Activ Plătitor TVAe‑Factură

SL ECOPAN SRL

CUI: 34055167
CIF: RO34055167
Reg. Com.: J2015001232404
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:05

Despre SL ECOPAN SRL

SL ECOPAN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SL ECOPAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.545.129 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.6%). Profitul net inregistrat a fost de 1.936.564 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.545.129 RON
Venituri totale
16.472.916 RON
Cheltuieli totale
14.241.422 RON
Profit brut
2.231.494 RON
Profit net
1.936.564 RON
Marja profit net
34,92%
Active imobilizate
157.570 RON
Active circulante
2.236.888 RON
Stocuri
952.227 RON
Creanțe
457.418 RON
Casa & conturi bănci
760.647 RON
Capital propriu
1.936.804 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Panduri nr. 26
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0213357118

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Panduri nr. 26
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Panduri nr. 26
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.02.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.545.129 RON
Rezultat net
1.936.564 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.545.129 RON 4.967.416 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 16.472.916 RON 7.326.066 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.241.422 RON 6.494.073 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.231.494 RON 831.993 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.936.564 RON 698.734 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 157.570 RON 130.743 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.236.888 RON 721.722 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.394.458 RON 852.465 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 952.227 RON 164.369 RON
CreanțeSume de încasat 457.418 RON 170.219 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 760.647 RON 387.134 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 457.654 RON 153.491 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.936.804 RON 698.974 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 15 persoane 15 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.394.458RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.394.458 RON
Datorii totale457.654 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
80,9 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.545.129 +11,6% față de anul precedent 16.472.916 14.241.422 2.231.494 +168,2% față de anul precedent 1.936.564 +177,2% față de anul precedent 0 0
2023 4.967.416 +22,8% față de anul precedent 7.326.066 6.494.073 831.993 -59,7% față de anul precedent 698.734 -65,5% față de anul precedent 0 0
2022 4.044.635 +32,2% față de anul precedent 5.889.136 3.824.112 2.065.024 +68,2% față de anul precedent 2.027.659 +69,1% față de anul precedent 0 0
2021 3.060.319 +48,8% față de anul precedent 3.062.051 1.834.020 1.228.031 +84,7% față de anul precedent 1.199.408 +85,9% față de anul precedent 0 0
2020 2.056.958 +34,9% față de anul precedent 2.059.215 1.394.425 664.790 +32,7% față de anul precedent 645.254 +32,9% față de anul precedent 0 0
2019 1.524.960 +81,4% față de anul precedent 1.544.330 1.043.309 501.021 +174,7% față de anul precedent 485.544 +179,3% față de anul precedent 0 0
2018 840.544 854.449 672.076 182.373 173.830 0 0
2017 0 3.613 46.100 0 0 42.487 42.487
2016 0 6.727 36.851 0 0 30.124 30.124
2015 0 36 63.711 0 0 Neraportat 63.676

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 157.570 2.236.888 2.394.458 952.227 457.418 760.647
2023 130.743 721.722 852.465 164.369 170.219 387.134
2022 154.612 2.076.931 2.231.543 408.233 1.261.090 374.005
2021 149.800 1.138.005 1.287.805 234.875 147.528 748.635
2020 159.555 547.435 706.990 133.284 191.746 252.696
2019 138.548 387.628 526.176 74.342 7.505 311.461
2018 152.746 183.766 336.512 25.681 13.461 143.142
2017 170.439 12.037 182.476 0 0 12.037
2016 176.695 34.640 211.335 2.385 4.154 28.101
2015 147.230 59.075 206.305 0 22.662 36.413

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 457.654 +198,2% față de anul precedent 1.936.804 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2023 153.491 -24,6% față de anul precedent 698.974 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2022 203.684 +130,9% față de anul precedent 2.027.859 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2021 88.197 +43,3% față de anul precedent 1.199.608 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2020 61.536 +52,2% față de anul precedent 645.454 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 40.432 -87,0% față de anul precedent 485.744 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2018 309.717 -6,0% față de anul precedent 26.795 Neraportat 6
2017 329.511 +8,1% față de anul precedent -147.035 Neraportat 0
2016 304.935 +13,0% față de anul precedent -93.600 Neraportat 0
2015 269.781 -63.476 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.545.129 RON. Profit: 1.936.564 RON

Cifra de afaceri: 5.545.129 RON. Profit: 1.936.564 RON

Cifra de afaceri
5.545.129 RON +11.63% față de anul precedent
Profit net
1.936.564 RON +177.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
457.654 RON +198.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.967.416 RON. Profit: 698.734 RON

Cifra de afaceri: 4.967.416 RON. Profit: 698.734 RON

Cifra de afaceri
4.967.416 RON +22.81% față de anul precedent
Profit net
698.734 RON -65.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
153.491 RON -24.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.044.635 RON. Profit: 2.027.659 RON

Cifra de afaceri: 4.044.635 RON. Profit: 2.027.659 RON

Cifra de afaceri
4.044.635 RON +32.16% față de anul precedent
Profit net
2.027.659 RON +69.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
203.684 RON +130.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.060.319 RON. Profit: 1.199.408 RON

Cifra de afaceri: 3.060.319 RON. Profit: 1.199.408 RON

Cifra de afaceri
3.060.319 RON +48.78% față de anul precedent
Profit net
1.199.408 RON +85.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
88.197 RON +43.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.056.958 RON. Profit: 645.254 RON

Cifra de afaceri: 2.056.958 RON. Profit: 645.254 RON

Cifra de afaceri
2.056.958 RON +34.89% față de anul precedent
Profit net
645.254 RON +32.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
61.536 RON +52.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.524.960 RON. Profit: 485.544 RON

Cifra de afaceri: 1.524.960 RON. Profit: 485.544 RON

Cifra de afaceri
1.524.960 RON +81.43% față de anul precedent
Profit net
485.544 RON +179.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
40.432 RON -86.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 840.544 RON. Profit: 173.830 RON

Cifra de afaceri: 840.544 RON. Profit: 173.830 RON

Cifra de afaceri
840.544 RON
Profit net
173.830 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
309.717 RON -6.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.487 RON
Angajati
0
Datorii
329.511 RON +8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.124 RON
Angajati
0
Datorii
304.935 RON +13.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.676 RON
Angajati
0
Datorii
269.781 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSL ECOPAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SL ECOPAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Municipiul Bucureşti

CIGALE GATEAU SRL
CUI: 27471000CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.635.322 RON
Profit
852.368 RON
Angajati
17
MAISON ARMAND SRL
CUI: 31659460CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.544.589 RON
Profit
177.750 RON
Angajati
38
BRUTANGERIE S.R.L.
CUI: 33924083CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.674.926 RON
Profit
897.862 RON
Angajati
16
MARION COM TRANS SRL
CUI: 4282095CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.479.047 RON
Profit
665.544 RON
Angajati
15
GRAIN TRIP BAKERY SRL
CUI: 37830607CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.461.427 RON
Profit
1.682.599 RON
Angajati
18
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.839.059 RON
Profit
0 RON
Angajati
28

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Municipiul Bucureşti

SWEET KIDS S.R.L.
CUI: 34025115CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.125 RON
Profit
65.786 RON
Angajati
3
VATRA VIEŢII SRL
CUI: 34057630CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.821 RON
Profit
2.388 RON
Angajati
9
MIBIAN EXPERT CONSULTING SRL
CUI: 34111984CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EVENTS & FOOD SRL
CUI: 34055060CAEN: 5610
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.610.079 RON
Profit
100.749 RON
Angajati
11
EUROPA TIME GROUP S.R.L.
CUI: 34055205CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.483 RON
Profit
523 RON
Angajati
1
CRIS BEAUTY IMPEX SRL
CUI: 34049190CAEN: 4616
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.265 RON
Profit
44.988 RON
Angajati
1
GIULYANA ART S.R.L.
CUI: 34023416CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.125 RON
Profit
22.203 RON
Angajati
0
CUCHI SHOP SRL
CUI: 34079417CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.120.979 RON
Profit
1.505 RON
Angajati
1
AXIA ART BUSINESS SRL
CUI: 33781463CAEN: 9003
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-11-07
fara e-Factura
PATRIMAR IMPEX SRL
CUI: 34326223CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.962 RON
Profit
9.631 RON
Angajati
1
ELIT EDIFICIUM SRL
CUI: 30970131CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.674.124 RON
Profit
157.791 RON
Angajati
7
TRANDAFIR VIOREL INSTAL SRL
CUI: 36401895CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.736.835 RON
Profit
1.009.553 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SL ECOPAN SRL?

CUI-ul SL ECOPAN SRL este 34055167.

Unde este sediul SL ECOPAN SRL?

SL ECOPAN SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Panduri nr. 26, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SL ECOPAN SRL?

SL ECOPAN SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SL ECOPAN SRL in 2024?

In 2024, SL ECOPAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.545.129 RON.

Cati angajati are SL ECOPAN SRL?

SL ECOPAN SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.

Ce activitate are SL ECOPAN SRL?

SL ECOPAN SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat SL ECOPAN SRL in 2024?

SL ECOPAN SRL a inregistrat un profit net de 1.936.564 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.