Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 16:23
Despre CHEILE LUCAVEI S.R.L.
CHEILE LUCAVEI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa, judetul SUCEAVA, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CHEILE LUCAVEI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.857 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-96.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.450 RON in 2014 la 5.857 RON in 2024. Datoriile raportate (33.742 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 5.857 RON
- Venituri totale
- 5.857 RON
- Cheltuieli totale
- 29.304 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 217.312 RON
- Stocuri
- 180.465 RON
- Creanțe
- 24.851 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.996 RON
- Capital propriu
- 183.570 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa, 727380
- Cod postal
- 727380
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.12.2014
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2014 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 5.857 RON
- Rezultat net
- -23.447 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 5.857 RON | 157.169 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 5.857 RON | 157.169 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 29.304 RON | 178.159 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 23.447 RON | 20.990 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 23.447 RON | 22.482 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 217.312 RON | 219.124 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 217.312 RON | 219.124 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 180.465 RON | 181.334 RON |
| CreanțeSume de încasat | 24.851 RON | 24.133 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.996 RON | 13.657 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 33.742 RON | 20.711 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 183.570 RON | 198.413 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 6,44 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 84,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.857 -96,3% față de anul precedent | 5.857 | 29.304 | 0 | 0 | 23.447 | 23.447 |
| 2023 | 157.169 +16,5% față de anul precedent | 157.169 | 178.159 | 0 | 0 | 20.990 | 22.482 |
| 2022 | 134.858 -15,3% față de anul precedent | 134.858 | 157.827 | 0 | 0 | 22.969 | 24.250 |
| 2021 | 159.168 -52,9% față de anul precedent | 159.168 | 163.353 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.185 | 5.309 |
| 2020 | 337.769 +23,6% față de anul precedent | 337.769 | 236.371 | 101.398 +27,3% față de anul precedent | 98.480 +28,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 273.364 +210,0% față de anul precedent | 273.364 | 193.725 | 79.639 +1.282,6% față de anul precedent | 76.887 +1.476,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 88.170 -22,4% față de anul precedent | 88.170 | 82.410 | 5.760 -71,6% față de anul precedent | 4.878 -74,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 113.603 -21,7% față de anul precedent | 113.603 | 93.321 | 20.282 -47,1% față de anul precedent | 19.146 -44,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 145.005 +26,6% față de anul precedent | 145.005 | 106.676 | 38.329 +97,3% față de anul precedent | 34.591 +116,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 114.501 +7.796,6% față de anul precedent | 114.501 | 95.076 | 19.425 +5.858,6% față de anul precedent | 15.990 +5.570,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.450 | 1.450 | 1.124 | 326 | 282 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 217.312 | 217.312 | 180.465 | 24.851 | 11.996 |
| 2023 | 0 | 219.124 | 219.124 | 181.334 | 24.133 | 13.657 |
| 2022 | 0 | 231.692 | 231.692 | 199.311 | 28.903 | 3.478 |
| 2021 | 0 | 252.835 | 252.835 | 181.445 | 27.416 | 43.974 |
| 2020 | 0 | 258.820 | 258.820 | 215.273 | 0 | 43.547 |
| 2019 | 0 | 238.354 | 238.354 | 238.216 | 0 | 138 |
| 2018 | 0 | 243.210 | 243.210 | 243.086 | 0 | 124 |
| 2017 | 0 | 151.647 | 151.647 | 150.480 | 86 | 1.081 |
| 2016 | 0 | 88.537 | 88.537 | 87.370 | 0 | 1.167 |
| 2015 | 0 | 50.860 | 50.860 | 50.338 | 0 | 522 |
| 2014 | 0 | 8.364 | 8.364 | 6.243 | 0 | 2.121 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33.742 +62,9% față de anul precedent | 183.570 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 20.711 +91,8% față de anul precedent | 198.413 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 10.797 +40,4% față de anul precedent | 220.895 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 7.690 -8,1% față de anul precedent | 245.145 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 8.366 -90,3% față de anul precedent | 250.454 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 86.380 -48,6% față de anul precedent | 151.974 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 168.123 +106,4% față de anul precedent | 75.087 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 81.438 +117,3% față de anul precedent | 70.209 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 37.474 +9,0% față de anul precedent | 51.063 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 34.388 +336,3% față de anul precedent | 16.472 | Neraportat | 1 |
| 2014 | 7.882 | 482 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.857 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.857 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.857 RON -96.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.447 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 33.742 RON +62.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 157.169 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 157.169 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 157.169 RON +16.54% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.482 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.711 RON +91.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 134.858 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 134.858 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 134.858 RON -15.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.250 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.797 RON +40.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 159.168 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 159.168 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 159.168 RON -52.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.309 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.690 RON -8.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 337.769 RON. Profit: 98.480 RON
Cifra de afaceri: 337.769 RON. Profit: 98.480 RON
- Cifra de afaceri
- 337.769 RON +23.56% față de anul precedent
- Profit net
- 98.480 RON +28.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.366 RON -90.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 273.364 RON. Profit: 76.887 RON
Cifra de afaceri: 273.364 RON. Profit: 76.887 RON
- Cifra de afaceri
- 273.364 RON +210.04% față de anul precedent
- Profit net
- 76.887 RON +1476.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 86.380 RON -48.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 88.170 RON. Profit: 4.878 RON
Cifra de afaceri: 88.170 RON. Profit: 4.878 RON
- Cifra de afaceri
- 88.170 RON -22.39% față de anul precedent
- Profit net
- 4.878 RON -74.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 168.123 RON +106.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 113.603 RON. Profit: 19.146 RON
Cifra de afaceri: 113.603 RON. Profit: 19.146 RON
- Cifra de afaceri
- 113.603 RON -21.66% față de anul precedent
- Profit net
- 19.146 RON -44.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 81.438 RON +117.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 145.005 RON. Profit: 34.591 RON
Cifra de afaceri: 145.005 RON. Profit: 34.591 RON
- Cifra de afaceri
- 145.005 RON +26.64% față de anul precedent
- Profit net
- 34.591 RON +116.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 37.474 RON +8.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 114.501 RON. Profit: 15.990 RON
Cifra de afaceri: 114.501 RON. Profit: 15.990 RON
- Cifra de afaceri
- 114.501 RON +7796.62% față de anul precedent
- Profit net
- 15.990 RON +5570.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 34.388 RON +336.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.450 RON. Profit: 282 RON
Cifra de afaceri: 1.450 RON. Profit: 282 RON
- Cifra de afaceri
- 1.450 RON
- Profit net
- 282 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.882 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCHEILE LUCAVEI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa (SUCEAVA)
CHEILE LUCAVEI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CHEILE LUCAVEI S.R.L.?
CUI-ul CHEILE LUCAVEI S.R.L. este 33863598.
Unde este sediul CHEILE LUCAVEI S.R.L.?
CHEILE LUCAVEI S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa, 727380, Sat Moldova-Suliţa Com. Moldova-Suliţa, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata CHEILE LUCAVEI S.R.L.?
CHEILE LUCAVEI S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CHEILE LUCAVEI S.R.L. in 2024?
In 2024, CHEILE LUCAVEI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.857 RON.
Cati angajati are CHEILE LUCAVEI S.R.L.?
CHEILE LUCAVEI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CHEILE LUCAVEI S.R.L.?
CHEILE LUCAVEI S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat CHEILE LUCAVEI S.R.L. in 2024?
CHEILE LUCAVEI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 23.447 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.