Activ

RALIA TREVCOM GROUP SRL

CUI: 34085249
CIF: 34085249
Reg. Com.: J40/1552/2015
CAEN: 7911
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor turistice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:31

Despre RALIA TREVCOM GROUP SRL

RALIA TREVCOM GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor turistice" (cod CAEN 7911), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RALIA TREVCOM GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
479 RON
Cheltuieli totale
154.959 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
72.000 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
71.326 RON
Casa & conturi bănci
674 RON
Capital propriu
69.450 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Academiei nr. 17, 10012
Detalii adresaBIROU IN SUPRAFATA DE 12,68 MP
Telefon0731767778

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Academiei nr. 17, 10012
Cod poștal: 10325
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. G-ral Gheorghe Magheru nr. 27, 10325
Detalii
CAMERA NR. 1
Cod postal
10325
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-154.480 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 15.582 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 479 RON 15.582 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 154.959 RON 42.262 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 154.480 RON 26.680 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 154.480 RON 26.680 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 72.000 RON 226.480 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 72.000 RON 226.480 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 71.326 RON 162.985 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 674 RON 63.495 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.550 RON 2.550 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 69.450 RON 223.930 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active72.000RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale72.000 RON
Datorii totale2.550 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
28,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 479 154.959 0 0 154.480 154.480
2023 15.582 -59,8% față de anul precedent 15.582 42.262 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.680 26.680
2022 38.744 -19,3% față de anul precedent 38.744 0 38.744 -19,3% față de anul precedent 37.605 -19,3% față de anul precedent 0 0
2021 48.000 48.000 0 48.000 46.589 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2019 67.897 -42,5% față de anul precedent 67.897 81.481 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.584 14.686
2018 118.022 +8,0% față de anul precedent 118.022 49.147 68.875 +37,6% față de anul precedent 67.694 +40,8% față de anul precedent 0 0
2017 109.294 +108,7% față de anul precedent 109.294 59.253 50.041 +176,0% față de anul precedent 48.075 +192,4% față de anul precedent 0 0
2015 52.376 52.376 34.248 18.128 16.442 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 72.000 72.000 0 71.326 674
2023 0 226.480 226.480 0 162.985 63.495
2022 0 265.199 265.199 0 147.403 117.796
2021 0 226.455 226.455 0 213.059 13.396
2020 0 178.455 178.455 0 177.059 1.396
2019 0 178.455 178.455 0 177.059 1.396
2018 0 181.103 181.103 0 179.771 1.332
2017 0 113.409 113.409 0 110.218 3.191
2015 0 18.216 18.216 0 0 18.216

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.550 0,0% față de anul precedent 69.450 Neraportat 0
2023 2.550 -82,5% față de anul precedent 223.930 Neraportat 0
2022 14.589 +8,5% față de anul precedent 250.610 Neraportat 0
2021 13.450 +11,7% față de anul precedent 213.005 Neraportat 0
2020 12.039 0,0% față de anul precedent 166.416 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 12.039 166.416 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 0 181.103 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 0 -100,0% față de anul precedent 113.409 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.574 16.642 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
154.480 RON
Angajati
0
Datorii
2.550 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.582 RON -59.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.680 RON
Angajati
0
Datorii
2.550 RON -82.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 38.744 RON. Profit: 37.605 RON

Cifra de afaceri: 38.744 RON. Profit: 37.605 RON

Cifra de afaceri
38.744 RON -19.28% față de anul precedent
Profit net
37.605 RON -19.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.589 RON +8.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 48.000 RON. Profit: 46.589 RON

Cifra de afaceri: 48.000 RON. Profit: 46.589 RON

Cifra de afaceri
48.000 RON
Profit net
46.589 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.450 RON +11.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.039 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 67.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.897 RON -42.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.686 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.039 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 118.022 RON. Profit: 67.694 RON

Cifra de afaceri: 118.022 RON. Profit: 67.694 RON

Cifra de afaceri
118.022 RON +7.99% față de anul precedent
Profit net
67.694 RON +40.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 109.294 RON. Profit: 48.075 RON

Cifra de afaceri: 109.294 RON. Profit: 48.075 RON

Cifra de afaceri
109.294 RON +108.67% față de anul precedent
Profit net
48.075 RON +192.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 52.376 RON. Profit: 16.442 RON

Cifra de afaceri: 52.376 RON. Profit: 16.442 RON

Cifra de afaceri
52.376 RON
Profit net
16.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.574 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRALIA TREVCOM GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RALIA TREVCOM GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7911 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7911, Municipiul Bucureşti

WHEEL TRAVEL & TOUR AGENCY SRL
CUI: 34175139CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.087 RON
Profit
44.696 RON
Angajati
1
EUROPA TIME GROUP S.R.L.
CUI: 34055205CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.483 RON
Profit
523 RON
Angajati
1
LOCAL HOSTS S.R.L.
CUI: 34256578CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.952 RON
Profit
15.795 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VOLKOD S.R.L.
CUI: 34085281CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.564 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALVISION SRL
CUI: 34079476CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.202.412 RON
Profit
388.052 RON
Angajati
1
ALSIM ALARKO SRL
CUI: 34091119CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.821.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PITACU TAXI SRL
CUI: 34059592CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.402 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CORAL REEF SRL
CUI: 34116647CAEN: 0321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-02-18
fara e-Factura
SUPER SKILLS DESIGN SRL
CUI: 33811009CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CONTALEGRIA SRL
CUI: 34360250CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.214 RON
Profit
117.045 RON
Angajati
1
AMBI KINETO GROUP SRL
CUI: 30999146CAEN: 8695
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.441 RON
Profit
997 RON
Angajati
2
APOLLO METHODS S.R.L.
CUI: 36474498CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.218 RON
Profit
63.543 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RALIA TREVCOM GROUP SRL?

CUI-ul RALIA TREVCOM GROUP SRL este 34085249.

Unde este sediul RALIA TREVCOM GROUP SRL?

RALIA TREVCOM GROUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Academiei nr. 17, 10012, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RALIA TREVCOM GROUP SRL?

RALIA TREVCOM GROUP SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RALIA TREVCOM GROUP SRL in 2024?

In 2024, RALIA TREVCOM GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are RALIA TREVCOM GROUP SRL?

RALIA TREVCOM GROUP SRL are codul CAEN principal 7911 (Activități ale agențiilor turistice).

Ce profit a inregistrat RALIA TREVCOM GROUP SRL in 2024?

RALIA TREVCOM GROUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 154.480 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.