Activ

ULISSE101 CONSULTING SRL

CUI: 33755022
CIF: 33755022
Reg. Com.: J35/2476/2014
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 octombrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:42

Despre ULISSE101 CONSULTING SRL

ULISSE101 CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ULISSE101 CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 111 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
539 RON
Cheltuieli totale
407 RON
Profit brut
132 RON
Profit net
111 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
24.386 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
24.386 RON
Capital propriu
18.062 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Episcop Augustin Pacha nr. 10, 300055
Detalii adresaSAD 8, BIROUL NR. 3C

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Episcop Augustin Pacha nr. 10, 300055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Episcop Augustin Pacha nr. 10,SAD 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.10.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
111 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 539 RON 615 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 407 RON 619 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 132 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 111 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.386 RON 24.254 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 24.386 RON 24.254 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.386 RON 24.254 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.324 RON 6.303 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.062 RON 17.951 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active24.386RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

25,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale24.386 RON
Datorii totale6.324 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,5 %Profit net / active totale
ROE
0,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 539 407 132 111 0 0
2022 0 615 619 0 0 4 4
2021 0 -100,0% față de anul precedent 446 1.524 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.078 1.089
2020 36.660 -84,6% față de anul precedent 39.364 27.551 11.813 -94,5% față de anul precedent 10.713 -94,8% față de anul precedent 0 0
2019 237.406 +430,1% față de anul precedent 239.731 26.349 213.382 +2.679,9% față de anul precedent 206.216 +3.156,7% față de anul precedent 0 0
2018 44.786 -81,6% față de anul precedent 45.567 37.891 7.676 -96,5% față de anul precedent 6.332 -97,0% față de anul precedent 0 0
2017 242.984 -1,3% față de anul precedent 250.793 30.977 219.816 -0,6% față de anul precedent 212.420 -0,6% față de anul precedent 0 0
2016 246.129 -11,5% față de anul precedent 253.719 32.528 221.191 -15,7% față de anul precedent 213.789 -15,7% față de anul precedent 0 0
2015 278.096 +58,2% față de anul precedent 291.243 29.009 262.234 +51,9% față de anul precedent 253.717 +51,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 175.806 175.806 3.124 172.682 167.408 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 24.386 24.386 0 0 24.386
2022 0 24.254 24.254 0 0 24.254
2021 0 24.258 24.258 0 0 24.258
2020 0 23.876 23.876 0 0 23.876
2019 0 212.187 212.187 0 121.612 90.575
2018 0 65.148 65.148 0 10.525 54.623
2017 0 230.934 230.934 0 119.778 111.156
2016 0 261.203 261.203 0 103.194 158.009
2015 0 343.730 343.730 0 136.939 206.791
2014 578 176.086 176.664 0 175.806 280

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 6.324 +0,3% față de anul precedent 18.062 Neraportat 0
2022 6.303 0,0% față de anul precedent 17.951 Neraportat 0
2021 6.303 +30,4% față de anul precedent 17.955 Neraportat 0
2020 4.832 -13,9% față de anul precedent 19.044 Neraportat 0
2019 5.611 +1,0% față de anul precedent 206.576 Neraportat 0
2018 5.553 -42,9% față de anul precedent 59.595 Neraportat 0
2017 9.726 -79,3% față de anul precedent 221.208 Neraportat 0
2016 47.054 +30,1% față de anul precedent 214.149 Neraportat 0
2015 36.171 +201,2% față de anul precedent 310.587 Neraportat 0
2014 12.008 167.708 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 111 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 111 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
111 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.324 RON +0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4 RON
Angajati
0
Datorii
6.303 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.089 RON
Angajati
0
Datorii
6.303 RON +30.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 36.660 RON. Profit: 10.713 RON

Cifra de afaceri: 36.660 RON. Profit: 10.713 RON

Cifra de afaceri
36.660 RON -84.56% față de anul precedent
Profit net
10.713 RON -94.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.832 RON -13.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 237.406 RON. Profit: 206.216 RON

Cifra de afaceri: 237.406 RON. Profit: 206.216 RON

Cifra de afaceri
237.406 RON +430.09% față de anul precedent
Profit net
206.216 RON +3156.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.611 RON +1.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.786 RON. Profit: 6.332 RON

Cifra de afaceri: 44.786 RON. Profit: 6.332 RON

Cifra de afaceri
44.786 RON -81.57% față de anul precedent
Profit net
6.332 RON -97.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.553 RON -42.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 242.984 RON. Profit: 212.420 RON

Cifra de afaceri: 242.984 RON. Profit: 212.420 RON

Cifra de afaceri
242.984 RON -1.28% față de anul precedent
Profit net
212.420 RON -0.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.726 RON -79.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 246.129 RON. Profit: 213.789 RON

Cifra de afaceri: 246.129 RON. Profit: 213.789 RON

Cifra de afaceri
246.129 RON -11.49% față de anul precedent
Profit net
213.789 RON -15.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.054 RON +30.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 278.096 RON. Profit: 253.717 RON

Cifra de afaceri: 278.096 RON. Profit: 253.717 RON

Cifra de afaceri
278.096 RON +58.18% față de anul precedent
Profit net
253.717 RON +51.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
36.171 RON +201.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 175.806 RON. Profit: 167.408 RON

Cifra de afaceri: 175.806 RON. Profit: 167.408 RON

Cifra de afaceri
175.806 RON
Profit net
167.408 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.008 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataULISSE101 CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

ULISSE101 CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Timiş

AVA SOLUTIONS 4YOU SRL
CUI: 33320109CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2014-06-26
fara e-Factura
PRIDE PRO - SOLUTIONS SRL
CUI: 33794560CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.852 RON
Profit
2.994 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

FENICE AGRI TECH SRL
CUI: 33754922CAEN: 0125
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.296.857 RON
Profit
901.242 RON
Angajati
1
GHERICO SERVICES SRL
CUI: 33755049CAEN: 7010
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.436 RON
Profit
46.923 RON
Angajati
0
ROYAL ESCU SRL
CUI: 33739191CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2014-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEIALIGHT INSTALL SRL
CUI: 33764969CAEN: 4754
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.187.464 RON
Profit
150.193 RON
Angajati
1
DSD HIDRO-MONTAJ SRL
CUI: 33891105CAEN: 3320
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.485.570 RON
Profit
683.306 RON
Angajati
25
GORDYS LUXURY SRL
CUI: 32551431CAEN: 4759
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.227 RON
Profit
12.819 RON
Angajati
0
INTELTIM MANAGEMENT SRL
CUI: 34968401CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
686 RON
Profit
264 RON
Angajati
0
TEHNOLUX SRL
CUI: 15722035CAEN: 3100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.469.207 RON
Profit
9.428 RON
Angajati
5
DINU LUCIAN TAXI S.R.L.
CUI: 41791271CAEN: 4933
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.587 RON
Profit
17.630 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ULISSE101 CONSULTING SRL?

CUI-ul ULISSE101 CONSULTING SRL este 33755022.

Unde este sediul ULISSE101 CONSULTING SRL?

ULISSE101 CONSULTING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Episcop Augustin Pacha nr. 10, 300055, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata ULISSE101 CONSULTING SRL?

ULISSE101 CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ULISSE101 CONSULTING SRL in 2023?

In 2023, ULISSE101 CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ULISSE101 CONSULTING SRL?

ULISSE101 CONSULTING SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat ULISSE101 CONSULTING SRL in 2023?

ULISSE101 CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 111 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.