Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 06:58
Despre PROACTIV777 SRL
PROACTIV777 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul administratie publica si aparare (cod CAEN 8560). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PROACTIV777 SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 6.049 RON
- Active circulante
- 3.403 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 3.221 RON
- Casa & conturi bănci
- 182 RON
- Capital propriu
- -33.138 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Aleea Mureşului nr. 4, 547530
- Cod postal
- 547530
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.02.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2015 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 6.049 RON | 6.049 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.403 RON | 3.403 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 9.452 RON | 9.452 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | -1 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.221 RON | 3.222 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 182 RON | 182 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 42.590 RON | 42.590 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -33.138 RON | -33.138 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,08 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -350,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 11.237 | 0 | 0 | 11.237 | 11.237 |
| 2016 | 65.042 +54,8% față de anul precedent | 65.042 | 86.314 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 21.272 | 22.831 |
| 2015 | 42.031 | 42.031 | 40.043 | 1.988 | 730 | Neraportat | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | 0 | 3.221 | 182 |
| 2023 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | -1 | 3.222 | 182 |
| 2022 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | -1 | 3.222 | 182 |
| 2021 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | -1 | 3.222 | 182 |
| 2020 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | -1 | 3.222 | 182 |
| 2019 | 6.049 | 3.403 | 9.452 | -1 | 3.222 | 182 |
| 2018 | 6.049 | 3.478 | 9.527 | -1 | 3.222 | 257 |
| 2017 | 6.049 | 3.497 | 9.546 | -1 | 3.222 | 276 |
| 2016 | 6.049 | 7.779 | 13.828 | -1 | 3.222 | 4.558 |
| 2015 | 6.049 | 20.127 | 26.176 | 18.462 | 0 | 1.665 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42.590 0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 42.590 0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 42.590 0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 42.590 0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 42.590 0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 42.590 -0,2% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 42.665 -0,0% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 42.684 +19,5% față de anul precedent | -33.138 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 35.729 +41,5% față de anul precedent | -21.901 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 25.246 | 930 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 42.590 RON -0.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 42.665 RON -0.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.237 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 42.684 RON +19.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 65.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 65.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 65.042 RON +54.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 22.831 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 35.729 RON +41.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 42.031 RON. Profit: 730 RON
Cifra de afaceri: 42.031 RON. Profit: 730 RON
- Cifra de afaceri
- 42.031 RON
- Profit net
- 730 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 25.246 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROACTIV777 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8560 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)
PROACTIV777 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8560 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8560, Mureş
Alte firme din Mureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PROACTIV777 SRL?
CUI-ul PROACTIV777 SRL este 34123733.
Unde este sediul PROACTIV777 SRL?
PROACTIV777 SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Aleea Mureşului nr. 4, 547530, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ.
Cand a fost infiintata PROACTIV777 SRL?
PROACTIV777 SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PROACTIV777 SRL in 2024?
In 2024, PROACTIV777 SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are PROACTIV777 SRL?
PROACTIV777 SRL are codul CAEN principal 8560.
Ce profit a inregistrat PROACTIV777 SRL in 2024?
PROACTIV777 SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.