Activ Plătitor TVA

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 34243179
CIF: RO34243179
Reg. Com.: F24/330/2015
CAEN: 0111
Formă: Necunoscut
Înființată: 17 martie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:42

Despre RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Colţirea Com. Ardusat, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Colţirea Com. Ardusat, G COLŢIREA nr. 27, 437007
Telefon0740261086

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Colţirea Com. Ardusat, G COLŢIREA nr. 27, 437007
Cod poștal: 437007
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Colţirea Com. Ardusat, G COLŢIREA nr. 27, 437007
Cod postal
437007
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 17.03.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2015 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2015
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0111 in Sat Colţirea Com. Ardusat (MARAMUREŞ)

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0111 in Sat Colţirea Com. Ardusat (MARAMUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0111, Maramureş

SMART SRL
CUI: 10307690CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1998-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.411.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ANIMARI SRL
CUI: 18226753CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săbişa Orş. Seini2005-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200.095 RON
Profit
126.053 RON
Angajati
2
AGRO-FER BOG SRL
CUI: 34331947CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săbişa Orş. Seini2015-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.096.397 RON
Profit
33.180 RON
Angajati
3
AGRO LEG SRL
CUI: 13357286CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2000-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.157 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AGRICOLA MAURICE SRL
CUI: 34122398CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satulung Com. Satulung2015-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.290 RON
Profit
28.305 RON
Angajati
1
STEGERAN FOREST SRL
CUI: 33540961CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Pribileşti Com. Satulung2014-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
668.845 RON
Profit
91.321 RON
Angajati
2
HIA BAT S.R.L.
CUI: 42362340CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rogoz Orş. Târgu Lăpuş2020-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.568 RON
Profit
183.012 RON
Angajati
2
TRANS DAGRO FARM S.R.L.
CUI: 49506974CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Sat Finteuşu Mare Orş. Şomcuta Mare2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.232 RON
Profit
54.442 RON
Angajati
2
SIM GREEN AGRO S.R.L.
CUI: 4563759CAEN: 0111
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Seini1993-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.210 RON
Profit
54.620 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 34243179.

Unde este sediul RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Colţirea Com. Ardusat, G COLŢIREA nr. 27, 437007, Sat Colţirea Com. Ardusat, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSU CARMEN-MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.