Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:49
Despre TCA PRO CONSULTING S.R.L.
TCA PRO CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TCA PRO CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 842 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-67.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 169.813 RON in 2015 la 842 RON in 2024. Datoriile raportate (1.373.409 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 842 RON
- Venituri totale
- 842 RON
- Cheltuieli totale
- 3.663 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 4.388 RON
- Active circulante
- 20.670 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 15.260 RON
- Casa & conturi bănci
- 5.410 RON
- Capital propriu
- -1.347.899 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. I. I. C. Brătianu nr. 19, 310182
- Cod postal
- 310182
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.02.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 6 martie 2015 - 1 noiembrie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2015 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 842 RON
- Rezultat net
- -2.851 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 842 RON | 2.610 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 842 RON | 2.845 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.663 RON | 23.227 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 2.821 RON | 20.382 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 2.851 RON | 20.382 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.388 RON | -3.570 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 20.670 RON | 30.813 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 25.058 RON | 27.243 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 15.260 RON | 25.429 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 5.410 RON | 5.384 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.373.409 RON | 1.372.743 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -1.347.899 RON | -1.345.048 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -5.379,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 842 -67,7% față de anul precedent | 842 | 3.663 | 0 | 0 | 2.821 | 2.851 |
| 2023 | 2.610 -94,1% față de anul precedent | 2.845 | 23.227 | 0 | 0 | 20.382 | 20.382 |
| 2022 | 44.061 | 44.061 | 102.763 | 0 | 0 | 58.702 | 60.024 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 91.186 | 0 | 0 | 91.186 | 91.186 |
| 2020 | 7.607 -35,5% față de anul precedent | 7.607 | 92.631 | 0 | 0 | 85.024 | 85.252 |
| 2019 | 11.785 | 100.835 | 177.420 | 0 | 0 | 76.585 | 79.531 |
| 2018 | 0 -100,0% față de anul precedent | 347.720 | 463.137 | 0 | 0 | 115.417 | 125.837 |
| 2017 | 865.873 -24,0% față de anul precedent | 1.171.491 | 1.460.778 | 0 | 0 | 289.287 | 307.900 |
| 2016 | 1.139.490 +571,0% față de anul precedent | 1.225.472 | 1.667.542 | 0 | 0 | 442.070 | 444.231 |
| 2015 | 169.813 | 171.841 | 297.650 | 0 | 0 | 125.809 | 130.904 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.388 | 20.670 | 25.058 | 0 | 15.260 | 5.410 |
| 2023 | -3.570 | 30.813 | 27.243 | 0 | 25.429 | 5.384 |
| 2022 | 9.320 | 28.465 | 37.785 | 0 | 22.749 | 5.716 |
| 2021 | 72.832 | 30.454 | 103.286 | 0 | 26.532 | 3.922 |
| 2020 | 142.891 | 85.263 | 228.154 | 0 | 25.742 | 59.521 |
| 2019 | 409.434 | 169.028 | 578.462 | 0 | 48.752 | 120.276 |
| 2018 | 235.928 | 243.749 | 479.677 | 0 | 46.611 | 197.138 |
| 2017 | 631.688 | 130.322 | 762.010 | 0 | 22.291 | 108.031 |
| 2016 | 1.059.985 | 178.689 | 1.238.674 | 0 | 131.301 | 47.388 |
| 2015 | 432.419 | 91.294 | 523.713 | 0 | 55.593 | 35.701 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.373.409 +0,1% față de anul precedent | -1.347.899 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 1.372.743 +0,7% față de anul precedent | -1.345.048 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.362.903 -0,4% față de anul precedent | -1.324.666 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.368.380 -2,4% față de anul precedent | -1.264.642 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.402.062 -15,9% față de anul precedent | -1.173.456 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.667.118 +12,0% față de anul precedent | -1.088.204 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 1.489.032 -9,5% față de anul precedent | -1.008.672 | Neraportat | 1 -75,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.645.536 -9,3% față de anul precedent | -882.835 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.814.538 +173,5% față de anul precedent | -574.935 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2015 | 663.565 | -130.704 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| TCTAGARIS CHEIKH-ALI | administrator | Neraportată | Neraportată |
| ATALI TAGARIS CHEIKH | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 18996/2026cod obiect de activitate, sedii secundare
cod obiect de activitate, sedii secundare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11276/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 842 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 842 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 842 RON -67.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.851 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.373.409 RON +0.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.610 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.610 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.610 RON -94.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.382 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.372.743 RON +0.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 44.061 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.061 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.061 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 60.024 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.362.903 RON -0.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 91.186 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.368.380 RON -2.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.607 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.607 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.607 RON -35.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 85.252 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.402.062 RON -15.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.785 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 11.785 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 11.785 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 79.531 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.667.118 RON +11.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 125.837 RON
- Angajati
- 1 -75% față de anul precedent
- Datorii
- 1.489.032 RON -9.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 865.873 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 865.873 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 865.873 RON -24.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 307.900 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.645.536 RON -9.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.139.490 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.139.490 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.139.490 RON +571.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 444.231 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 1.814.538 RON +173.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 169.813 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 169.813 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 169.813 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 130.904 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 663.565 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTCA PRO CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Arad (ARAD)
TCA PRO CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Mun. Arad (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
19.052026Mentiune · Buletin 18996/2026cod obiect de activitate, sedii secundare
cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- TCA PRO CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 34128722
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 19.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2015000198022
- EUID
- ROONRC.J2015000198022
- Sediu
- Municipiul Arad, Jud. Arad, Strada I. I. C. Brătianu, Nr. 19
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 398855
- Data încheierii
- 18.05.2026
- Număr dosar
- 1810574
- Data dosarului
- 05.05.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Ştefan Mihnea LAZĂR
Subiecte
cod obiect de activitate, sedii secundare
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 29.04.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 05.05.2026
24.032026Mentiune · Buletin 11276/2026schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
schimbare denumire firmă; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- N &T TAGARIS LKW SRL
- CUI
- 34128722
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2/198/2015
- EUID
- ROONRC.J2/198/2015
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, Strada I. I. C. Brătianu, Nr. 19
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 242441
- Data încheierii
- 23.03.2026
- Număr dosar
- 1208911
- Data dosarului
- 19.03.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Alexandra-Silvana Decean
Subiecte
schimbare denumire firmă, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 17.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1208911 din 19.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TCA PRO CONSULTING S.R.L.?
CUI-ul TCA PRO CONSULTING S.R.L. este 34128722.
Unde este sediul TCA PRO CONSULTING S.R.L.?
TCA PRO CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. I. I. C. Brătianu nr. 19, 310182, Mun. Arad, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata TCA PRO CONSULTING S.R.L.?
TCA PRO CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TCA PRO CONSULTING S.R.L. in 2024?
In 2024, TCA PRO CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 842 RON.
Ce activitate are TCA PRO CONSULTING S.R.L.?
TCA PRO CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).
Ce profit a inregistrat TCA PRO CONSULTING S.R.L. in 2024?
TCA PRO CONSULTING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.851 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.