Activ e‑Factură

ART TRAVEL & LEISURE SRL

CUI: 34084375
CIF: 34084375
Reg. Com.: J2015000110105
CAEN: 7911
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor turistice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:39

Despre ART TRAVEL & LEISURE SRL

ART TRAVEL & LEISURE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor turistice" (cod CAEN 7911), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ART TRAVEL & LEISURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 107.410 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.3%). Profitul net inregistrat a fost de 18.570 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 70.048 RON in 2015 la 107.410 RON in 2024. Datoriile raportate (197.779 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
107.410 RON
Venituri totale
109.054 RON
Cheltuieli totale
89.393 RON
Profit brut
19.661 RON
Profit net
18.570 RON
Marja profit net
17,29%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
263.247 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
193.709 RON
Casa & conturi bănci
69.538 RON
Capital propriu
65.428 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Ostrovului nr. 14, 120195
Telefon0734201415

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Ostrovului nr. 14, 120195
Cod poștal: 120195
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Ostrovului nr. 14, 120195
Cod postal
120195
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
107.410 RON
Rezultat net
18.570 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 107.410 RON 103.947 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 109.054 RON 104.609 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 89.393 RON 82.896 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.661 RON 21.713 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.570 RON 20.624 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 263.247 RON 147.513 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 263.247 RON 147.513 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 193.709 RON 52.685 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 69.538 RON 94.828 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 197.779 RON 100.615 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 65.428 RON 46.858 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active263.247RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

75,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale263.247 RON
Datorii totale197.779 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,1 %Profit net / active totale
ROE
28,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
24,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 107.410 +3,3% față de anul precedent 109.054 89.393 19.661 -9,5% față de anul precedent 18.570 -10,0% față de anul precedent 0 0
2023 103.947 +19,4% față de anul precedent 104.609 82.896 21.713 -83,9% față de anul precedent 20.624 -84,6% față de anul precedent 0 0
2022 87.080 +24,5% față de anul precedent 213.373 78.917 134.456 +365,9% față de anul precedent 133.564 +374,8% față de anul precedent 0 0
2021 69.968 +17,8% față de anul precedent 94.039 65.180 28.859 +19,7% față de anul precedent 28.130 +19,8% față de anul precedent 0 0
2020 59.421 -56,2% față de anul precedent 72.990 48.873 24.117 -67,3% față de anul precedent 23.478 -67,6% față de anul precedent 0 0
2019 135.536 +15,8% față de anul precedent 139.606 65.775 73.831 +38,0% față de anul precedent 72.425 +38,6% față de anul precedent 0 0
2018 117.094 +21,0% față de anul precedent 121.427 67.909 53.518 +113,6% față de anul precedent 52.273 +117,1% față de anul precedent 0 0
2017 96.799 +2,0% față de anul precedent 98.197 73.138 25.059 -32,4% față de anul precedent 24.075 -31,5% față de anul precedent 0 0
2016 94.924 +35,5% față de anul precedent 96.442 59.376 37.066 +12,6% față de anul precedent 35.153 +14,5% față de anul precedent 0 0
2015 70.048 72.316 39.401 32.915 30.703 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 263.247 263.247 0 193.709 69.538
2023 0 147.513 147.513 0 52.685 94.828
2022 277 107.700 107.977 0 49.910 57.790
2021 1.578 183.191 184.769 0 94.545 88.646
2020 130 48.281 48.411 0 17.075 31.206
2019 773 92.923 93.696 39 32.041 60.843
2018 1.700 67.305 69.005 0 15.284 52.021
2017 2.628 77.833 80.461 0 13.674 64.159
2016 3.555 52.041 55.596 0 10.954 41.087
2015 4.514 31.715 36.229 0 8.787 22.928

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 197.779 +96,6% față de anul precedent 65.428 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 100.615 +99,4% față de anul precedent 46.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 50.453 +50,0% față de anul precedent 57.484 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 33.640 +394,2% față de anul precedent 28.370 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 6.807 -67,6% față de anul precedent 23.718 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 21.031 +26,4% față de anul precedent 72.665 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 16.636 -20,9% față de anul precedent 52.473 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 21.033 -19,7% față de anul precedent 59.428 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 26.203 +267,4% față de anul precedent 35.353 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 7.133 30.903 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BEBUCUR EMILIA MIRELA STOIANadministratorNeraportatăNeraportată
ESEMILIA-MIRELA STOIAN-BUCURadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6130/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4530/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 107.410 RON. Profit: 18.570 RON

Cifra de afaceri: 107.410 RON. Profit: 18.570 RON

Cifra de afaceri
107.410 RON +3.33% față de anul precedent
Profit net
18.570 RON -9.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
197.779 RON +96.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.947 RON. Profit: 20.624 RON

Cifra de afaceri: 103.947 RON. Profit: 20.624 RON

Cifra de afaceri
103.947 RON +19.37% față de anul precedent
Profit net
20.624 RON -84.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
100.615 RON +99.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 87.080 RON. Profit: 133.564 RON

Cifra de afaceri: 87.080 RON. Profit: 133.564 RON

Cifra de afaceri
87.080 RON +24.46% față de anul precedent
Profit net
133.564 RON +374.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.453 RON +49.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.968 RON. Profit: 28.130 RON

Cifra de afaceri: 69.968 RON. Profit: 28.130 RON

Cifra de afaceri
69.968 RON +17.75% față de anul precedent
Profit net
28.130 RON +19.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.640 RON +394.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 59.421 RON. Profit: 23.478 RON

Cifra de afaceri: 59.421 RON. Profit: 23.478 RON

Cifra de afaceri
59.421 RON -56.16% față de anul precedent
Profit net
23.478 RON -67.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.807 RON -67.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 135.536 RON. Profit: 72.425 RON

Cifra de afaceri: 135.536 RON. Profit: 72.425 RON

Cifra de afaceri
135.536 RON +15.75% față de anul precedent
Profit net
72.425 RON +38.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.031 RON +26.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 117.094 RON. Profit: 52.273 RON

Cifra de afaceri: 117.094 RON. Profit: 52.273 RON

Cifra de afaceri
117.094 RON +20.97% față de anul precedent
Profit net
52.273 RON +117.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.636 RON -20.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 96.799 RON. Profit: 24.075 RON

Cifra de afaceri: 96.799 RON. Profit: 24.075 RON

Cifra de afaceri
96.799 RON +1.98% față de anul precedent
Profit net
24.075 RON -31.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.033 RON -19.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 94.924 RON. Profit: 35.153 RON

Cifra de afaceri: 94.924 RON. Profit: 35.153 RON

Cifra de afaceri
94.924 RON +35.51% față de anul precedent
Profit net
35.153 RON +14.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.203 RON +267.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 70.048 RON. Profit: 30.703 RON

Cifra de afaceri: 70.048 RON. Profit: 30.703 RON

Cifra de afaceri
70.048 RON
Profit net
30.703 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.133 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataART TRAVEL & LEISURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Mun. Buzău (BUZĂU)

ART TRAVEL & LEISURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Mun. Buzău (BUZĂU)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.022026Mentiune · Buletin 6130/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ART TRAVEL & LEISURE SRL
CUI
34084375
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.02.2026
Registrul Comerțului
J10/110/2015
EUID
ROONRC.J10/110/2015
Sediu
Jud. Buzău, Municipiul Buzău, Strada OSTROVULUI, Nr. 14
Județ
Buzău
Număr încheiere
132869
Data încheierii
17.02.2026
Număr dosar
603250
Data dosarului
10.02.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Elena Patrascu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 603250 din 10.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6130/2026 (PDF)
05.022026Mentiune · Buletin 4530/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
ART TRAVEL & LEISURE SRL
CUI
34084375
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J10/110/2015
EUID
ROONRC.J10/110/2015
Sediu
Jud. Buzău, Municipiul Buzău, Strada OSTROVULUI, Nr. 14
Județ
Buzău
Număr încheiere
89146
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
445505
Data dosarului
30.01.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Adela Moraru

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional din 30.01.2026 la contractul de închiriere
Vezi Buletinul ONRC nr. 4530/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7911, Buzău

VIAJES A NEPAL S.R.L.
CUI: 44735896CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Orş. Nehoiu2021-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.111 RON
Profit
21.928 RON
Angajati
1
MAGVI TOUR CONCEPT S.R.L.
CUI: 47068290CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2022-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.534 RON
Profit
26.588 RON
Angajati
0
SUNSET ANAIS TRAVEL S.R.L.
CUI: 39551889CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.252 RON
Profit
3.658 RON
Angajati
1
SEBASTIAN TOURING LINES SRL
CUI: 17031281CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Sat Plavăţu Com. Mânzăleşti2004-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.871 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MS & VALY MAGIA TRAVEL SRL
CUI: 37286301CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.491 RON
Profit
787.104 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7911, Buzău

MIKA HOLIDAY TRAVEL SRL
CUI: 34256420CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.686.810 RON
Profit
299.277 RON
Angajati
11
DYA OPTIM LINE SRL
CUI: 32952662CAEN: 7911
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2014-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.711 RON
Profit
34.911 RON
Angajati
1

Alte firme din Buzău

RIZEA AGROFERM SRL
CUI: 34077408CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Bâlhacu Com. C. A. Rosetti2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.830 RON
Profit
47.359 RON
Angajati
1
SEBAC GEORGE SRL
CUI: 34084421CAEN: 6820
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTOFABIAN ZAMF SRL
CUI: 34067021CAEN: 4782
Activ
BUZĂU, Sat Topliceni Com. Topliceni2015-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.462.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DECARO MECANOTEHNIK SRL
CUI: 33810550CAEN: 3312
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2014-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.878.062 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
FULL TRADE CONCEPT SRL
CUI: 34371836CAEN: 6202
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.252 RON
Profit
2.441 RON
Angajati
1
CONTEXT SOLUTIONS SRL
CUI: 30345729CAEN: 6920
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.010 RON
Profit
27.971 RON
Angajati
1
SIC MEDIA DESIGN WEB SRL
CUI: 36845740CAEN: 7311
Activ
BUZĂU, Sat Oratia Com. Podgoria2016-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ART TRAVEL & LEISURE SRL?

CUI-ul ART TRAVEL & LEISURE SRL este 34084375.

Unde este sediul ART TRAVEL & LEISURE SRL?

ART TRAVEL & LEISURE SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Ostrovului nr. 14, 120195, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata ART TRAVEL & LEISURE SRL?

ART TRAVEL & LEISURE SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ART TRAVEL & LEISURE SRL in 2024?

In 2024, ART TRAVEL & LEISURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 107.410 RON.

Cati angajati are ART TRAVEL & LEISURE SRL?

ART TRAVEL & LEISURE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ART TRAVEL & LEISURE SRL?

ART TRAVEL & LEISURE SRL are codul CAEN principal 7911 (Activități ale agențiilor turistice).

Ce profit a inregistrat ART TRAVEL & LEISURE SRL in 2024?

ART TRAVEL & LEISURE SRL a inregistrat un profit net de 18.570 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.