Activ Plătitor TVA

DOBAI PROD SRL

CUI: 3378702
CIF: RO3378702
Reg. Com.: J1993002204408
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:33

Despre DOBAI PROD SRL

DOBAI PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DOBAI PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 397.515 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 38.785 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 108.854 RON in 2008 la 397.515 RON in 2024. Datoriile raportate (575.656 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
397.515 RON
Venituri totale
407.226 RON
Cheltuieli totale
361.323 RON
Profit brut
45.903 RON
Profit net
38.785 RON
Marja profit net
9,76%
Active imobilizate
812.180 RON
Active circulante
186.354 RON
Stocuri
82.206 RON
Creanțe
103.876 RON
Casa & conturi bănci
272 RON
Capital propriu
418.676 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tunari nr. 30, 20527
Telefon0745758283

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tunari nr. 30, 20527
Cod poștal: 20527
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tunari nr. 30, 20527
Cod postal
20527
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
397.515 RON
Rezultat net
38.785 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 397.515 RON 401.057 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 407.226 RON 413.286 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 361.323 RON 461.846 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 45.903 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.785 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 48.560 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 52.610 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 812.180 RON 807.076 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 186.354 RON 147.014 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 998.534 RON 954.090 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 82.206 RON 49.148 RON
CreanțeSume de încasat 103.876 RON 95.667 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 272 RON 2.199 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 575.656 RON 574.198 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 418.676 RON 379.892 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active998.534RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

57,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale998.534 RON
Datorii totale575.656 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,9 %Profit net / active totale
ROE
9,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 397.515 -0,9% față de anul precedent 407.226 361.323 45.903 38.785 0 0
2023 401.057 +20,2% față de anul precedent 413.286 461.846 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.560 52.610
2022 333.673 +5,6% față de anul precedent 335.078 262.575 72.503 +2,7% față de anul precedent 69.219 +11,9% față de anul precedent 0 0
2021 315.893 +25,8% față de anul precedent 315.893 245.299 70.594 +33,9% față de anul precedent 61.875 +37,0% față de anul precedent 0 0
2020 251.059 +19,1% față de anul precedent 251.636 198.930 52.706 +314,0% față de anul precedent 45.157 +367,0% față de anul precedent 0 0
2019 210.752 +1,5% față de anul precedent 288.508 275.778 12.730 -88,3% față de anul precedent 9.669 -90,8% față de anul precedent 0 0
2018 207.559 +12,4% față de anul precedent 307.025 198.410 108.615 +1.721,5% față de anul precedent 105.544 +2.470,5% față de anul precedent 0 0
2017 184.702 -7,7% față de anul precedent 185.723 179.760 5.963 -94,4% față de anul precedent 4.106 -95,9% față de anul precedent 0 0
2016 200.024 +26,1% față de anul precedent 200.082 94.203 105.879 +178,8% față de anul precedent 99.876 +200,7% față de anul precedent 0 0
2015 158.681 +7,8% față de anul precedent 158.693 120.715 37.978 -35,3% față de anul precedent 33.217 -38,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 147.166 -1,2% față de anul precedent 152.257 93.545 58.712 -57,6% față de anul precedent 54.144 -59,7% față de anul precedent 0 0
2013 148.879 +15,0% față de anul precedent 238.881 100.527 138.354 +302,1% față de anul precedent 134.207 +290,0% față de anul precedent 0 0
2012 129.469 +19,7% față de anul precedent 134.163 99.753 34.410 +263,9% față de anul precedent 34.410 +263,9% față de anul precedent 0 0
2011 108.175 -5,6% față de anul precedent 108.274 98.818 9.456 9.456 0 0
2010 114.569 -24,9% față de anul precedent 114.640 151.185 0 0 36.545 39.770
2009 152.578 +40,2% față de anul precedent 152.941 154.667 0 0 1.726 4.593
2008 108.854 142.452 177.633 0 0 35.181 35.181

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 812.180 186.354 998.534 82.206 103.876 272
2023 807.076 147.014 954.090 49.148 95.667 2.199
2022 887.707 211.200 1.098.907 80.495 115.099 15.606
2021 949.906 169.191 1.119.097 64.952 88.904 15.335
2020 890.583 118.742 1.009.325 63.741 51.662 3.339
2019 834.678 175.980 1.010.658 63.741 112.098 141
2018 792.563 217.432 1.009.995 66.418 149.349 1.665
2017 511.646 193.816 705.462 40.266 153.408 142
2016 453.633 164.629 618.262 34.972 128.558 1.099
2015 330.194 84.008 414.202 28.560 69.281 -13.833
2014 27.458 239.492 266.950 192.324 41.652 5.516
2013 34.988 173.461 208.449 163.287 10.001 173
2012 51.791 100.284 152.075 93.535 6.009 740
2011 60.192 51.374 111.566 40.335 8.969 2.070
2010 55.178 59.467 114.645 36.037 22.033 1.397
2009 89.539 20.635 110.174 0 14.030 6.605
2008 89.539 18.906 108.445 0 697 18.209

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 575.656 +0,3% față de anul precedent 418.676 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 574.198 -0,7% față de anul precedent 379.892 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 578.215 +79,9% față de anul precedent 489.502 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 321.432 -3,5% față de anul precedent 735.283 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 332.917 -53,4% față de anul precedent 676.408 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 713.907 -1,3% față de anul precedent 296.751 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 722.913 +38,0% față de anul precedent 287.082 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2017 523.924 +18,9% față de anul precedent 181.538 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 440.831 +34,1% față de anul precedent 177.431 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 328.646 +55,3% față de anul precedent 85.556 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 211.612 +2,1% față de anul precedent 55.338 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 207.255 -27,3% față de anul precedent 1.194 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 285.088 +2,2% față de anul precedent -133.013 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 278.989 -4,3% față de anul precedent -167.423 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 291.524 +17,3% față de anul precedent -176.879 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 248.629 +0,3% față de anul precedent -137.109 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 247.815 -132.516 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMARIAN SIMIONadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 18853/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 397.515 RON. Profit: 38.785 RON

Cifra de afaceri: 397.515 RON. Profit: 38.785 RON

Cifra de afaceri
397.515 RON -0.88% față de anul precedent
Profit net
38.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
575.656 RON +0.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 401.057 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 401.057 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
401.057 RON +20.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.610 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
574.198 RON -0.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 333.673 RON. Profit: 69.219 RON

Cifra de afaceri: 333.673 RON. Profit: 69.219 RON

Cifra de afaceri
333.673 RON +5.63% față de anul precedent
Profit net
69.219 RON +11.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
578.215 RON +79.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 315.893 RON. Profit: 61.875 RON

Cifra de afaceri: 315.893 RON. Profit: 61.875 RON

Cifra de afaceri
315.893 RON +25.82% față de anul precedent
Profit net
61.875 RON +37.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
321.432 RON -3.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 251.059 RON. Profit: 45.157 RON

Cifra de afaceri: 251.059 RON. Profit: 45.157 RON

Cifra de afaceri
251.059 RON +19.13% față de anul precedent
Profit net
45.157 RON +367.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
332.917 RON -53.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 210.752 RON. Profit: 9.669 RON

Cifra de afaceri: 210.752 RON. Profit: 9.669 RON

Cifra de afaceri
210.752 RON +1.54% față de anul precedent
Profit net
9.669 RON -90.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
713.907 RON -1.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 207.559 RON. Profit: 105.544 RON

Cifra de afaceri: 207.559 RON. Profit: 105.544 RON

Cifra de afaceri
207.559 RON +12.38% față de anul precedent
Profit net
105.544 RON +2470.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
722.913 RON +37.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 184.702 RON. Profit: 4.106 RON

Cifra de afaceri: 184.702 RON. Profit: 4.106 RON

Cifra de afaceri
184.702 RON -7.66% față de anul precedent
Profit net
4.106 RON -95.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
523.924 RON +18.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 200.024 RON. Profit: 99.876 RON

Cifra de afaceri: 200.024 RON. Profit: 99.876 RON

Cifra de afaceri
200.024 RON +26.05% față de anul precedent
Profit net
99.876 RON +200.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
440.831 RON +34.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 158.681 RON. Profit: 33.217 RON

Cifra de afaceri: 158.681 RON. Profit: 33.217 RON

Cifra de afaceri
158.681 RON +7.82% față de anul precedent
Profit net
33.217 RON -38.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
328.646 RON +55.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 147.166 RON. Profit: 54.144 RON

Cifra de afaceri: 147.166 RON. Profit: 54.144 RON

Cifra de afaceri
147.166 RON -1.15% față de anul precedent
Profit net
54.144 RON -59.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
211.612 RON +2.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 148.879 RON. Profit: 134.207 RON

Cifra de afaceri: 148.879 RON. Profit: 134.207 RON

Cifra de afaceri
148.879 RON +14.99% față de anul precedent
Profit net
134.207 RON +290.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
207.255 RON -27.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 129.469 RON. Profit: 34.410 RON

Cifra de afaceri: 129.469 RON. Profit: 34.410 RON

Cifra de afaceri
129.469 RON +19.68% față de anul precedent
Profit net
34.410 RON +263.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
285.088 RON +2.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 108.175 RON. Profit: 9.456 RON

Cifra de afaceri: 108.175 RON. Profit: 9.456 RON

Cifra de afaceri
108.175 RON -5.58% față de anul precedent
Profit net
9.456 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
278.989 RON -4.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 114.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.569 RON -24.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.770 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
291.524 RON +17.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 152.578 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.578 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.578 RON +40.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.593 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
248.629 RON +0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 108.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.854 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.181 RON
Angajati
2
Datorii
247.815 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDOBAI PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DOBAI PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.052026Mentiune · Buletin 18853/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DOBAI PROD SRL
CUI
3378702
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.05.2026
Registrul Comerțului
J1993002204408
EUID
ROONRC.J1993002204408
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. TUNARI, Nr. 30
Județ
București
Număr încheiere
394562
Data încheierii
15.05.2026
Număr dosar
1915021
Data dosarului
12.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mariana Adriana Ungurusan

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 04.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 12.05.2026
  • Act adiţional nr. 1 din 15.04.2026 la contractul de comodat
Vezi Buletinul ONRC nr. 18853/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

AZET IMO MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 44099934CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.140 RON
Profit
222.310 RON
Angajati
1
DUNA IMPEX SRL
CUI: 3597990CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.067 RON
Profit
130.750 RON
Angajati
1
ALVITAL CONCEPT S.R.L.
CUI: 43220360CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YUROM ARTIS SRL
CUI: 13020476CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.933 RON
Profit
287.331 RON
Angajati
1
PATRUX COMEX SRL
CUI: 15357800CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
403.361 RON
Profit
120.871 RON
Angajati
2
PIPERA DEVELOPMENT INC S.R.L.
CUI: 48980626CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.640 RON
Profit
167.127 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

ZMEURA S.A.
CUI: 404254CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1993-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.733 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ITACA IMPEX SRL
CUI: 3378737CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.571 RON
Profit
109.219 RON
Angajati
2
TRITON PROD IMPEX S.R.L.
CUI: 339431CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.095 RON
Profit
208.560 RON
Angajati
1
STURION IMPEX SRL
CUI: 3378745CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.452 RON
Profit
140.898 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ADRIAN SISTEM S.R.L.
CUI: 3378630CAEN: 2319
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.295.962 RON
Profit
222.488 RON
Angajati
17
GHIOCELUL PROD COMPLEX SRL
CUI: 2624744CAEN: 4752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.624 RON
Profit
8.870 RON
Angajati
1
TOTAL PRINT M.T. SRL
CUI: 3381511CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.740 RON
Profit
3.078 RON
Angajati
1
CHANGE PROMOTION TRADING SRL
CUI: 3323049CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.640 RON
Profit
90 RON
Angajati
0
BANEASA CASA ALBA SRL
CUI: 3447942CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.559 RON
Profit
30.266 RON
Angajati
1
POSTAVARIA ROMANA SA
CUI: 671CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.327.554 RON
Profit
528.158 RON
Angajati
56

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DOBAI PROD SRL?

CUI-ul DOBAI PROD SRL este 3378702.

Unde este sediul DOBAI PROD SRL?

DOBAI PROD SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Tunari nr. 30, 20527, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DOBAI PROD SRL?

DOBAI PROD SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DOBAI PROD SRL in 2024?

In 2024, DOBAI PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 397.515 RON.

Cati angajati are DOBAI PROD SRL?

DOBAI PROD SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are DOBAI PROD SRL?

DOBAI PROD SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat DOBAI PROD SRL in 2024?

DOBAI PROD SRL a inregistrat un profit net de 38.785 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.