Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 14:26
Despre M. LINE WORK SRL
M. LINE WORK SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, M. LINE WORK SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 16 RON
- Cheltuieli totale
- 8.276 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 2.719 RON
- Active circulante
- 47.598 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 4.523 RON
- Casa & conturi bănci
- 43.075 RON
- Capital propriu
- 45.980 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Olteţ nr. 23, 500152
- Detalii
- birou 2
- Cod postal
- 500152
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 31.10.2014
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
- Platitor TVA
- Da
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 14 ianuarie 2025
- Data reactivare
- 23 septembrie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2014 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -8.260 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 428.634 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 16 RON | 428.788 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 8.276 RON | 54.314 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 374.474 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 370.274 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 8.260 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 8.260 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.719 RON | 5.686 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 47.598 RON | 442.948 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 50.317 RON | 448.634 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.523 RON | 319.141 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 43.075 RON | 123.807 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 4.337 RON | 24.120 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 45.980 RON | 424.514 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 10,97 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 91,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 16 | 8.276 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.260 | 8.260 |
| 2023 | 428.634 +37,4% față de anul precedent | 428.788 | 54.314 | 374.474 +43,1% față de anul precedent | 370.274 +43,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 312.049 -15,9% față de anul precedent | 312.071 | 50.372 | 261.699 -18,6% față de anul precedent | 258.834 -18,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 370.862 -39,9% față de anul precedent | 373.076 | 51.718 | 321.358 -43,4% față de anul precedent | 317.724 -43,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 616.579 -5,0% față de anul precedent | 620.175 | 52.821 | 567.354 -6,8% față de anul precedent | 561.665 -6,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 648.874 +9,2% față de anul precedent | 648.874 | 40.333 | 608.541 +18,2% față de anul precedent | 602.053 +18,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 594.178 -4,0% față de anul precedent | 594.947 | 80.224 | 514.723 -6,3% față de anul precedent | 508.780 -6,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 618.707 +42,3% față de anul precedent | 621.469 | 72.307 | 549.162 +56,8% față de anul precedent | 542.952 +59,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 434.867 +60,4% față de anul precedent | 437.388 | 87.215 | 350.173 +222,9% față de anul precedent | 341.475 +240,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 271.173 +141,3% față de anul precedent | 274.790 | 166.346 | 108.444 +2,6% față de anul precedent | 100.309 -1,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 112.380 | 112.388 | 6.735 | 105.653 | 102.282 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.719 | 47.598 | 50.317 | 0 | 4.523 | 43.075 |
| 2023 | 5.686 | 442.948 | 448.634 | 0 | 319.141 | 123.807 |
| 2022 | 0 | 334.648 | 334.648 | 0 | 217.008 | 117.640 |
| 2021 | 0 | 381.166 | 381.166 | 0 | 33.101 | 348.065 |
| 2020 | 4.748 | 621.879 | 626.627 | 0 | 55.011 | 566.868 |
| 2019 | 9.496 | 657.817 | 667.313 | 0 | 57.300 | 600.517 |
| 2018 | 0 | 190.048 | 190.048 | 0 | 60.244 | 129.804 |
| 2017 | 0 | 585.529 | 585.529 | 0 | 59.059 | 526.470 |
| 2016 | 0 | 361.986 | 361.986 | 0 | 182 | 361.804 |
| 2015 | 0 | 102.958 | 102.958 | 0 | 21.996 | 80.962 |
| 2014 | 682 | 138.493 | 139.175 | 0 | 63.945 | 74.548 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.337 -82,0% față de anul precedent | 45.980 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 24.120 +11,8% față de anul precedent | 424.514 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 21.574 +134,5% față de anul precedent | 313.074 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 9.202 -53,3% față de anul precedent | 371.964 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 19.722 -1,5% față de anul precedent | 606.905 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 20.020 -45,5% față de anul precedent | 647.293 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 36.764 -13,2% față de anul precedent | 153.284 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 42.337 +108,9% față de anul precedent | 543.192 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 20.271 +741,5% față de anul precedent | 341.715 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 2.409 -93,4% față de anul precedent | 100.549 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 36.693 | 102.482 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
14 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.260 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 4.337 RON -82.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 428.634 RON. Profit: 370.274 RON
Cifra de afaceri: 428.634 RON. Profit: 370.274 RON
- Cifra de afaceri
- 428.634 RON +37.36% față de anul precedent
- Profit net
- 370.274 RON +43.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.120 RON +11.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 312.049 RON. Profit: 258.834 RON
Cifra de afaceri: 312.049 RON. Profit: 258.834 RON
- Cifra de afaceri
- 312.049 RON -15.86% față de anul precedent
- Profit net
- 258.834 RON -18.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.574 RON +134.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 370.862 RON. Profit: 317.724 RON
Cifra de afaceri: 370.862 RON. Profit: 317.724 RON
- Cifra de afaceri
- 370.862 RON -39.85% față de anul precedent
- Profit net
- 317.724 RON -43.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.202 RON -53.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 616.579 RON. Profit: 561.665 RON
Cifra de afaceri: 616.579 RON. Profit: 561.665 RON
- Cifra de afaceri
- 616.579 RON -4.98% față de anul precedent
- Profit net
- 561.665 RON -6.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.722 RON -1.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 648.874 RON. Profit: 602.053 RON
Cifra de afaceri: 648.874 RON. Profit: 602.053 RON
- Cifra de afaceri
- 648.874 RON +9.21% față de anul precedent
- Profit net
- 602.053 RON +18.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.020 RON -45.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 594.178 RON. Profit: 508.780 RON
Cifra de afaceri: 594.178 RON. Profit: 508.780 RON
- Cifra de afaceri
- 594.178 RON -3.96% față de anul precedent
- Profit net
- 508.780 RON -6.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 36.764 RON -13.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 618.707 RON. Profit: 542.952 RON
Cifra de afaceri: 618.707 RON. Profit: 542.952 RON
- Cifra de afaceri
- 618.707 RON +42.27% față de anul precedent
- Profit net
- 542.952 RON +59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 42.337 RON +108.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 434.867 RON. Profit: 341.475 RON
Cifra de afaceri: 434.867 RON. Profit: 341.475 RON
- Cifra de afaceri
- 434.867 RON +60.37% față de anul precedent
- Profit net
- 341.475 RON +240.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 20.271 RON +741.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 271.173 RON. Profit: 100.309 RON
Cifra de afaceri: 271.173 RON. Profit: 100.309 RON
- Cifra de afaceri
- 271.173 RON +141.3% față de anul precedent
- Profit net
- 100.309 RON -1.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.409 RON -93.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 112.380 RON. Profit: 102.282 RON
Cifra de afaceri: 112.380 RON. Profit: 102.282 RON
- Cifra de afaceri
- 112.380 RON
- Profit net
- 102.282 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 36.693 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM. LINE WORK SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
M. LINE WORK SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Braşov (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul M. LINE WORK SRL?
CUI-ul M. LINE WORK SRL este 33756699.
Unde este sediul M. LINE WORK SRL?
M. LINE WORK SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Olteţ nr. 23, 500152, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata M. LINE WORK SRL?
M. LINE WORK SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a M. LINE WORK SRL in 2024?
In 2024, M. LINE WORK SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are M. LINE WORK SRL?
M. LINE WORK SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat M. LINE WORK SRL in 2024?
M. LINE WORK SRL a inregistrat o pierdere neta de 8.260 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.