8, 325400

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. Punţii nr. 8, 325400
Cod poștal: 325400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. Punţii nr. 8, 325400
Cod postal
325400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.10.2014
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
295.036 RON
Rezultat net
9.280 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 295.036 RON 297.723 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 295.036 RON 297.742 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 277.525 RON 285.319 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.511 RON 12.423 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.280 RON 9.863 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.230 RON 3.485 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 436.769 RON 421.949 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 438.999 RON 425.434 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 137.625 RON 114.471 RON
CreanțeSume de încasat 242.095 RON 286.172 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.049 RON 21.306 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.698 RON 42.413 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 392.301 RON 383.021 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active438.999RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale438.999 RON
Datorii totale46.698 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,1 %Profit net / active totale
ROE
2,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 295.036 -0,9% față de anul precedent 295.036 277.525 17.511 +41,0% față de anul precedent 9.280 -5,9% față de anul precedent 0 0
2023 297.723 +0,4% față de anul precedent 297.742 285.319 12.423 -83,3% față de anul precedent 9.863 -86,2% față de anul precedent 0 0
2022 296.661 +178,5% față de anul precedent 296.661 222.386 74.275 71.318 0 0
2021 106.511 +18,2% față de anul precedent 106.588 141.117 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.529 34.910
2020 90.126 -66,6% față de anul precedent 92.926 91.098 1.828 -98,2% față de anul precedent 1.261 -98,7% față de anul precedent 0 0
2019 269.500 +8,1% față de anul precedent 269.500 168.055 101.445 +73,5% față de anul precedent 98.750 +76,4% față de anul precedent 0 0
2018 249.419 +202,4% față de anul precedent 249.419 190.944 58.475 +269,0% față de anul precedent 55.979 +272,6% față de anul precedent 0 0
2017 82.472 -62,2% față de anul precedent 82.472 66.624 15.848 -80,5% față de anul precedent 15.023 -80,9% față de anul precedent 0 0
2016 218.036 +7,2% față de anul precedent 218.222 137.110 81.112 -11,9% față de anul precedent 78.771 -8,4% față de anul precedent 0 0
2015 203.400 203.400 111.328 92.072 85.967 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.230 436.769 438.999 137.625 242.095 57.049
2023 3.485 421.949 425.434 114.471 286.172 21.306
2022 4.739 414.889 419.628 66.975 44.465 303.449
2021 2.649 352.230 354.879 51.654 10.289 290.287
2020 0 388.325 388.325 20.246 10.289 357.790
2019 0 397.647 397.647 10.275 18.728 368.644
2018 0 269.606 269.606 19.159 6.755 243.692
2017 0 189.735 189.735 33.119 6.755 149.861
2016 0 183.699 183.699 3.946 6.755 172.998
2015 188 108.316 108.504 49.879 11.013 47.424

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.698 +10,1% față de anul precedent 392.301 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 42.413 -8,7% față de anul precedent 383.021 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 46.470 -12,9% față de anul precedent 373.158 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 53.364 +2,2% față de anul precedent 301.840 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 52.236 -16,0% față de anul precedent 336.750 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 62.158 +89,1% față de anul precedent 335.489 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 32.867 +266,2% față de anul precedent 236.739 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 8.975 -50,0% față de anul precedent 180.760 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 17.961 -16,6% față de anul precedent 165.738 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 21.537 86.967 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NDNICOLETA DACIANA ŞUTACadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36430/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 295.036 RON. Profit: 9.280 RON

Cifra de afaceri: 295.036 RON. Profit: 9.280 RON

Cifra de afaceri
295.036 RON -0.9% față de anul precedent
Profit net
9.280 RON -5.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
46.698 RON +10.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 297.723 RON. Profit: 9.863 RON

Cifra de afaceri: 297.723 RON. Profit: 9.863 RON

Cifra de afaceri
297.723 RON +0.36% față de anul precedent
Profit net
9.863 RON -86.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
42.413 RON -8.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.661 RON. Profit: 71.318 RON

Cifra de afaceri: 296.661 RON. Profit: 71.318 RON

Cifra de afaceri
296.661 RON +178.53% față de anul precedent
Profit net
71.318 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.470 RON -12.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 106.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 106.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
106.511 RON +18.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
34.910 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.364 RON +2.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 90.126 RON. Profit: 1.261 RON

Cifra de afaceri: 90.126 RON. Profit: 1.261 RON

Cifra de afaceri
90.126 RON -66.56% față de anul precedent
Profit net
1.261 RON -98.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
52.236 RON -15.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 269.500 RON. Profit: 98.750 RON

Cifra de afaceri: 269.500 RON. Profit: 98.750 RON

Cifra de afaceri
269.500 RON +8.05% față de anul precedent
Profit net
98.750 RON +76.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
62.158 RON +89.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 249.419 RON. Profit: 55.979 RON

Cifra de afaceri: 249.419 RON. Profit: 55.979 RON

Cifra de afaceri
249.419 RON +202.43% față de anul precedent
Profit net
55.979 RON +272.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
32.867 RON +266.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 82.472 RON. Profit: 15.023 RON

Cifra de afaceri: 82.472 RON. Profit: 15.023 RON

Cifra de afaceri
82.472 RON -62.18% față de anul precedent
Profit net
15.023 RON -80.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
8.975 RON -50.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 218.036 RON. Profit: 78.771 RON

Cifra de afaceri: 218.036 RON. Profit: 78.771 RON

Cifra de afaceri
218.036 RON +7.2% față de anul precedent
Profit net
78.771 RON -8.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
17.961 RON -16.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 203.400 RON. Profit: 85.967 RON

Cifra de afaceri: 203.400 RON. Profit: 85.967 RON

Cifra de afaceri
203.400 RON
Profit net
85.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
21.537 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICOL DACIANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Caransebeş (CARAŞ-SEVERIN)

NICOL DACIANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Caransebeş (CARAŞ-SEVERIN)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36430/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
NICOL DACIANA SRL
CUI
33745797
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J11/473/2014
EUID
ROONRC.J11/473/2014
Sediu
Municipiul Caransebeş, Jud. Caraş-Severin, Strada PUNŢII, Nr. 8
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
775358
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3522222
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Camelia-Maria Pop

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3522222 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36430/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Caraş-Severin

AŞER & AMOS S.R.L.
CUI: 48900821CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa2023-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.787 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAVLOVICI IASMIN SPEED SRL
CUI: 30955220CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Moldova Nouă2012-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.455 RON
Profit
183.181 RON
Angajati
1
SPRINT TRAVEL ARGHIR S.R.L.
CUI: 44481020CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2021-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.610 RON
Profit
13.730 RON
Angajati
2
CABAMARALDAV SRL
CUI: 32967175CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Moldova Nouă2014-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.200 RON
Profit
34.535 RON
Angajati
2
BAUER REISEN SRL
CUI: 14436248CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oţelu Roşu2002-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.521 RON
Profit
6.451 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Caraş-Severin

NEUWEG - KISS SRL
CUI: 33745711CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2014-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.621 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARENARIA SRL
CUI: 34143102CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2015-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.568 RON
Profit
66.455 RON
Angajati
3
JOSEF BEŢA SRL
CUI: 33627384CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Clocotici Com. Lupac2014-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.791 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PFLEGE AGENTUR MILOŞ SRL
CUI: 34413621CAEN: 4939
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Nermed Com. Caraşova2015-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.718 RON
Profit
45.194 RON
Angajati
2

Alte firme din Caraş-Severin

MEMENTO EVENTS G & I SRL
CUI: 33745762CAEN: 9329
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2014-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.693.241 RON
Profit
140.535 RON
Angajati
21
ROM K-DRAN ECOLOGIC SRL
CUI: 33750866CAEN: 3812
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2014-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.990 RON
Profit
49.367 RON
Angajati
2
DIOMAR INVEST BLUE SRL
CUI: 33716015CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Eftimie Murgu Com. Eftimie Murgu2014-10-21
fara e-Factura
EVEL - NAT TRANSAV SRL
CUI: 33811564CAEN: 4941
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Măgura Com. Zăvoi2014-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.872 RON
Profit
48.660 RON
Angajati
1
REIFEN DIIALEX SRL
CUI: 33173970CAEN: 4782
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş2014-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.651 RON
Profit
4.879 RON
Angajati
1
TORMA IMOBCONSTRUCT SRL
CUI: 34401759CAEN: 4110
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Moldova Nouă2015-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.784.207 RON
Profit
309.020 RON
Angajati
4
CRISTOM PLANT S.R.L.
CUI: 24489134CAEN: 0161
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Şuşca Com. Pojejena2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.924 RON
Profit
271.327 RON
Angajati
5
TEOIENCIU CONS S.R.L.
CUI: 38938853CAEN: 7112
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2018-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.999 RON
Profit
5.814 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICOL DACIANA SRL?

CUI-ul NICOL DACIANA SRL este 33745797.

Unde este sediul NICOL DACIANA SRL?

NICOL DACIANA SRL are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. Punţii nr. 8, 325400, Mun. Caransebeş, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata NICOL DACIANA SRL?

NICOL DACIANA SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NICOL DACIANA SRL in 2024?

In 2024, NICOL DACIANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 295.036 RON.

Cati angajati are NICOL DACIANA SRL?

NICOL DACIANA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are NICOL DACIANA SRL?

NICOL DACIANA SRL are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat NICOL DACIANA SRL in 2024?

NICOL DACIANA SRL a inregistrat un profit net de 9.280 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.