Activ

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 34198485
CIF: 34198485
Reg. Com.: F18/99/2015
CAEN: 3312
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 martie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mașinilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 00:02

Despre RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mașinilor" (cod CAEN 3312), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Teilor, 210240
Telefonrujenescu.bogda

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Teilor, 210240
Cod poștal: 210240
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Teilor, 210240
Cod postal
210240
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 06.03.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2015 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2015
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 3312 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 3312 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3312, Gorj

UZITMET INDUSTRY SRL
CUI: 37556227CAEN: 3312
Activ
GORJ, Orş. Rovinari2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.796.586 RON
Profit
1.335.317 RON
Angajati
137
DALEMI SERV SA
CUI: 11833243CAEN: 3312
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti1999-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.985.574 RON
Profit
175.576 RON
Angajati
11
FANPREST TRADE SRL
CUI: 15277817CAEN: 3312
Activ
GORJ, Sat Miculeşti Com. Slivileşti2003-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.305.775 RON
Profit
101.431 RON
Angajati
5
VULCANIZĂRI BENZI SRL
CUI: 25975248CAEN: 3312
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2009-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.136.870 RON
Profit
110.834 RON
Angajati
4
PETROGAS SERVICES S.R.L.
CUI: 48718812CAEN: 3312
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
682.451 RON
Profit
423.989 RON
Angajati
0
VOZGIL PREST S.R.L.
CUI: 4133263CAEN: 3312
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu1993-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.115 RON
Profit
85.139 RON
Angajati
1
MIMOTECH SRL
CUI: 19835142CAEN: 3312
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2006-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.778 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FRADY SERVICE S.R.L.
CUI: 49562125CAEN: 3312
Activ
GORJ, Sat Bârcaciu Com. Muşeteşti2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.362 RON
Profit
11.564 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 34198485.

Unde este sediul RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Teilor, 210240, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUJENESCU BOGDAN-ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 3312 (Repararea și întreținerea mașinilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.