Activ Plătitor TVA

METRIC SENSE SRL

CUI: 34389337
CIF: RO34389337
Reg. Com.: J40/4717/2015
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 aprilie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:22

Despre METRIC SENSE SRL

METRIC SENSE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, METRIC SENSE SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.700 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-74.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 51.291 RON in 2015 la 51.700 RON in 2024. Datoriile raportate (785.524 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
51.700 RON
Venituri totale
53.595 RON
Cheltuieli totale
287.567 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
103.509 RON
Active circulante
78.834 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
52.725 RON
Casa & conturi bănci
26.109 RON
Capital propriu
-596.997 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Petru Rareş nr. 26-28
Telefon0722559342

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Petru Rareş nr. 26-28
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Petru Rareş nr. 26-28
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.04.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
21 septembrie 2022
Data reactivare
20 octombrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
51.700 RON
Rezultat net
-234.489 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 51.700 RON 198.947 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 53.595 RON 200.048 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 287.567 RON 565.907 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 233.972 RON 365.859 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 234.489 RON 367.850 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 103.509 RON 148.531 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 78.834 RON 78.575 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 182.343 RON 227.106 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 52.725 RON 50.067 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.109 RON 28.508 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 785.524 RON 590.674 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -596.997 RON -362.508 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active182.343RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

430,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale182.343 RON
Datorii totale785.524 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-327,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 51.700 -74,0% față de anul precedent 53.595 287.567 0 0 233.972 234.489
2023 198.947 -36,8% față de anul precedent 200.048 565.907 0 0 365.859 367.850
2022 314.816 -1,8% față de anul precedent 315.954 575.131 0 0 259.177 262.263
2021 320.639 +52,2% față de anul precedent 401.795 420.614 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.819 21.801
2020 210.642 +6.433,6% față de anul precedent 536.155 408.545 127.610 125.645 0 0
2019 3.224 -37,7% față de anul precedent 241.777 528.291 0 0 286.514 286.547
2018 5.173 99.753 115.406 0 0 15.653 15.705
2017 0 -100,0% față de anul precedent 26 79.281 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 79.255 79.255
2016 69.325 +35,2% față de anul precedent 69.325 62.966 6.359 -75,4% față de anul precedent 4.472 -79,3% față de anul precedent 0 0
2015 51.291 51.291 25.479 25.812 21.642 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 103.509 78.834 182.343 0 52.725 26.109
2023 148.531 78.575 227.106 0 50.067 28.508
2022 396.900 198.890 595.790 0 40.227 158.663
2021 655.178 219.623 874.801 0 19.767 199.856
2020 757.794 198.003 955.797 0 37.606 160.397
2019 331.591 69.736 401.327 0 66.700 3.036
2018 93.465 19.740 113.205 0 18.405 1.335
2017 370 23.951 24.321 0 647 23.304
2016 3.851 8.815 12.666 361 1.292 7.162
2015 0 28.288 28.288 0 20.378 7.910

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 785.524 +33,0% față de anul precedent -596.997 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 590.674 -0,2% față de anul precedent -362.508 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 591.973 -3,0% față de anul precedent 5.342 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 610.528 -8,4% față de anul precedent 267.605 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 666.391 +95,2% față de anul precedent 289.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 341.441 +68,1% față de anul precedent 59.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 203.093 +106,2% față de anul precedent -89.888 Neraportat 1
2017 98.504 +1.197,1% față de anul precedent -74.183 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 7.594 +17,8% față de anul precedent 5.072 Neraportat 1
2015 6.446 21.842 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 51.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.700 RON -74.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
234.489 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
785.524 RON +32.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 198.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 198.947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
198.947 RON -36.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
367.850 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
590.674 RON -0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 314.816 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 314.816 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
314.816 RON -1.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
262.263 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
591.973 RON -3.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 320.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 320.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
320.639 RON +52.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.801 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
610.528 RON -8.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 210.642 RON. Profit: 125.645 RON

Cifra de afaceri: 210.642 RON. Profit: 125.645 RON

Cifra de afaceri
210.642 RON +6433.56% față de anul precedent
Profit net
125.645 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
666.391 RON +95.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.224 RON -37.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
286.547 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
341.441 RON +68.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.173 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.173 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.173 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.705 RON
Angajati
1
Datorii
203.093 RON +106.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
79.255 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
98.504 RON +1197.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.325 RON. Profit: 4.472 RON

Cifra de afaceri: 69.325 RON. Profit: 4.472 RON

Cifra de afaceri
69.325 RON +35.16% față de anul precedent
Profit net
4.472 RON -79.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.594 RON +17.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.291 RON. Profit: 21.642 RON

Cifra de afaceri: 51.291 RON. Profit: 21.642 RON

Cifra de afaceri
51.291 RON
Profit net
21.642 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.446 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMETRIC SENSE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

METRIC SENSE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

HORIZON PRO EXPERTISE S.R.L.
CUI: 50490529CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.746 RON
Profit
42.476 RON
Angajati
0
INGENIOUS MEDIA SRL
CUI: 33727456CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MUNCAN PROJECTS S.R.L.
CUI: 48442325CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.210 RON
Profit
30.754 RON
Angajati
0
TOTCETREBUIE DISTRIBUTION SRL
CUI: 31044520CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.299 RON
Profit
2.638 RON
Angajati
1
THOMAS UNION SRL
CUI: 24496816CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Municipiul Bucureşti

COMEDIA INTERACTIVE SRL
CUI: 34359921CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.055.379 RON
Profit
506.181 RON
Angajati
1
CEB NEXUS SRL
CUI: 34485911CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-05-12
fara e-Factura
RITCO SOLUTIONS SRL
CUI: 34353546CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPARKWEB SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 34523918CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.334 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AUSTRALIAN BOREALIS SRL
CUI: 34389370CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.000 RON
Profit
101.353 RON
Angajati
0
ORSO.WOODDESIGN S.R.L.
CUI: 34383547CAEN: 3101
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.600 RON
Profit
6.834 RON
Angajati
1
GENIUS INTERMEDIA SRL
CUI: 34390218CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.375 RON
Profit
24.687 RON
Angajati
1
VALINA START SRL
CUI: 34359930CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.200 RON
Profit
25.401 RON
Angajati
1
CDPL BUSINESS SRL
CUI: 34421934CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.309 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.251.993 RON
Profit
207.092 RON
Angajati
11
VIAGGI DEL SORRISO SRL
CUI: 34676407CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.091 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEST UTIL CONSTRUCT SRL
CUI: 31340363CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul METRIC SENSE SRL?

CUI-ul METRIC SENSE SRL este 34389337.

Unde este sediul METRIC SENSE SRL?

METRIC SENSE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Petru Rareş nr. 26-28, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata METRIC SENSE SRL?

METRIC SENSE SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a METRIC SENSE SRL in 2024?

In 2024, METRIC SENSE SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.700 RON.

Cati angajati are METRIC SENSE SRL?

METRIC SENSE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are METRIC SENSE SRL?

METRIC SENSE SRL are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat METRIC SENSE SRL in 2024?

METRIC SENSE SRL a inregistrat o pierdere neta de 234.489 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.