Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 00:20
Despre DINAMIC IMPEX SRL
DINAMIC IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DINAMIC IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.014 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+51.3%). Profitul net inregistrat a fost de 132.712 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 229.689 RON in 2008 la 233.014 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 233.014 RON
- Venituri totale
- 244.888 RON
- Cheltuieli totale
- 86.897 RON
- Profit brut
- 157.991 RON
- Profit net
- 132.712 RON
- Marja profit net
- 56,95%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 151.981 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 12.855 RON
- Casa & conturi bănci
- 139.126 RON
- Capital propriu
- 136.266 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea DEALUL MACINULUI nr. 6
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.06.1992
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 233.014 RON
- Rezultat net
- 132.712 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 233.014 RON | 154.050 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 244.888 RON | 155.218 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 86.897 RON | 69.978 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 157.991 RON | 85.240 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 132.712 RON | 71.602 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 151.981 RON | 98.556 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 151.981 RON | 98.556 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.855 RON | 10.095 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 139.126 RON | 88.461 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 15.715 RON | 23.400 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 136.266 RON | 75.156 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 87,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 97,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 9,67 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 89,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 233.014 +51,3% față de anul precedent | 244.888 | 86.897 | 157.991 +85,4% față de anul precedent | 132.712 +85,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 154.050 -4,8% față de anul precedent | 155.218 | 69.978 | 85.240 -31,2% față de anul precedent | 71.602 -39,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 161.735 -6,6% față de anul precedent | 175.005 | 51.092 | 123.913 +34,1% față de anul precedent | 118.930 +31,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 173.157 -15,9% față de anul precedent | 183.293 | 90.896 | 92.397 -35,2% față de anul precedent | 90.567 -35,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 205.834 -26,4% față de anul precedent | 237.817 | 95.295 | 142.522 -28,7% față de anul precedent | 140.144 -28,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 279.690 +7,1% față de anul precedent | 296.421 | 96.433 | 199.988 -14,8% față de anul precedent | 197.094 -14,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 261.074 +5,4% față de anul precedent | 349.579 | 114.799 | 234.780 +67,4% față de anul precedent | 231.284 +67,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 247.821 -9,7% față de anul precedent | 251.716 | 111.420 | 140.296 +9,3% față de anul precedent | 137.818 +9,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 274.319 +23,9% față de anul precedent | 277.598 | 149.177 | 128.421 +23,7% față de anul precedent | 125.646 +30,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 221.463 -4,9% față de anul precedent | 260.587 | 156.768 | 103.819 -2,3% față de anul precedent | 96.000 -2,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 232.767 -1,9% față de anul precedent | 267.331 | 161.021 | 106.310 -26,0% față de anul precedent | 98.290 -27,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 237.178 -20,0% față de anul precedent | 277.584 | 133.933 | 143.651 -27,7% față de anul precedent | 135.323 -28,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 296.457 -27,7% față de anul precedent | 332.664 | 133.992 | 198.672 +64,4% față de anul precedent | 188.692 +74,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 410.200 +60,2% față de anul precedent | 416.565 | 295.686 | 120.879 +3,4% față de anul precedent | 108.390 +10,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 256.027 -11,2% față de anul precedent | 262.876 | 145.972 | 116.904 -26,3% față de anul precedent | 98.178 -34,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 288.458 +25,6% față de anul precedent | 296.717 | 138.140 | 158.577 +51,2% față de anul precedent | 149.676 +51,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 229.689 | 234.752 | 129.903 | 104.849 | 98.980 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 151.981 | 151.981 | 0 | 12.855 | 139.126 |
| 2023 | 0 | 98.556 | 98.556 | 0 | 10.095 | 88.461 |
| 2022 | 0 | 132.831 | 132.831 | 0 | 14.421 | 118.410 |
| 2021 | 0 | 620.659 | 620.659 | 0 | 6.049 | 614.610 |
| 2020 | 0 | 609.003 | 609.003 | 0 | 89.726 | 519.277 |
| 2019 | 0 | 524.993 | 524.993 | 0 | 19.131 | 505.862 |
| 2018 | 2.206 | 353.211 | 355.417 | 0 | 32.738 | 320.473 |
| 2017 | 15.447 | 149.811 | 165.258 | 0 | 26.627 | 123.184 |
| 2016 | 41.154 | 206.258 | 247.412 | 0 | 45.254 | 161.004 |
| 2015 | 68.892 | 255.795 | 324.687 | 0 | 20.266 | 235.529 |
| 2014 | 96.631 | 205.687 | 302.318 | 0 | 16.120 | 189.567 |
| 2013 | 79.667 | 199.064 | 278.731 | 0 | 14.238 | 184.826 |
| 2012 | 58.899 | 231.293 | 290.192 | 0 | 42.453 | 188.840 |
| 2011 | 3.447 | 218.987 | 222.434 | 0 | 11.902 | 207.085 |
| 2010 | 11.214 | 173.246 | 184.460 | 0 | 32.937 | 140.309 |
| 2009 | 18.980 | 169.440 | 188.420 | 0 | 57.331 | 112.109 |
| 2008 | 24.365 | 97.066 | 121.431 | 0 | 21.409 | 75.657 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.715 -32,8% față de anul precedent | 136.266 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 23.400 -81,9% față de anul precedent | 75.156 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 129.277 -79,1% față de anul precedent | 3.554 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 617.655 +1,9% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 605.999 +16,1% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 521.989 +48,1% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 352.482 +117,2% față de anul precedent | 2.935 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 162.254 -33,6% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 244.408 -24,0% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 321.683 +7,5% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 299.314 +8,6% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 275.727 -4,0% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 287.188 +158,6% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 111.040 -38,8% față de anul precedent | 111.394 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 181.456 -2,1% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 185.416 +56,6% față de anul precedent | 3.004 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 118.427 | 3.004 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| EDELENA DINCA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37178/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 233.014 RON. Profit: 132.712 RON
Cifra de afaceri: 233.014 RON. Profit: 132.712 RON
- Cifra de afaceri
- 233.014 RON +51.26% față de anul precedent
- Profit net
- 132.712 RON +85.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 15.715 RON -32.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 154.050 RON. Profit: 71.602 RON
Cifra de afaceri: 154.050 RON. Profit: 71.602 RON
- Cifra de afaceri
- 154.050 RON -4.75% față de anul precedent
- Profit net
- 71.602 RON -39.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 23.400 RON -81.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 161.735 RON. Profit: 118.930 RON
Cifra de afaceri: 161.735 RON. Profit: 118.930 RON
- Cifra de afaceri
- 161.735 RON -6.6% față de anul precedent
- Profit net
- 118.930 RON +31.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 129.277 RON -79.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 173.157 RON. Profit: 90.567 RON
Cifra de afaceri: 173.157 RON. Profit: 90.567 RON
- Cifra de afaceri
- 173.157 RON -15.88% față de anul precedent
- Profit net
- 90.567 RON -35.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 617.655 RON +1.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 205.834 RON. Profit: 140.144 RON
Cifra de afaceri: 205.834 RON. Profit: 140.144 RON
- Cifra de afaceri
- 205.834 RON -26.41% față de anul precedent
- Profit net
- 140.144 RON -28.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 605.999 RON +16.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 279.690 RON. Profit: 197.094 RON
Cifra de afaceri: 279.690 RON. Profit: 197.094 RON
- Cifra de afaceri
- 279.690 RON +7.13% față de anul precedent
- Profit net
- 197.094 RON -14.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 521.989 RON +48.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 261.074 RON. Profit: 231.284 RON
Cifra de afaceri: 261.074 RON. Profit: 231.284 RON
- Cifra de afaceri
- 261.074 RON +5.35% față de anul precedent
- Profit net
- 231.284 RON +67.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 352.482 RON +117.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 247.821 RON. Profit: 137.818 RON
Cifra de afaceri: 247.821 RON. Profit: 137.818 RON
- Cifra de afaceri
- 247.821 RON -9.66% față de anul precedent
- Profit net
- 137.818 RON +9.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 162.254 RON -33.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 274.319 RON. Profit: 125.646 RON
Cifra de afaceri: 274.319 RON. Profit: 125.646 RON
- Cifra de afaceri
- 274.319 RON +23.87% față de anul precedent
- Profit net
- 125.646 RON +30.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 244.408 RON -24.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 221.463 RON. Profit: 96.000 RON
Cifra de afaceri: 221.463 RON. Profit: 96.000 RON
- Cifra de afaceri
- 221.463 RON -4.86% față de anul precedent
- Profit net
- 96.000 RON -2.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 321.683 RON +7.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 232.767 RON. Profit: 98.290 RON
Cifra de afaceri: 232.767 RON. Profit: 98.290 RON
- Cifra de afaceri
- 232.767 RON -1.86% față de anul precedent
- Profit net
- 98.290 RON -27.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 299.314 RON +8.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 237.178 RON. Profit: 135.323 RON
Cifra de afaceri: 237.178 RON. Profit: 135.323 RON
- Cifra de afaceri
- 237.178 RON -20% față de anul precedent
- Profit net
- 135.323 RON -28.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 275.727 RON -3.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 296.457 RON. Profit: 188.692 RON
Cifra de afaceri: 296.457 RON. Profit: 188.692 RON
- Cifra de afaceri
- 296.457 RON -27.73% față de anul precedent
- Profit net
- 188.692 RON +74.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 287.188 RON +158.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 410.200 RON. Profit: 108.390 RON
Cifra de afaceri: 410.200 RON. Profit: 108.390 RON
- Cifra de afaceri
- 410.200 RON +60.22% față de anul precedent
- Profit net
- 108.390 RON +10.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 111.040 RON -38.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 256.027 RON. Profit: 98.178 RON
Cifra de afaceri: 256.027 RON. Profit: 98.178 RON
- Cifra de afaceri
- 256.027 RON -11.24% față de anul precedent
- Profit net
- 98.178 RON -34.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 181.456 RON -2.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 288.458 RON. Profit: 149.676 RON
Cifra de afaceri: 288.458 RON. Profit: 149.676 RON
- Cifra de afaceri
- 288.458 RON +25.59% față de anul precedent
- Profit net
- 149.676 RON +51.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 185.416 RON +56.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 229.689 RON. Profit: 98.980 RON
Cifra de afaceri: 229.689 RON. Profit: 98.980 RON
- Cifra de afaceri
- 229.689 RON
- Profit net
- 98.980 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 118.427 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081993 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDINAMIC IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
DINAMIC IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.102026Mentiune · Buletin 37178/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- DINAMIC IMPEX SRL
- CUI
- 3397313
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.10.2026
- Registrul Comerțului
- J40/14182/1992
- EUID
- ROONRC.J40/14182/1992
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Aleea DEALUL MACINULUI, Nr. 6, Bl. D39, Scara D, Etaj 2, Ap. 53
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 796110
- Data încheierii
- 08.10.2026
- Număr dosar
- 3575082
- Data dosarului
- 07.09.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Anişoara Preda
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3575082 din 07.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DINAMIC IMPEX SRL?
CUI-ul DINAMIC IMPEX SRL este 3397313.
Unde este sediul DINAMIC IMPEX SRL?
DINAMIC IMPEX SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea DEALUL MACINULUI nr. 6, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata DINAMIC IMPEX SRL?
DINAMIC IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DINAMIC IMPEX SRL in 2024?
In 2024, DINAMIC IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.014 RON.
Ce activitate are DINAMIC IMPEX SRL?
DINAMIC IMPEX SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).
Ce profit a inregistrat DINAMIC IMPEX SRL in 2024?
DINAMIC IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 132.712 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.