Activ

NEW DAY STYLE S.R.L.

CUI: 33938305
CIF: 33938305
Reg. Com.: J2015000019406
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 ianuarie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:46

Despre NEW DAY STYLE S.R.L.

NEW DAY STYLE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEW DAY STYLE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 226.694 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.8%). Profitul net inregistrat a fost de 9.925 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.717 RON in 2015 la 226.694 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
226.694 RON
Venituri totale
226.694 RON
Cheltuieli totale
215.201 RON
Profit brut
11.493 RON
Profit net
9.925 RON
Marja profit net
4,38%
Active imobilizate
8.825 RON
Active circulante
47.038 RON
Stocuri
1.730 RON
Creanțe
130 RON
Casa & conturi bănci
45.178 RON
Capital propriu
26.269 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Pădurea Craiului nr. 1
Telefon0723912143

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Pădurea Craiului nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Pădurea Craiului nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.01.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
226.694 RON
Rezultat net
9.925 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 226.694 RON 194.058 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 226.694 RON 194.058 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 215.201 RON 174.281 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.493 RON 19.777 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.925 RON 18.038 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.825 RON 7.216 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.038 RON 44.897 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 55.863 RON 52.113 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.730 RON 1.730 RON
CreanțeSume de încasat 130 RON 1.140 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.178 RON 42.027 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 29.594 RON 4.247 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.269 RON 47.866 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active55.863RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale55.863 RON
Datorii totale29.594 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,8 %Profit net / active totale
ROE
37,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 226.694 +16,8% față de anul precedent 226.694 215.201 11.493 -41,9% față de anul precedent 9.925 -45,0% față de anul precedent 0 0
2023 194.058 -4,9% față de anul precedent 194.058 174.281 19.777 -75,8% față de anul precedent 18.038 -77,4% față de anul precedent 0 0
2022 204.066 +45,9% față de anul precedent 204.066 122.232 81.834 +13,7% față de anul precedent 79.794 +13,0% față de anul precedent 0 0
2021 139.913 +38,3% față de anul precedent 139.913 67.930 71.983 +173,9% față de anul precedent 70.611 +179,2% față de anul precedent 0 0
2020 101.188 -30,2% față de anul precedent 114.942 88.662 26.280 25.288 0 0
2019 144.986 +51,6% față de anul precedent 144.986 157.637 0 0 12.651 14.092
2018 95.641 +36,7% față de anul precedent 95.641 140.925 0 0 45.284 46.241
2017 69.982 +18,4% față de anul precedent 69.982 92.682 0 0 22.700 23.400
2016 59.099 +404,4% față de anul precedent 59.099 85.932 0 0 26.833 27.424
2015 11.717 11.717 46.283 0 0 Neraportat 34.917

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.825 47.038 55.863 1.730 130 45.178
2023 7.216 44.897 52.113 1.730 1.140 42.027
2022 8.456 46.372 54.828 867 4.865 40.640
2021 9.697 35.902 45.599 867 5.685 29.350
2020 2.565 7.079 9.644 686 2.137 4.256
2019 2.565 4.316 6.881 686 3.056 574
2018 2.565 3.403 5.968 847 2.063 493
2017 2.565 5.772 8.337 1.417 0 4.355
2016 2.565 1.219 3.784 0 -204 1.423
2015 2.565 2.787 5.352 2.539 0 248

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 29.594 +596,8% față de anul precedent 26.269 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 4.247 -83,0% față de anul precedent 47.866 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2022 25.009 -73,8% față de anul precedent 29.819 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2021 95.574 -26,6% față de anul precedent -49.975 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 130.230 -14,8% față de anul precedent -120.586 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 152.755 +10,9% față de anul precedent -145.874 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 137.750 +46,7% față de anul precedent -131.782 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2017 93.878 +42,4% față de anul precedent -85.541 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 65.925 +64,5% față de anul precedent -62.141 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 40.069 -34.717 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 226.694 RON. Profit: 9.925 RON

Cifra de afaceri: 226.694 RON. Profit: 9.925 RON

Cifra de afaceri
226.694 RON +16.82% față de anul precedent
Profit net
9.925 RON -44.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
29.594 RON +596.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 194.058 RON. Profit: 18.038 RON

Cifra de afaceri: 194.058 RON. Profit: 18.038 RON

Cifra de afaceri
194.058 RON -4.9% față de anul precedent
Profit net
18.038 RON -77.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
4.247 RON -83.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 204.066 RON. Profit: 79.794 RON

Cifra de afaceri: 204.066 RON. Profit: 79.794 RON

Cifra de afaceri
204.066 RON +45.85% față de anul precedent
Profit net
79.794 RON +13.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
25.009 RON -73.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 139.913 RON. Profit: 70.611 RON

Cifra de afaceri: 139.913 RON. Profit: 70.611 RON

Cifra de afaceri
139.913 RON +38.27% față de anul precedent
Profit net
70.611 RON +179.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
95.574 RON -26.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 101.188 RON. Profit: 25.288 RON

Cifra de afaceri: 101.188 RON. Profit: 25.288 RON

Cifra de afaceri
101.188 RON -30.21% față de anul precedent
Profit net
25.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
130.230 RON -14.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 144.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.986 RON +51.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.092 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
152.755 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 95.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.641 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.641 RON +36.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.241 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
137.750 RON +46.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 69.982 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.982 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.982 RON +18.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.400 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
93.878 RON +42.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 59.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.099 RON +404.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.424 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
65.925 RON +64.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 11.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.717 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.717 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.917 RON
Angajati
2
Datorii
40.069 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEW DAY STYLE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NEW DAY STYLE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Municipiul Bucureşti

ANTOLSY SERVICES SRL
CUI: 36933787CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.662 RON
Profit
193 RON
Angajati
6
ELLA MARIO - BEAUTY S.R.L.
CUI: 49625185CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.143 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALEXLAUNDER STYLE SRL
CUI: 26457910CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MY ANGEL CONCEPT SALON S.R.L.
CUI: 41526674CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.287 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
NOIR SALON S.R.L.
CUI: 42211399CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.716 RON
Profit
31.244 RON
Angajati
3
BEAUTYTECHT SALON S.R.L.
CUI: 41327540CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.036 RON
Profit
16.011 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Municipiul Bucureşti

COLORED IDEAS SRL
CUI: 33932450CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
635 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PERFECT BEAUTY CENTER SRL
CUI: 33949320CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.085 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VALEN STYLE BEAUTY CENTER SRL
CUI: 33888142CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.963 RON
Profit
22.988 RON
Angajati
1
LOTUS RED SRL
CUI: 33964770CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
14

Alte firme din Municipiul Bucureşti

KANGOO TRAVEL SRL-D
CUI: 33938330CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MHS TRUCK SERVICE SRL
CUI: 33935139CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.077.376 RON
Profit
3.177.992 RON
Angajati
257
SMART AUTO INVEST SRL
CUI: 33941327CAEN: 3821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
963.733 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
VSM STRUCTURAL S.R.L.
CUI: 33915824CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.850 RON
Profit
1.374 RON
Angajati
0
ROM INSTAL ASCENSOR 2014 SRL
CUI: 33970470CAEN: 4329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.401 RON
Profit
126.326 RON
Angajati
2
ROM CONFECTION BEDROOM SRL
CUI: 33686429CAEN: 4616
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CENTRAL PAINT SERVICE SRL
CUI: 34225709CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.564 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IMOTHOP PROJECTS SRL
CUI: 30865780CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.633 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IQ MEDIA STUDIO SRL
CUI: 36379216CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.062.871 RON
Profit
1.173.883 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEW DAY STYLE S.R.L.?

CUI-ul NEW DAY STYLE S.R.L. este 33938305.

Unde este sediul NEW DAY STYLE S.R.L.?

NEW DAY STYLE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Pădurea Craiului nr. 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NEW DAY STYLE S.R.L.?

NEW DAY STYLE S.R.L. a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEW DAY STYLE S.R.L. in 2024?

In 2024, NEW DAY STYLE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 226.694 RON.

Cati angajati are NEW DAY STYLE S.R.L.?

NEW DAY STYLE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NEW DAY STYLE S.R.L.?

NEW DAY STYLE S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat NEW DAY STYLE S.R.L. in 2024?

NEW DAY STYLE S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.925 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.