Activ Plătitor TVAe‑Factură

BEST MARIO CONSTRUCT SRL

CUI: 34264791
CIF: RO34264791
Reg. Com.: J2015000169525
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:04

Despre BEST MARIO CONSTRUCT SRL

BEST MARIO CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, judetul GIURGIU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEST MARIO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 334.841 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 108.034 RON in 2015 la 334.841 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
334.841 RON
Venituri totale
334.885 RON
Cheltuieli totale
332.357 RON
Profit brut
2.528 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
42.247 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
42.247 RON
Capital propriu
-84.333 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, Str. Tudor Vladimirescu nr. 3

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, Str. Tudor Vladimirescu nr. 3
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, Str. Tudor Vladimirescu nr. 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
334.841 RON
Rezultat net
-3.072 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 334.841 RON 318.158 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 334.885 RON 318.502 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 332.357 RON 281.907 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.528 RON 36.595 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 33.412 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.072 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.247 RON 9.851 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.247 RON 9.851 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.247 RON 9.851 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 126.580 RON 91.113 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -84.333 RON -81.262 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.247RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

299,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.247 RON
Datorii totale126.580 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-199,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 334.841 +5,2% față de anul precedent 334.885 332.357 2.528 -93,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.072
2023 318.158 +20,0% față de anul precedent 318.502 281.907 36.595 33.412 0 0
2022 265.176 -4,7% față de anul precedent 265.185 342.793 0 0 77.608 80.206
2021 278.356 +41,0% față de anul precedent 278.395 396.350 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 117.955 120.738
2020 197.452 -11,5% față de anul precedent 198.712 150.389 48.323 +112,4% față de anul precedent 44.550 +177,5% față de anul precedent 0 0
2019 223.106 +60,8% față de anul precedent 223.106 200.356 22.750 -15,4% față de anul precedent 16.057 -29,3% față de anul precedent 0 0
2018 138.752 +3,7% față de anul precedent 138.752 111.876 26.876 22.713 0 0
2017 133.795 +4,3% față de anul precedent 134.281 138.310 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.029 8.043
2016 128.243 +18,7% față de anul precedent 128.351 127.399 952 -94,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.895
2015 108.034 108.151 91.223 16.928 13.688 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 42.247 42.247 0 0 42.247
2023 0 9.851 9.851 0 0 9.851
2022 0 9.997 9.997 0 0 9.997
2021 0 28.821 28.821 0 0 28.821
2020 0 87.909 87.909 0 24.416 63.493
2019 0 43.040 43.040 0 0 43.040
2018 0 26.942 26.942 0 0 26.942
2017 0 4.034 4.034 0 0 4.034
2016 0 13.338 13.338 0 0 13.338
2015 193 15.562 15.755 0 11.670 3.892

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 126.580 +38,9% față de anul precedent -84.333 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 91.113 -26,9% față de anul precedent -81.262 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 124.671 +97,0% față de anul precedent -114.674 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 63.289 +3.761,4% față de anul precedent -34.468 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.639 +24,2% față de anul precedent 86.270 Neraportat 1
2019 1.320 +3,2% față de anul precedent 41.720 Neraportat 0
2018 1.279 +18,0% față de anul precedent 25.663 Neraportat 0
2017 1.084 -53,8% față de anul precedent 2.950 Neraportat 0
2016 2.345 +25,6% față de anul precedent 10.993 Neraportat 0
2015 1.867 13.888 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MBMARIUS BARZAVANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31639/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 334.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 334.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
334.841 RON +5.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.072 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.580 RON +38.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 318.158 RON. Profit: 33.412 RON

Cifra de afaceri: 318.158 RON. Profit: 33.412 RON

Cifra de afaceri
318.158 RON +19.98% față de anul precedent
Profit net
33.412 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.113 RON -26.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 265.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 265.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
265.176 RON -4.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.206 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.671 RON +96.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 278.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 278.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
278.356 RON +40.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
120.738 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.289 RON +3761.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 197.452 RON. Profit: 44.550 RON

Cifra de afaceri: 197.452 RON. Profit: 44.550 RON

Cifra de afaceri
197.452 RON -11.5% față de anul precedent
Profit net
44.550 RON +177.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.639 RON +24.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 223.106 RON. Profit: 16.057 RON

Cifra de afaceri: 223.106 RON. Profit: 16.057 RON

Cifra de afaceri
223.106 RON +60.79% față de anul precedent
Profit net
16.057 RON -29.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.320 RON +3.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 138.752 RON. Profit: 22.713 RON

Cifra de afaceri: 138.752 RON. Profit: 22.713 RON

Cifra de afaceri
138.752 RON +3.7% față de anul precedent
Profit net
22.713 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.279 RON +17.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 133.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.795 RON +4.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.043 RON
Angajati
0
Datorii
1.084 RON -53.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 128.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 128.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
128.243 RON +18.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.895 RON
Angajati
0
Datorii
2.345 RON +25.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 108.034 RON. Profit: 13.688 RON

Cifra de afaceri: 108.034 RON. Profit: 13.688 RON

Cifra de afaceri
108.034 RON
Profit net
13.688 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.867 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST MARIO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal (GIURGIU)

BEST MARIO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal (GIURGIU)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.082026Mentiune · Buletin 31639/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BEST MARIO CONSTRUCT SRL
CUI
34264791
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.08.2026
Registrul Comerțului
J2015000169525
EUID
ROONRC.J2015000169525
Sediu
Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Jud. Giurgiu, Strada TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 3
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
661289
Data încheierii
21.08.2026
Număr dosar
3139747
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Petru Hotea

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 05.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 10.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31639/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Giurgiu

SUPRA CONSTRUCT ENGINEER S.R.L.
CUI: 48649895CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti2023-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.565 RON
Profit
288.315 RON
Angajati
1
MELISSA DECOR S.R.L.
CUI: 47589469CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.197 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WBB CONSTRUCT SRL
CUI: 36105555CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Trestieni Com. Ulmi2016-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.500 RON
Profit
99.378 RON
Angajati
1
AYLIN BET CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47619349CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.725 RON
Profit
53.583 RON
Angajati
3
ALESSIA ART CONSTRUCT SRL
CUI: 34244638CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2015-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.145 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUCA AUTO-CONSTRUCT SRL
CUI: 22727256CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi2007-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.722 RON
Profit
75.538 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Giurgiu

VANSTRABE SRL
CUI: 34319110CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Slobozia Com. Slobozia2015-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.955 RON
Profit
400.584 RON
Angajati
1
M. MARIAN TEAM CONSTRUCT SRL
CUI: 34237827CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.862 RON
Profit
97.898 RON
Angajati
3
STALEX ANJ CONSTRUCT SRL
CUI: 34328011CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal2015-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.642 RON
Profit
123.993 RON
Angajati
3

Alte firme din Giurgiu

VEVE INC SRL
CUI: 34250265CAEN: 5320
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2015-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.767 RON
Profit
77.617 RON
Angajati
0
ARU MFG SRL
CUI: 34264821CAEN: 4771
Activ
GIURGIU, Sat Malu Spart Orş. Bolintin-Vale2015-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
840 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RECICLARE SELECTIVA GIURGIU SRL
CUI: 34219359CAEN: 3811
Activ
GIURGIU, Sat Vărăşti Com. Vărăşti2015-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THERMO WOOD MANUFACTURING SRL
CUI: 34313347CAEN: 1622
Activ
GIURGIU, Orş. Mihăileşti2015-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.000 RON
Profit
2.231 RON
Angajati
0
RAMADAN FAN MAR SRL
CUI: 33736691CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti2014-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.856 RON
Profit
37.441 RON
Angajati
0
CREW DAILY TRANS SRL
CUI: 34761081CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2015-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.412 RON
Profit
5.928 RON
Angajati
1
AGRO PREST ADINA SRL
CUI: 27094317CAEN: 0161
Activ
GIURGIU, Sat Hodivoaia Com. Putineiu2010-06-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST MARIO CONSTRUCT SRL?

CUI-ul BEST MARIO CONSTRUCT SRL este 34264791.

Unde este sediul BEST MARIO CONSTRUCT SRL?

BEST MARIO CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, Str. Tudor Vladimirescu nr. 3, Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata BEST MARIO CONSTRUCT SRL?

BEST MARIO CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEST MARIO CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, BEST MARIO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 334.841 RON.

Cati angajati are BEST MARIO CONSTRUCT SRL?

BEST MARIO CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BEST MARIO CONSTRUCT SRL?

BEST MARIO CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat BEST MARIO CONSTRUCT SRL in 2024?

BEST MARIO CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.072 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.