Activ e‑Factură

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 34177210
CIF: 34177210
Reg. Com.: J2015000164205
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 martie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:24

Despre PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Petroşani, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 168.600 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.0%). Profitul net inregistrat a fost de 22.971 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.600 RON in 2015 la 168.600 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
168.600 RON
Venituri totale
168.600 RON
Cheltuieli totale
143.943 RON
Profit brut
24.657 RON
Profit net
22.971 RON
Marja profit net
13,62%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
16.037 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
55 RON
Casa & conturi bănci
15.982 RON
Capital propriu
7.195 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Anton Pann nr. 86
Telefon0728123324

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Anton Pann nr. 86
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Anton Pann nr. 86
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.03.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2021)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
168.600 RON
Rezultat net
22.971 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 168.600 RON 166.900 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 168.600 RON 166.900 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 143.943 RON 167.506 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 24.657 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.971 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 606 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.275 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.037 RON 1.758 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 16.037 RON 1.758 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 55 RON 55 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.982 RON 1.703 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.842 RON 17.534 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.195 RON -15.776 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active16.037RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale16.037 RON
Datorii totale8.842 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
143,2 %Profit net / active totale
ROE
319,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 168.600 +1,0% față de anul precedent 168.600 143.943 24.657 22.971 0 0
2023 166.900 +18,7% față de anul precedent 166.900 167.506 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 606 2.275
2022 140.600 +46,9% față de anul precedent 140.600 114.153 26.447 25.041 0 0
2021 95.700 -24,2% față de anul precedent 95.700 129.308 0 0 33.608 34.565
2020 126.300 +28,9% față de anul precedent 126.300 138.518 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.218 13.473
2019 97.950 +100,3% față de anul precedent 97.950 86.917 11.033 9.382 0 0
2018 48.900 +10,3% față de anul precedent 53.400 57.829 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.429 4.990
2017 44.350 +67,4% față de anul precedent 50.605 45.164 5.441 +732,0% față de anul precedent 4.997 +6.225,3% față de anul precedent 0 0
2016 26.500 +22,7% față de anul precedent 26.503 25.849 654 +37,4% față de anul precedent 79 0 0
2015 21.600 21.600 21.124 476 0 0 172

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 16.037 16.037 0 55 15.982
2023 0 1.758 1.758 0 55 1.703
2022 744 553 1.297 0 138 415
2021 2.280 35 2.315 0 0 35
2020 0 109 109 0 0 109
2019 0 9.987 9.987 0 0 9.987
2018 0 336 336 0 0 336
2017 0 6.989 6.989 0 1.786 5.203
2016 0 242 242 0 0 242
2015 169 44 213 3 0 41

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.842 -49,6% față de anul precedent 7.195 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 17.534 +18,5% față de anul precedent -15.776 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 14.798 -63,8% față de anul precedent -13.501 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 40.857 +899,9% față de anul precedent -38.542 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 4.086 +732,2% față de anul precedent -3.977 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 491 +121,2% față de anul precedent 9.496 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 222 -88,2% față de anul precedent 114 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 1.885 +1.296,3% față de anul precedent 5.104 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 135 -27,0% față de anul precedent 107 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 185 28 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ABANELA BIANCA BUSUnespecificataNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21540/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 168.600 RON. Profit: 22.971 RON

Cifra de afaceri: 168.600 RON. Profit: 22.971 RON

Cifra de afaceri
168.600 RON +1.02% față de anul precedent
Profit net
22.971 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
8.842 RON -49.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 166.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 166.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
166.900 RON +18.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.275 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
17.534 RON +18.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 140.600 RON. Profit: 25.041 RON

Cifra de afaceri: 140.600 RON. Profit: 25.041 RON

Cifra de afaceri
140.600 RON +46.92% față de anul precedent
Profit net
25.041 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
14.798 RON -63.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 95.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.700 RON -24.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.565 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.857 RON +899.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 126.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 126.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
126.300 RON +28.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.473 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
4.086 RON +732.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 97.950 RON. Profit: 9.382 RON

Cifra de afaceri: 97.950 RON. Profit: 9.382 RON

Cifra de afaceri
97.950 RON +100.31% față de anul precedent
Profit net
9.382 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
491 RON +121.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 48.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.900 RON +10.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.990 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
222 RON -88.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 44.350 RON. Profit: 4.997 RON

Cifra de afaceri: 44.350 RON. Profit: 4.997 RON

Cifra de afaceri
44.350 RON +67.36% față de anul precedent
Profit net
4.997 RON +6225.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.885 RON +1296.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 26.500 RON. Profit: 79 RON

Cifra de afaceri: 26.500 RON. Profit: 79 RON

Cifra de afaceri
26.500 RON +22.69% față de anul precedent
Profit net
79 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
135 RON -27.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 21.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
172 RON
Angajati
1
Datorii
185 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Petroşani (HUNEDOARA)

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Mun. Petroşani (HUNEDOARA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.062026Mentiune · Buletin 21540/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.
CUI
34177210
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J20/164/2015
EUID
ROONRC.J20/164/2015
Sediu
Municipiul Petroşani, Jud. Hunedoara, Strada ANTON PANN, Nr. 86, Ap. 1
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
451104
Data încheierii
04.06.2026
Număr dosar
2181308
Data dosarului
28.05.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Diana-Adriana Arion

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2181308 din 28.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21540/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Hunedoara

DAROM UTILAJE S.R.L.
CUI: 44334274CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Sat Fornădia Com. Şoimuş2021-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.550 RON
Profit
38.179 RON
Angajati
1
NELEGA GROUP MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 46001071CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Sat Hondol Com. Certeju de Sus2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.374 RON
Profit
49.027 RON
Angajati
2
GEIAN TECH SRL
CUI: 22727655CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2007-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.857 RON
Profit
643 RON
Angajati
1
BOSTITCH S.R.L.
CUI: 17815718CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2005-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.054 RON
Profit
25.314 RON
Angajati
1
DALUTILINSTAL S.R.L.
CUI: 41303125CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.540 RON
Profit
1.280 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Hunedoara

EFRAIM CONTRUST S.R.L.
CUI: 32926108CAEN: 4399
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2014-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.500 RON
Profit
20.630 RON
Angajati
1

Alte firme din Hunedoara

AYAN CASH & GOLD S.R.L.
CUI: 34172400CAEN: 6492
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2015-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.195 RON
Profit
132.077 RON
Angajati
1
DOMOTICA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 34177253CAEN: 4332
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2015-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARTAN CLAS S.R.L.
CUI: 34126160CAEN: 4779
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.673 RON
Profit
5.264 RON
Angajati
0
LOGICAL PLUS S.R.L.
CUI: 34204838CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Sat Leşnic Com. Veţel2015-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
431.705 RON
Profit
129.541 RON
Angajati
1
VALDAX BUSINESS S.R.L.
CUI: 33738277CAEN: 4771
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2014-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.497 RON
Profit
21.385 RON
Angajati
2
MENI METAL S.R.L.
CUI: 34536071CAEN: 2599
Activ
HUNEDOARA, Orş. Petrila2015-05-20
fara e-Factura
DALID ALFA S.R.L.
CUI: 29360121CAEN: 4752
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2011-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.718.559 RON
Profit
170.151 RON
Angajati
4
D M O SISTEM SRL
CUI: 37128808CAEN: 4322
Activ
HUNEDOARA, Sat Livezi Com. General Berthelot2017-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.954.955 RON
Profit
537.617 RON
Angajati
29

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. este 34177210.

Unde este sediul PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.?

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Petroşani, Str. Anton Pann nr. 86, Mun. Petroşani, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.?

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 168.600 RON.

Cati angajati are PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.?

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L.?

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

PATRIK STRATEG CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.971 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.