Activ

ANRAZ STAR SRL

CUI: 34368920
CIF: 34368920
Reg. Com.: J2015004565406
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 aprilie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:35

Despre ANRAZ STAR SRL

ANRAZ STAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobreni Com. Vărăşti, judetul GIURGIU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANRAZ STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.214 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 15.999 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
82.214 RON
Venituri totale
82.299 RON
Cheltuieli totale
65.509 RON
Profit brut
16.790 RON
Profit net
15.999 RON
Marja profit net
19,46%
Active imobilizate
10.954 RON
Active circulante
6.887 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.706 RON
Casa & conturi bănci
1.181 RON
Capital propriu
16.239 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti, Str. Învăţător Iancu Popescu nr. 9
Telefon0761501293

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti, Str. Învăţător Iancu Popescu nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti, Str. Învăţător Iancu Popescu nr. 9
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 10.08.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
6 august 2018
Data reactivare
24 noiembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
82.214 RON
Rezultat net
15.999 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 82.214 RON 81.171 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 82.299 RON 81.288 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 65.509 RON 49.472 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.790 RON 31.816 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.999 RON 31.701 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.954 RON 18.212 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.887 RON 17.874 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.841 RON 36.086 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.706 RON 9.241 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.181 RON 8.633 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.602 RON 4.560 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.239 RON 31.526 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.841RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.841 RON
Datorii totale1.602 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
89,7 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 82.214 +1,3% față de anul precedent 82.299 65.509 16.790 -47,2% față de anul precedent 15.999 -49,5% față de anul precedent 0 0
2023 81.171 +568,1% față de anul precedent 81.288 49.472 31.816 +638,2% față de anul precedent 31.701 +656,6% față de anul precedent 0 0
2022 12.150 12.150 7.840 4.310 4.190 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 4.565 0 0 Neraportat 4.565

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.954 6.887 17.841 0 5.706 1.181
2023 18.212 17.874 36.086 0 9.241 8.633
2022 0 4.570 4.570 698 0 3.872
2021 0 499 499 0 0 499
2020 0 499 499 0 0 499
2019 0 499 499 0 0 499
2018 0 499 499 0 0 499
2017 0 499 499 0 0 499
2016 0 499 499 0 0 499
2015 0 499 499 0 0 499

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.602 -64,9% față de anul precedent 16.239 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.560 -3,9% față de anul precedent 31.526 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.745 -2,5% față de anul precedent -175 Neraportat 1
2021 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2020 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2019 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2018 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2017 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2016 4.864 0,0% față de anul precedent -4.365 Neraportat 0
2015 4.864 -4.365 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AGANDREEA GEORGIANA TUDORadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31483/2026schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 82.214 RON. Profit: 15.999 RON

Cifra de afaceri: 82.214 RON. Profit: 15.999 RON

Cifra de afaceri
82.214 RON +1.28% față de anul precedent
Profit net
15.999 RON -49.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.602 RON -64.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 81.171 RON. Profit: 31.701 RON

Cifra de afaceri: 81.171 RON. Profit: 31.701 RON

Cifra de afaceri
81.171 RON +568.07% față de anul precedent
Profit net
31.701 RON +656.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.560 RON -3.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.150 RON. Profit: 4.190 RON

Cifra de afaceri: 12.150 RON. Profit: 4.190 RON

Cifra de afaceri
12.150 RON
Profit net
4.190 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.745 RON -2.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 40873/2022Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.565 RON
Angajati
0
Datorii
4.864 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANRAZ STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sat Dobreni Com. Vărăşti (GIURGIU)

ANRAZ STAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Sat Dobreni Com. Vărăşti (GIURGIU)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.082026Mentiune · Buletin 31483/2026schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

schimbare sediu social in alt judet; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ANRAZ STAR SRL
CUI
34368920
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.08.2026
Registrul Comerțului
J40/4565/2015
EUID
ROONRC.J40/4565/2015
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Calea CĂLĂRAŞI, Nr. 245-247, CAM.1, Bl. B1, Scara 1, Etaj 4, Ap. 36
Județ
București
Număr încheiere
662700
Data încheierii
21.08.2026
Număr dosar
3135724
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iozefina-Georgiana Ochetan

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 06.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3135724 din 10.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31483/2026 (PDF)
17.112022Mentiune · Buletin 40873/2022Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
societatea ANRAZ STAR SRL
CUI
34368920
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.11.2022
Registrul Comerțului
J40/4565/2015
EUID
ROONRC.J40/4565/2015
Număr încheiere
162427
Număr dosar
692647
Data dosarului
11.11.2022
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emilia Ciocea
Vezi Buletinul ONRC nr. 40873/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Giurgiu

SMD FOTO-VIDEO S.R.L.
CUI: 45739586CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Orş. Mihăileşti2022-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.640 RON
Profit
35.981 RON
Angajati
1
CLAU AND ANA STORE S.R.L.
CUI: 40122201CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.866 RON
Profit
4.827 RON
Angajati
1
MJ CREATIVE PERSPECTIVE S.R.L.
CUI: 40291839CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.700 RON
Profit
75.817 RON
Angajati
0
LUCKY EVENT SERV S.R.L.
CUI: 37802550CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Sat Hobaia Com. Ogrezeni2017-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILM FRAME REVOLUTION SRL
CUI: 35256100CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2015-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.120 RON
Profit
85.644 RON
Angajati
1
IRIS IMAGE VISION S.R.L.
CUI: 40947152CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2019-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Giurgiu

DIGITAL CBS SRL
CUI: 24821160CAEN: 7420
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2008-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.339 RON
Profit
2.348 RON
Angajati
0

Alte firme din Giurgiu

ROTHERM ENERGY INSTAL SRL
CUI: 34364642CAEN: 4322
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.395 RON
Profit
7.491 RON
Angajati
6
NOUTATIFISCALE.RO SRL
CUI: 34372939CAEN: 8560
Activ
GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni2015-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.395 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGRORACMAN SRL
CUI: 34339851CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Putineiu Com. Putineiu2015-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.559.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARY & PRIO SRL
CUI: 34403024CAEN: 4771
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2015-04-23
fara e-Factura
BUX-ATI SRL
CUI: 33922732CAEN: 9602
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2014-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.711 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAPF DEMY SRL
CUI: 34818161CAEN: 5630
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2015-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
769.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MAXIMOLD CONSTRUCT SRL
CUI: 28451795CAEN: 4399
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2011-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MDG ŞTEFMIR SRL
CUI: 38272762CAEN: 4681
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.613 RON
Profit
21.717 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANRAZ STAR SRL?

CUI-ul ANRAZ STAR SRL este 34368920.

Unde este sediul ANRAZ STAR SRL?

ANRAZ STAR SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Dobreni Com. Vărăşti, Str. Învăţător Iancu Popescu nr. 9, Sat Dobreni Com. Vărăşti, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata ANRAZ STAR SRL?

ANRAZ STAR SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANRAZ STAR SRL in 2024?

In 2024, ANRAZ STAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.214 RON.

Cati angajati are ANRAZ STAR SRL?

ANRAZ STAR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ANRAZ STAR SRL?

ANRAZ STAR SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat ANRAZ STAR SRL in 2024?

ANRAZ STAR SRL a inregistrat un profit net de 15.999 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.