Activ Plătitor TVA

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.

CUI: 33932973
CIF: RO33932973
Reg. Com.: J23/450/2022
CAEN: 8211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 decembrie 2014 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:21

Despre THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2014 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8211). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.629.036 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+354.1%). Profitul net inregistrat a fost de 951.918 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 30.000 RON in 2014 la 1.629.036 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.629.036 RON
Venituri totale
1.629.047 RON
Cheltuieli totale
513.455 RON
Profit brut
1.115.592 RON
Profit net
951.918 RON
Marja profit net
58,43%
Active imobilizate
132.353 RON
Active circulante
1.421.922 RON
Stocuri
13.365 RON
Creanțe
1.316.611 RON
Casa & conturi bănci
91.946 RON
Capital propriu
981.799 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Fericirii nr. 24A, 77145

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Fericirii nr. 24A, 77145
Cod poștal: 77145
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Fericirii nr. 24A, 77145
Cod postal
77145
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 25.01.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2021

Stare inactivitate

Data inactivare
14 mai 2018
Data reactivare
22 aprilie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.629.036 RON
Rezultat net
951.918 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.629.036 RON 358.770 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.629.047 RON 379.638 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 513.455 RON 182.965 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.115.592 RON 196.673 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 951.918 RON 192.952 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 132.353 RON 187.989 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.421.922 RON 174.577 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.554.275 RON 362.566 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.365 RON 4.195 RON
CreanțeSume de încasat 1.316.611 RON 67.310 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.946 RON 103.072 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 572.476 RON 169.314 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 981.799 RON 193.252 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.554.275RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.554.275 RON
Datorii totale572.476 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
61,2 %Profit net / active totale
ROE
97,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.629.036 +354,1% față de anul precedent 1.629.047 513.455 1.115.592 +467,2% față de anul precedent 951.918 +393,3% față de anul precedent 0 0
2023 358.770 +63,2% față de anul precedent 379.638 182.965 196.673 +81,4% față de anul precedent 192.952 +81,6% față de anul precedent 0 0
2022 219.800 +12,7% față de anul precedent 219.800 111.374 108.426 +4,7% față de anul precedent 106.272 +4,5% față de anul precedent 0 0
2021 194.963 -8,2% față de anul precedent 194.963 91.352 103.611 -39,0% față de anul precedent 101.661 -39,3% față de anul precedent 0 0
2020 212.285 +92,2% față de anul precedent 212.285 42.567 169.718 +93,3% față de anul precedent 167.595 +93,9% față de anul precedent 0 0
2019 110.464 +409,9% față de anul precedent 110.464 22.655 87.809 86.414 0 0
2018 21.664 -87,6% față de anul precedent 21.664 79.074 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 57.410 57.643
2017 175.294 -19,7% față de anul precedent 175.376 124.631 50.745 +12,5% față de anul precedent 48.992 +14,2% față de anul precedent 0 0
2016 218.355 +116,2% față de anul precedent 218.374 173.271 45.103 42.919 0 0
2015 100.988 +236,6% față de anul precedent 100.989 102.443 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 4.484
2014 30.000 30.000 0 30.000 29.100 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 132.353 1.421.922 1.554.275 13.365 1.316.611 91.946
2023 187.989 174.577 362.566 4.195 67.310 103.072
2022 19.480 103.367 122.847 0 38.750 64.617
2021 0 130.445 130.445 0 45.063 85.382
2020 0 319.276 319.276 0 4.793 314.483
2019 0 151.691 151.691 0 4.793 146.898
2018 10 74.351 74.361 0 12.957 61.394
2017 19 131.247 131.266 0 63.698 67.549
2016 64 169.147 169.211 0 94.236 74.911
2015 37 34.267 34.304 0 27.363 6.904
2014 0 30.200 30.200 0 30.000 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 572.476 +238,1% față de anul precedent 981.799 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 169.314 +940,3% față de anul precedent 193.252 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 16.275 -34,2% față de anul precedent 106.572 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 24.736 +303,3% față de anul precedent 105.709 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 6.134 -1,0% față de anul precedent 313.142 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 6.194 +41,5% față de anul precedent 145.497 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 4.377 +20,3% față de anul precedent 59.083 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 3.639 -69,6% față de anul precedent 116.726 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 11.986 +26,3% față de anul precedent 67.735 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2015 9.488 +954,2% față de anul precedent 24.816 Neraportat 4
2014 900 29.300 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2014 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2014 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.629.036 RON. Profit: 951.918 RON

Cifra de afaceri: 1.629.036 RON. Profit: 951.918 RON

Cifra de afaceri
1.629.036 RON +354.06% față de anul precedent
Profit net
951.918 RON +393.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
572.476 RON +238.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 358.770 RON. Profit: 192.952 RON

Cifra de afaceri: 358.770 RON. Profit: 192.952 RON

Cifra de afaceri
358.770 RON +63.23% față de anul precedent
Profit net
192.952 RON +81.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
169.314 RON +940.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 219.800 RON. Profit: 106.272 RON

Cifra de afaceri: 219.800 RON. Profit: 106.272 RON

Cifra de afaceri
219.800 RON +12.74% față de anul precedent
Profit net
106.272 RON +4.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.275 RON -34.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 194.963 RON. Profit: 101.661 RON

Cifra de afaceri: 194.963 RON. Profit: 101.661 RON

Cifra de afaceri
194.963 RON -8.16% față de anul precedent
Profit net
101.661 RON -39.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.736 RON +303.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 212.285 RON. Profit: 167.595 RON

Cifra de afaceri: 212.285 RON. Profit: 167.595 RON

Cifra de afaceri
212.285 RON +92.18% față de anul precedent
Profit net
167.595 RON +93.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.134 RON -0.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 110.464 RON. Profit: 86.414 RON

Cifra de afaceri: 110.464 RON. Profit: 86.414 RON

Cifra de afaceri
110.464 RON +409.9% față de anul precedent
Profit net
86.414 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.194 RON +41.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.664 RON -87.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
57.643 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.377 RON +20.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 175.294 RON. Profit: 48.992 RON

Cifra de afaceri: 175.294 RON. Profit: 48.992 RON

Cifra de afaceri
175.294 RON -19.72% față de anul precedent
Profit net
48.992 RON +14.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.639 RON -69.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 218.355 RON. Profit: 42.919 RON

Cifra de afaceri: 218.355 RON. Profit: 42.919 RON

Cifra de afaceri
218.355 RON +116.22% față de anul precedent
Profit net
42.919 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
11.986 RON +26.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 100.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.988 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.988 RON +236.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.484 RON
Angajati
4
Datorii
9.488 RON +954.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 29.100 RON

Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 29.100 RON

Cifra de afaceri
30.000 RON
Profit net
29.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
900 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTHE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8211 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8211 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8211, Ilfov

ATELIERUL DUCESEI S.R.L.
CUI: 46226597CAEN: 8211
Activ
ILFOV, Sat Merii Petchii Com. Nuci2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.032 RON
Profit
36.300 RON
Angajati
8
STEF DEVELOPMENT TEAM S.R.L.
CUI: 41641649CAEN: 8211
Activ
ILFOV, Sat Merii Petchii Com. Nuci2019-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
725.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FINANCE BUSINESS LEAD S.R.L.
CUI: 42269285CAEN: 8211
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.864 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8211, Ilfov

TIFO COLOR PRINT SRL
CUI: 34915121CAEN: 8211
Activ
ILFOV, Sat Ţegheş Com. Domneşti2015-08-21
fara e-Factura
LYRDENT STORE S.R.L.
CUI: 38102792CAEN: 8211
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2017-08-17
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

NAVELE MEDIA SRL
CUI: 33933286CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.703.990 RON
Profit
369.211 RON
Angajati
2
EL TAJINE LUXURY S.R.L.
CUI: 33924873CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INGVISION SRL
CUI: 33936290CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2015-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.976.016 RON
Profit
549.073 RON
Angajati
2
KASHKAR SRL
CUI: 33855412CAEN: 4641
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2014-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.561 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEMKO MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 34035232CAEN: 8552
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2015-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.818 RON
Profit
118.246 RON
Angajati
1
AGRICOLA MEDICINALE 2002 SRL
CUI: 33073262CAEN: 5520
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2014-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.801 RON
Profit
14.744 RON
Angajati
0
DIVERS CREATIV AMENAJĂRI SRL
CUI: 34793016CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2015-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.159.605 RON
Profit
1.305.496 RON
Angajati
40
ANS MEDIACONSULT SRL
CUI: 17320450CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2005-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.519.925 RON
Profit
483.274 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.?

CUI-ul THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. este 33932973.

Unde este sediul THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.?

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Fericirii nr. 24A, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.?

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2014 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.629.036 RON.

Cati angajati are THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.?

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.?

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 8211.

Ce profit a inregistrat THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. in 2024?

THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 951.918 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.