Activ

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ

CUI: 34099732
CIF: 34099732
Reg. Com.: C08/1/2015
CAEN: 0145
Formă: Alte forme juridice
Înființată: 13 februarie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:18

Despre MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ este o alte forme juridice cu sediul in Mun. Săcele, judetul BRAŞOV, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. George Moroianu nr. 147, 505600
Telefon0745156085

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. George Moroianu nr. 147, 505600
Cod poștal: 505600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. George Moroianu nr. 147, 505600
Cod postal
505600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Cooperatista Cooperative Agricole
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2015 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2015
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ (Alte forme juridice) - CAEN 0145 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ (Alte forme juridice) - CAEN 0145 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Braşov

ROM BALKANELLAS IMPEX S.R.L.
CUI: 9567590CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Crizbav Com. Crizbav1997-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.514.926 RON
Profit
4.286.129 RON
Angajati
44
ROMLAND TRANSILVANIA S.R.L.
CUI: 22194196CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Crizbav Com. Crizbav2007-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.720.093 RON
Profit
2.662.488 RON
Angajati
30
AGRO FISER SRL
CUI: 31540450CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Orş. Rupea2013-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BNI MONTAN S.R.L.
CUI: 45066501CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Sâmbăta de Sus Com. Sâmbăta de Sus2021-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.900 RON
Profit
11.807 RON
Angajati
1
MONTANA LAPTELE NATURII S.R.L.
CUI: 48953303CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2023-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
C.P.B. 13 FOREST SRL
CUI: 32736430CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Hoghiz Com. Hoghiz2014-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.055 RON
Profit
1.437 RON
Angajati
2
BLITZ DENT S.R.L.
CUI: 18367175CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.780 RON
Profit
4.685 RON
Angajati
0
CALEA FĂGĂRAŞULUI SRL
CUI: 34551110CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Ohaba Com. Şinca2015-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.326 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAPRE GRECU SRL
CUI: 34211070CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Copăcel Com. Hârseni2015-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.300 RON
Profit
21.950 RON
Angajati
1
GUSTIN AGRO SRL
CUI: 25725330CAEN: 0145
Activ
BRAŞOV, Sat Jibert Com. Jibert2009-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ?

CUI-ul MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ este 34099732.

Unde este sediul MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ?

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. George Moroianu nr. 147, 505600, Mun. Săcele, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ?

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ?

MOCANII DIN DEAL COOPERATIVA AGRICOLĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.