Activ Plătitor TVAe‑Factură

3P CONSULTING & PROJECTS SRL

CUI: 33893890
CIF: RO33893890
Reg. Com.: J04/1134/2014
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:19

Despre 3P CONSULTING & PROJECTS SRL

3P CONSULTING & PROJECTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, judetul BACĂU, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, 3P CONSULTING & PROJECTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 333.130 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.5%). Profitul net inregistrat a fost de 86.200 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 68.030 RON in 2015 la 333.130 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
333.130 RON
Venituri totale
658.138 RON
Cheltuieli totale
556.485 RON
Profit brut
101.653 RON
Profit net
86.200 RON
Marja profit net
25,88%
Active imobilizate
261.204 RON
Active circulante
541.378 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
472.535 RON
Casa & conturi bănci
68.843 RON
Capital propriu
518.922 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, Str. Gării nr. 100
Detalii adresaCladirea G1. Cam. 2.07 (E 2 07)

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, Str. Gării nr. 100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, Str. Gării nr. 100
Detalii
Cladirea G1. Cam. 2.07 (E 2 07)
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2022)

Stare inactivitate

Data inactivare
31 martie 2016
Data reactivare
20 mai 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
333.130 RON
Rezultat net
86.200 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 333.130 RON 453.270 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 658.138 RON 453.409 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 556.485 RON 321.649 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 101.653 RON 131.760 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 86.200 RON 110.451 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 261.204 RON 550.008 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 541.378 RON 376.195 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 802.582 RON 926.203 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 472.535 RON 237.123 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 68.843 RON 139.072 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 284.427 RON 494.377 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 518.922 RON 432.722 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active802.582RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale802.582 RON
Datorii totale284.427 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,7 %Profit net / active totale
ROE
16,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 333.130 -26,5% față de anul precedent 658.138 556.485 101.653 -22,9% față de anul precedent 86.200 -22,0% față de anul precedent 0 0
2023 453.270 +27,1% față de anul precedent 453.409 321.649 131.760 +144,4% față de anul precedent 110.451 +116,4% față de anul precedent 0 0
2022 356.518 -24,7% față de anul precedent 356.529 302.608 53.921 -63,3% față de anul precedent 51.050 -64,2% față de anul precedent 0 0
2021 473.393 +74,0% față de anul precedent 473.491 326.462 147.029 142.447 0 0
2020 272.123 -38,3% față de anul precedent 272.132 296.639 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.507 27.058
2019 441.364 +54,7% față de anul precedent 441.462 281.456 160.006 +37,8% față de anul precedent 155.592 +37,6% față de anul precedent 0 0
2018 285.347 +63,7% față de anul precedent 285.350 169.224 116.126 +159,6% față de anul precedent 113.040 +201,2% față de anul precedent 0 0
2017 174.350 +57,0% față de anul precedent 174.355 129.618 44.737 +0,6% față de anul precedent 37.527 +0,5% față de anul precedent 0 0
2016 111.069 +63,3% față de anul precedent 111.069 66.600 44.469 +67,2% față de anul precedent 37.354 +40,4% față de anul precedent 0 0
2015 68.030 68.030 41.431 26.599 26.599 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 261.204 541.378 802.582 0 472.535 68.843
2023 550.008 376.195 926.203 0 237.123 139.072
2022 571.312 224.416 795.728 118 59.272 165.026
2021 622.574 177.311 799.885 117 40.972 136.222
2020 671.800 180.973 852.773 117 29.918 150.938
2019 425.146 299.034 724.180 0 77.212 221.822
2018 324.580 149.062 473.642 0 68.800 80.262
2017 4.348 105.347 109.695 0 19.700 85.647
2016 4.229 71.150 75.379 0 16.500 54.650
2015 7.493 21.242 28.735 0 17.357 3.885

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 284.427 -42,5% față de anul precedent 518.922 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 494.377 +4,2% față de anul precedent 432.722 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 474.482 -10,4% față de anul precedent 322.271 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 529.442 -13,5% față de anul precedent 271.221 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 611.888 +33,6% față de anul precedent 241.814 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 458.136 +26,5% față de anul precedent 268.872 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 362.275 +4.255,3% față de anul precedent 113.280 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 8.318 -36,9% față de anul precedent 101.680 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 13.172 +580,4% față de anul precedent 64.153 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.936 26.799 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 333.130 RON. Profit: 86.200 RON

Cifra de afaceri: 333.130 RON. Profit: 86.200 RON

Cifra de afaceri
333.130 RON -26.51% față de anul precedent
Profit net
86.200 RON -21.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
284.427 RON -42.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 453.270 RON. Profit: 110.451 RON

Cifra de afaceri: 453.270 RON. Profit: 110.451 RON

Cifra de afaceri
453.270 RON +27.14% față de anul precedent
Profit net
110.451 RON +116.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
494.377 RON +4.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 356.518 RON. Profit: 51.050 RON

Cifra de afaceri: 356.518 RON. Profit: 51.050 RON

Cifra de afaceri
356.518 RON -24.69% față de anul precedent
Profit net
51.050 RON -64.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
474.482 RON -10.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 473.393 RON. Profit: 142.447 RON

Cifra de afaceri: 473.393 RON. Profit: 142.447 RON

Cifra de afaceri
473.393 RON +73.96% față de anul precedent
Profit net
142.447 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
529.442 RON -13.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 272.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 272.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
272.123 RON -38.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.058 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
611.888 RON +33.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 441.364 RON. Profit: 155.592 RON

Cifra de afaceri: 441.364 RON. Profit: 155.592 RON

Cifra de afaceri
441.364 RON +54.68% față de anul precedent
Profit net
155.592 RON +37.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
458.136 RON +26.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 285.347 RON. Profit: 113.040 RON

Cifra de afaceri: 285.347 RON. Profit: 113.040 RON

Cifra de afaceri
285.347 RON +63.66% față de anul precedent
Profit net
113.040 RON +201.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
362.275 RON +4255.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 174.350 RON. Profit: 37.527 RON

Cifra de afaceri: 174.350 RON. Profit: 37.527 RON

Cifra de afaceri
174.350 RON +56.97% față de anul precedent
Profit net
37.527 RON +0.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.318 RON -36.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 111.069 RON. Profit: 37.354 RON

Cifra de afaceri: 111.069 RON. Profit: 37.354 RON

Cifra de afaceri
111.069 RON +63.26% față de anul precedent
Profit net
37.354 RON +40.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.172 RON +580.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 68.030 RON. Profit: 26.599 RON

Cifra de afaceri: 68.030 RON. Profit: 26.599 RON

Cifra de afaceri
68.030 RON
Profit net
26.599 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.936 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata3P CONSULTING & PROJECTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş (BACĂU)

3P CONSULTING & PROJECTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş (BACĂU)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Bacău

BOUTIQUE CONSULTING S.R.L.
CUI: 43172794CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.716 RON
Profit
26.704 RON
Angajati
1
GOLD CREATIVE CONCEPT SRL
CUI: 35349594CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Sat Baraţi Com. Mărgineni2015-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.261 RON
Profit
149.927 RON
Angajati
1
SIEL CRM SRL
CUI: 38238060CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.888 RON
Profit
123.611 RON
Angajati
2
KRA CONCORDIA EXPERT SRL
CUI: 37433631CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
INTER CLEAN CONSTRUCT SRL
CUI: 33340025CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2014-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.232 RON
Profit
59.720 RON
Angajati
4
SOM INVEST S.R.L.
CUI: 48308863CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Sat Oituz Com. Oituz2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.500 RON
Profit
155.433 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Bacău

CLERO EXPERT SRL
CUI: 33842200CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.012 RON
Profit
434 RON
Angajati
0
ROMDAV GROUP SRL
CUI: 34062180CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti2015-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.512.949 RON
Profit
105.551 RON
Angajati
31
MATILDE & ALESSIO SRL
CUI: 34245560CAEN: 7022
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.362 RON
Profit
14.210 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

MEDICALPROF CLINIC SRL
CUI: 33893874CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.164.559 RON
Profit
558.869 RON
Angajati
8
PALNETCOM SERVICE SRL
CUI: 33893998CAEN: 4650
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.376 RON
Profit
2.013 RON
Angajati
2
DNS MAN TRANS SRL
CUI: 33866926CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Orş. Slănic Moldova2014-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.406 RON
Profit
9.738 RON
Angajati
1
WORLDWIDE DISCOVERIES SRL
CUI: 34161699CAEN: 6210
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.974 RON
Profit
90.276 RON
Angajati
1
GMS PRESS SRL
CUI: 30802006CAEN: 2312
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2012-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.784.341 RON
Profit
116.452 RON
Angajati
8
DANITECH IT SERVICE SRL
CUI: 36261244CAEN: 9511
Activ
BACĂU, Orş. Comăneşti2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.294 RON
Profit
70.984 RON
Angajati
1
PAGUVYO-TRANS S.R.L.
CUI: 49888017CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Sat Frumuşelu Com. Glăvăneşti2024-04-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul 3P CONSULTING & PROJECTS SRL?

CUI-ul 3P CONSULTING & PROJECTS SRL este 33893890.

Unde este sediul 3P CONSULTING & PROJECTS SRL?

3P CONSULTING & PROJECTS SRL are sediul in Romania, BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, Str. Gării nr. 100, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata 3P CONSULTING & PROJECTS SRL?

3P CONSULTING & PROJECTS SRL a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a 3P CONSULTING & PROJECTS SRL in 2024?

In 2024, 3P CONSULTING & PROJECTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 333.130 RON.

Cati angajati are 3P CONSULTING & PROJECTS SRL?

3P CONSULTING & PROJECTS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are 3P CONSULTING & PROJECTS SRL?

3P CONSULTING & PROJECTS SRL are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat 3P CONSULTING & PROJECTS SRL in 2024?

3P CONSULTING & PROJECTS SRL a inregistrat un profit net de 86.200 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.